|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Ja z Rosyjskiego pisałem...Pisał Ktos Jeszcze ??:) Mam nadzieje ze bedzie dobrze:P Ale najwazniejsze bedzie w Maju
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.
Listu już tak dokładnie nie pamiętam.
1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.
1.1 F 1.2 T 1.3 T 1.4 T 1.5 T 1.6 F
F - fałsz, T - prawda
2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.
3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.
Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.
4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.
5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.
6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.
7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.
Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem. ja mam wiele innych odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Narazie to tak na oko. Skąd znasz że zaznaczyłeś taką właśnie kolejność??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
w jednym zadaniu zaznaczyłem jedną z odpowiedzi lecz doszedlem do wniosku ze ta odpowiedz jest bledna wiec wziąłem ją w kółko i zaznaczyłem drugą, jak myslicie uznają takie coś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.
Listu już tak dokładnie nie pamiętam.
1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.
1.1 F 1.2 T 1.3 T 1.4 T 1.5 T 1.6 F
F - fałsz, T - prawda
2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.
3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.
Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.
4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.
5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.
6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.
7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.
Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem. ja mam wiele innych odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Narazie to tak na oko. Skąd znasz że zaznaczyłeś taką właśnie kolejność?? To są odpowiedzi, które mam zapisane w telefonie bo kolega wysysłał mi odpowiedzi sms-em. Sam już nie pamiętam jakie dawałem. Mam nadzieje, że tą są dobre odpowiedzi. Jak nie to trudno to tylko próbna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
w jednym zadaniu zaznaczyłem jedną z odpowiedzi lecz doszedlem do wniosku ze ta odpowiedz jest bledna wiec wziąłem ją w kółko i zaznaczyłem drugą, jak myslicie uznają takie coś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Właśnie taka jest procedura jak się pomylisz, zakreślasz błedną odpowiedź w kółko i zaznaczas poprawną wg. Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wreszcie mogłem napisać mature w ciepłej sali, w którj wreszcie grzały kaloryfery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Arkusz I - banalne. Kłopot miałem jedynie w zadaniu drugim w punkcie gdzie były opisane narodziny pandy - zaznaczyłem dobrze, ale problem był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Arkusz II - hardcore !!! !!! Kto to wymyślił? Pewnie wielu nauczycieli angielskiego by sobie z tym nie poradziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pare wiedziałem, pare strzeliłem.
Arkusz III - machnąłem szybko opowiadanie bo mi się jeść chciało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ogólnie dzisiejszą mature uważam za udaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
urwa ta rozszerzona to masakra!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
podstawowa poszła
a rozszerzona heh 2 arkusz same strzały
a opowiadanie na odpierdziel o kamilu co został gwiazdą futbolu:)
ogolnie chyba bedzie trzeba zrezygnowac z rozszerzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oj myslalem, ze troche wiecej z tego angola bede miał, ale nie jest źle. Miło sie zaskoczylem gdyż z polaka z pierwszego zadania min. 15 pkt bedzie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
patrząc na klucz to naliczyłem że bede miał z anglika coś około 80% (+ - 2, 4%) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.
Listu już tak dokładnie nie pamiętam.
1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.
1.1 F 1.2 T 1.3 T 1.4 T 1.5 T 1.6 F
F - fałsz, T - prawda
2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.
3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.
Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.
4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.
5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.
6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.
7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.
Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem. ja mam wiele innych odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Narazie to tak na oko. Skąd znasz że zaznaczyłeś taką właśnie kolejność?? I jak teraz panowie jak jest już klucz z odpowiedziami ? Wszystkie odpowiedzi poprawne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I jak ajdam sprzydało się ??? hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
[/quote] I jak teraz panowie jak jest już klucz z odpowiedziami ? Wszystkie odpowiedzi poprawne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
I jak ajdam sprzydało się ??? hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote]
hehhe na pierwsze i piate zadanie dzieki tobie juz cala klasa znala odpowiedzi jescze przed rozpoczeciem matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 93 |
WIECIE MOŻE GDZIE MOŻNA ZNALEŻĆ WYNIKI Z PRÓBNEJ MATURY Z JŻZYKA NIEMIECKIEGO?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
ja piszę maturę z wosu dopiero o 11:30 więc jakby ktoś z was do 10:30 przybył spowrotem i mógł napisać kilka pytań to by dobrze było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
ja pisze z Histy podstawowy i rozszerzony już o 8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze macie jakies przecieki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
z pl i angielskiego były i sie sprawdziły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
ja pisze majce podst i rozsz i nie chce zadnych przeciekow nawet slyszec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo pisze ta mature dla sprawdzenia sie a nie dla jak najwyzszej ilosci punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przecieki to wole miec w maju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Pisze ktos z geografii ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|