Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 45 1 2 8 9 10 11 12 44 45
#398593 16/12/2005 11:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Ja z Rosyjskiego pisałem...Pisał Ktos Jeszcze ??:) Mam nadzieje ze bedzie dobrze:P Ale najwazniejsze bedzie w Maju

Bonus: Unibet
#398594 16/12/2005 11:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.

Listu już tak dokładnie nie pamiętam.

1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.

1.1 F
1.2 T
1.3 T
1.4 T
1.5 T
1.6 F

F - fałsz, T - prawda

2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.

3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.

Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.

4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.

5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.

6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.

7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.

Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem.

ja mam wiele innych odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Narazie to tak na oko. Skąd znasz że zaznaczyłeś taką właśnie kolejność??

#398595 16/12/2005 11:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
w jednym zadaniu zaznaczyłem jedną z odpowiedzi lecz doszedlem do wniosku ze ta odpowiedz jest bledna wiec wziąłem ją w kółko i zaznaczyłem drugą, jak myslicie uznają takie coś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#398596 16/12/2005 11:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.

Listu już tak dokładnie nie pamiętam.

1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.

1.1 F
1.2 T
1.3 T
1.4 T
1.5 T
1.6 F

F - fałsz, T - prawda

2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.

3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.

Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.

4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.

5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.

6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.

7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.

Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem.

ja mam wiele innych odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Narazie to tak na oko. Skąd znasz że zaznaczyłeś taką właśnie kolejność??

To są odpowiedzi, które mam zapisane w telefonie bo kolega wysysłał mi odpowiedzi sms-em. Sam już nie pamiętam jakie dawałem. Mam nadzieje, że tą są dobre odpowiedzi. Jak nie to trudno to tylko próbna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398597 16/12/2005 11:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
w jednym zadaniu zaznaczyłem jedną z odpowiedzi lecz doszedlem do wniosku ze ta odpowiedz jest bledna wiec wziąłem ją w kółko i zaznaczyłem drugą, jak myslicie uznają takie coś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Właśnie taka jest procedura jak się pomylisz, zakreślasz błedną odpowiedź w kółko i zaznaczas poprawną wg. Ciebie.

#398598 16/12/2005 13:28
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wreszcie mogłem napisać mature w ciepłej sali, w którj wreszcie grzały kaloryfery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Arkusz I - banalne. Kłopot miałem jedynie w zadaniu drugim w punkcie gdzie były opisane narodziny pandy - zaznaczyłem dobrze, ale problem był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Arkusz II - hardcore !!! !!! Kto to wymyślił? Pewnie wielu nauczycieli angielskiego by sobie z tym nie poradziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pare wiedziałem, pare strzeliłem.

Arkusz III - machnąłem szybko opowiadanie bo mi się jeść chciało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ogólnie dzisiejszą mature uważam za udaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398599 16/12/2005 13:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
urwa ta rozszerzona to masakra!!!!!!!!!

#398600 16/12/2005 14:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
podstawowa poszła

a rozszerzona heh 2 arkusz same strzały

a opowiadanie na odpierdziel o kamilu co został gwiazdą futbolu:)


ogolnie chyba bedzie trzeba zrezygnowac z rozszerzenia...

#398601 16/12/2005 14:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
klucz:
http://www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=286&Itemid=2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398602 16/12/2005 14:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Oj myslalem, ze troche wiecej z tego angola bede miał, ale nie jest źle. Miło sie zaskoczylem gdyż z polaka z pierwszego zadania min. 15 pkt bedzie ;]

#398603 16/12/2005 16:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
patrząc na klucz to naliczyłem że bede miał z anglika coś około 80% (+ - 2, 4%) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398604 16/12/2005 21:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Wiadmość do znajomego była taka,że musiałeś wyjechać i napisać z jakiego powodu, że zostawiasz mu pod opieką psa i gdzie się znajduje jedzienie dla psa. Musiałeś napisać kiedy wrócisz czy zadzwonisz.

Listu już tak dokładnie nie pamiętam.

1, 2 i 3 zadanie to było zadanie ze słuchu.

1.1 F
1.2 T
1.3 T
1.4 T
1.5 T
1.6 F

F - fałsz, T - prawda

2 zadanie trzeba było dopasować odpwiedzi A,B,C itd. Nie pamietam jak szło.

3 zadanie miałeś do wyobru A,B lub C. Odpowiedzi nie pamiętam.

Zadania 4,5,6 to było rozumienie czytanego tekstu.

4 zadanie to był tekst dotyczący chyba Australii jak dobrze pamietam. Miałeś dopasować odpowiedzi. Szły chyba tak G,B,E,A,F,C.

5 zadanie znów na prawdę lub fałsz. F,T,F,F,T,T,F,T.

6 zadanie wybrać odpowiedż A,B,C lub D. C,A,B,B,C,D.

7 zadanie to krótka wiadomość i list jak napisałem wyżej.

Nie wiem czy te odpowiedzi są poprawne. Tak wszystko w skrócie CI napisałem.

ja mam wiele innych odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Narazie to tak na oko. Skąd znasz że zaznaczyłeś taką właśnie kolejność??

I jak teraz panowie jak jest już klucz z odpowiedziami ? Wszystkie odpowiedzi poprawne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I jak ajdam sprzydało się ??? hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398605 17/12/2005 10:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
[/quote]
I jak teraz panowie jak jest już klucz z odpowiedziami ? Wszystkie odpowiedzi poprawne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I jak ajdam sprzydało się ??? hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/quote]

hehhe na pierwsze i piate zadanie dzieki tobie juz cala klasa znala odpowiedzi jescze przed rozpoczeciem matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398606 17/12/2005 14:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 93
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 93
WIECIE MOŻE GDZIE MOŻNA ZNALEŻĆ WYNIKI Z PRÓBNEJ MATURY Z JŻZYKA NIEMIECKIEGO?????

#398607 17/12/2005 14:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
W poniedziałek matma, zobaczymy co nam CKE przygotuje.

ffaza- http://www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=286&Itemid=2

#398608 18/12/2005 09:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
ja piszę maturę z wosu dopiero o 11:30 więc jakby ktoś z was do 10:30 przybył spowrotem i mógł napisać kilka pytań to by dobrze było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398609 18/12/2005 10:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
ja pisze z Histy podstawowy i rozszerzony już o 8.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze macie jakies przecieki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398610 18/12/2005 11:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
z pl i angielskiego były i sie sprawdziły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398611 18/12/2005 11:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
ja pisze majce podst i rozsz i nie chce zadnych przeciekow nawet slyszec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo pisze ta mature dla sprawdzenia sie a nie dla jak najwyzszej ilosci punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przecieki to wole miec w maju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398612 18/12/2005 11:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Pisze ktos z geografii ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 10 z 45 1 2 8 9 10 11 12 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, Lukasz111, burbon, betowiec, Akhu), 2,827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1