Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 45 1 2 5 6 7 8 9 44 45
#398533 06/12/2005 18:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
To nie ma znaczenia, czy się uczysz czy nie. Jeżeli jesteś chcociaż trochę mądry to zdasz. Myślisz, że ci co pozdawali, to się uczyli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mało znam takich osób.

bardzo, bardzo dobrze powiedziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398534 07/12/2005 16:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
to znaczy z jednej strony ja przez całe liceum jadę na tym że mam szczęście i trochę wiedzy własnej.Ale no nie wiem ja sie nie znam ale na tej maturze to chyba mnie moga spytać z treści lektur,a przeiceż sam jej nie wymyślę choćbym nie wiem jak był ogranięty...
pozdro >heh ja sie przed kwietniem stresować nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398535 07/12/2005 16:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
heh a swoją drogą jaki człowiek kiedyś głupi był,Jak zaczynałem przygodę z bukmacherką i pierwszego dnia wygrałem 50zł z 2zł miałem zamiar rzucić szkołę bo liczyłem sobie że skoro z 2zł moge ugrać 50zł to z 200zł mógłbym 5000 itd...hehe no ale życie zweryfikowało moje poglądy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398536 07/12/2005 17:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
Quote
Quote
No i powiedzmy sobie szczerze matura to nie koniec świata.Jesteśmy młodzi,piękni,zdolni z perspektywami cały świat stoi przed nami otworem od mazur aż po podlasie a nawet jak nie zdamy matury to zawsze możemy zostać rolnikami.Możemy ożenić się z dziewczyną o subtelnym imieniu Halina,która będzie zdrowa i silna będzie doiła krowy i pieliła buraki,nasze dzieci będą miały najlepszą stodołę i traktor we wsi,sąsiedzi wybiorę nas na sołtysa a świadectwem maturalnym z lekką nutką dekadencji podetrzemy sobie ****...

az tak czarnego scenariusza nie przewiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


ponawiam pytanie:


"Dokonujac analizy jezyka roznych reklam, wyjasnij, jaki obraz swiata one kreuja"

robi ktos ten temat ??


Rowniez pozdro dla zdajacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />



mam podobny analiza tekstów reklamowych w kreowaniu świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagadaj na priva to może coś stworzymy konkretnego

#398537 08/12/2005 11:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
Ma ktoś z was może taki temat: "Szklane domy Żeromskiego a architektura współczesnych miast - utopia czy zapowiedź prawdziwej sztuki użytkowej" ?

#398538 08/12/2005 11:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
na necie tego jest pełno, poszukaj a znajdziesz

#398539 08/12/2005 14:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Właśnie po całym dniu w szkole wróciłem do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Miałem dzis wystawiane oceny i musze przyznać, że jestem w szoku...2 z polskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> No i teraz mam problem...czy to moja wina, czy może kaprys nauczycielki.

Moje oceny:
Prace klasowe 5, 5, 2
Praca na lekcji 4
Brak książki/zadania domowego 1, 1, 1

Do tego dochodzą 2 prace, które oddałem jej w tym semestrze. Czy praca oddana w tym semestrze musi zostać oceniona? Czy może ocene z tego dostane dopiero w Lutym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jednym osobom te prace ocenia, drugim nie, wiadomo są równi i równiejsi. Gdy spytałem czemu mam dwóje to usłyszałem tylko "ty się w ogóle nie uczysz". Opłaca się z nią jeszcze rozmawiać na temat średniej wazonej, bo tak ponoć wystawia oceny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#398540 08/12/2005 14:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
kameleon ja bym sie klucil z nia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zreszta zawsze sie z nauczycielami kluce, taka juz moja natura hehehe

#398541 08/12/2005 15:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
U was juz oceny powystawiane? u mnie sie jeszcze nawet nic nie mowi o tym, ktos tam tylko wspomnial ze po swietach zaczna o tym myslec.

#398542 08/12/2005 15:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
U was juz oceny powystawiane? u mnie sie jeszcze nawet nic nie mowi o tym, ktos tam tylko wspomnial ze po swietach zaczna o tym myslec.
do 13 grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#398543 08/12/2005 17:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Niemożliwe:) Oceny chyba do przerwy świątecznej mają byc wystawione.

#398544 08/12/2005 17:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
U mnie oceny są wystawiane do 17 czy 19 stycznia. Do świąt mają wystawić tylko zagrożenia. A tak szczerze mówiąc to z jednego przedmiotu już mam wystawioną ocenę semestralną(wystawiona pod koniec listopada).

#398545 09/12/2005 13:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W mojej szkole wystawianie ocen semestralnych zostało skrócone właśnie do 13 grudnia. W poniedziałek dojdzie jeszcze tylko ocena z fizyki i można powiedzieć, że mam wolne. Z polskiego udało się zdobyć 3.

#398546 09/12/2005 13:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
U mnie juz trwa 2 semestr.

Pierwszy skonczyl sie z końcem Listopada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Taka juz specyfika mojej szkoly, lubi sie wyróżniać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398547 09/12/2005 13:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Wy tu o maturze.............. a przecierz niedlugo czeka was o wiele ciekawsze zajecie........ a miaowicie Studniówka!!!!!!!! Wstawcie mature głeboko w ........ kąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a zaczniejcie sie studniówka martwic!!!!

#398548 09/12/2005 16:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Romek z czego masz juz ocene?:D

#398549 09/12/2005 16:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
hehe żadnej lachy na semestr nie mam (głównie 2 z czego jestem dumny) za to mam 130 godzin nieusprawiedliwionych...no ale luzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398550 15/12/2005 09:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
i jak wrazenia po pierwszej czesci matury probnej? Wg mnie matura nie byla najtrudniejsza niestey musialem skonczyc przed czasem ( nie chciala mnie wypuscic do WC :[ ) 1 temat wybralem czyli charakterystyka zycia ludzi w 19 wiecznej rosji na podstawie frag pana tadeusza i dziadow cz.3 a drugi temat to byl koleje losow chlopa na podstawie frag chlopow w odniesieniu do I tomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398551 15/12/2005 10:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Ja tez pisalem ten pierwszy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie moze byc, bariera 30% do przejsca ;] Zadania otwarte latwiejsze od tych zamknietych byly tongue ale mam nadzieje ze uciulam te 30% zeby wstydu nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398552 15/12/2005 10:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
tez mam taka nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> magiczna liczba 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 7 z 45 1 2 5 6 7 8 9 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,407 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1