|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
To nie ma znaczenia, czy się uczysz czy nie. Jeżeli jesteś chcociaż trochę mądry to zdasz. Myślisz, że ci co pozdawali, to się uczyli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mało znam takich osób. bardzo, bardzo dobrze powiedziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
to znaczy z jednej strony ja przez całe liceum jadę na tym że mam szczęście i trochę wiedzy własnej.Ale no nie wiem ja sie nie znam ale na tej maturze to chyba mnie moga spytać z treści lektur,a przeiceż sam jej nie wymyślę choćbym nie wiem jak był ogranięty... pozdro >heh ja sie przed kwietniem stresować nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
heh a swoją drogą jaki człowiek kiedyś głupi był,Jak zaczynałem przygodę z bukmacherką i pierwszego dnia wygrałem 50zł z 2zł miałem zamiar rzucić szkołę bo liczyłem sobie że skoro z 2zł moge ugrać 50zł to z 200zł mógłbym 5000 itd...hehe no ale życie zweryfikowało moje poglądy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
No i powiedzmy sobie szczerze matura to nie koniec świata.Jesteśmy młodzi,piękni,zdolni z perspektywami cały świat stoi przed nami otworem od mazur aż po podlasie a nawet jak nie zdamy matury to zawsze możemy zostać rolnikami.Możemy ożenić się z dziewczyną o subtelnym imieniu Halina,która będzie zdrowa i silna będzie doiła krowy i pieliła buraki,nasze dzieci będą miały najlepszą stodołę i traktor we wsi,sąsiedzi wybiorę nas na sołtysa a świadectwem maturalnym z lekką nutką dekadencji podetrzemy sobie ****... az tak czarnego scenariusza nie przewiduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ponawiam pytanie: "Dokonujac analizy jezyka roznych reklam, wyjasnij, jaki obraz swiata one kreuja" robi ktos ten temat ?? Rowniez pozdro dla zdajacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mam podobny analiza tekstów reklamowych w kreowaniu świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagadaj na priva to może coś stworzymy konkretnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27 |
Ma ktoś z was może taki temat: "Szklane domy Żeromskiego a architektura współczesnych miast - utopia czy zapowiedź prawdziwej sztuki użytkowej" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
na necie tego jest pełno, poszukaj a znajdziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Właśnie po całym dniu w szkole wróciłem do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Miałem dzis wystawiane oceny i musze przyznać, że jestem w szoku...2 z polskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> No i teraz mam problem...czy to moja wina, czy może kaprys nauczycielki.
Moje oceny: Prace klasowe 5, 5, 2 Praca na lekcji 4 Brak książki/zadania domowego 1, 1, 1
Do tego dochodzą 2 prace, które oddałem jej w tym semestrze. Czy praca oddana w tym semestrze musi zostać oceniona? Czy może ocene z tego dostane dopiero w Lutym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Jednym osobom te prace ocenia, drugim nie, wiadomo są równi i równiejsi. Gdy spytałem czemu mam dwóje to usłyszałem tylko "ty się w ogóle nie uczysz". Opłaca się z nią jeszcze rozmawiać na temat średniej wazonej, bo tak ponoć wystawia oceny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
kameleon ja bym sie klucil z nia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zreszta zawsze sie z nauczycielami kluce, taka juz moja natura hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
U was juz oceny powystawiane? u mnie sie jeszcze nawet nic nie mowi o tym, ktos tam tylko wspomnial ze po swietach zaczna o tym myslec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
U was juz oceny powystawiane? u mnie sie jeszcze nawet nic nie mowi o tym, ktos tam tylko wspomnial ze po swietach zaczna o tym myslec. do 13 grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Niemożliwe:) Oceny chyba do przerwy świątecznej mają byc wystawione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
U mnie oceny są wystawiane do 17 czy 19 stycznia. Do świąt mają wystawić tylko zagrożenia. A tak szczerze mówiąc to z jednego przedmiotu już mam wystawioną ocenę semestralną(wystawiona pod koniec listopada).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
W mojej szkole wystawianie ocen semestralnych zostało skrócone właśnie do 13 grudnia. W poniedziałek dojdzie jeszcze tylko ocena z fizyki i można powiedzieć, że mam wolne. Z polskiego udało się zdobyć 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
U mnie juz trwa 2 semestr.
Pierwszy skonczyl sie z końcem Listopada. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Taka juz specyfika mojej szkoly, lubi sie wyróżniać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Wy tu o maturze.............. a przecierz niedlugo czeka was o wiele ciekawsze zajecie........ a miaowicie Studniówka!!!!!!!! Wstawcie mature głeboko w ........ kąt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a zaczniejcie sie studniówka martwic!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
Romek z czego masz juz ocene?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
hehe żadnej lachy na semestr nie mam (głównie 2 z czego jestem dumny) za to mam 130 godzin nieusprawiedliwionych...no ale luzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
i jak wrazenia po pierwszej czesci matury probnej? Wg mnie matura nie byla najtrudniejsza niestey musialem skonczyc przed czasem ( nie chciala mnie wypuscic do WC :[ ) 1 temat wybralem czyli charakterystyka zycia ludzi w 19 wiecznej rosji na podstawie frag pana tadeusza i dziadow cz.3 a drugi temat to byl koleje losow chlopa na podstawie frag chlopow w odniesieniu do I tomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Ja tez pisalem ten pierwszy temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogolnie moze byc, bariera 30% do przejsca ;] Zadania otwarte latwiejsze od tych zamknietych byly  ale mam nadzieje ze uciulam te 30% zeby wstydu nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
tez mam taka nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> magiczna liczba 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka