Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 45 1 2 10 11 12 13 14 44 45
#398633 19/12/2005 13:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
proponuje poczekać na wyniki

wtedy będzie można coś powiedzieć...

Bonus: Unibet
#398634 19/12/2005 13:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Quote
heh Wos podstawowy było zadanie z województwami to dałem:mazowieckie,świętokrzyskie,opolskie i pomorskie (nie w tej kolejności) macie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?


mam identycznie..:)

kurde mało czasu było na ten wos..nie zdążyłem wszystkiego zrobić :/

#398635 19/12/2005 15:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
z histy podstawowa tak sobie , rozszerzona w miare ten tekst a wypracowania nawe nie ruszylem.........masakra:/

#398636 19/12/2005 16:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
heh Wos podstawowy było zadanie z województwami to dałem:mazowieckie,świętokrzyskie,opolskie i pomorskie (nie w tej kolejności) macie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?


mam identycznie..:)

kurde mało czasu było na ten wos..nie zdążyłem wszystkiego zrobić :/

Też mam tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tylko gdzie jest opolskie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> eee tam czasu było wystarczająco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> nie zrobiłem tylko podpisów pod biografiami i tej jednej regułki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ale to tylko dlatego, że nie miałem pojęcia jak to zroibć.

Który temat na rozszerzonej pisaliście? Ja rozpisałem się na temat pierwszy, ogólnie temat rzeka w obecnych czasach, gdy posłowie bronią się immunitetem,a prezydent korzysta z prawa łaski zbyt chojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398637 19/12/2005 16:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
hehe no ja też województwa spisałem (bo banał) ale nie wiedziałem gdzie zaznaczyć.Zaznaczyłem tylko Mazowieckie.A z podpisów to Tylko Tadzia Mazowieckiego znałem (ten od grubych kresek)

#398638 21/12/2005 20:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
czy ktoś może wrzucić przykłady jak napisać bibliografie na polski na ustny? prosze o przykłady jakieś rady

#398639 22/12/2005 12:25
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
No i stało się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Od 2009 roku matematyka będzie obowiązkowa na maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398640 22/12/2005 12:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
i prawidłowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398641 22/12/2005 13:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
I dobrze. Matematycy są zmuszeni zdawać przedmiot humanistyczny, więc humaniści niech zdają też matme. Brawo.

#398642 22/12/2005 14:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
I dobrze. Matematycy są zmuszeni zdawać przedmiot humanistyczny, więc humaniści niech zdają też matme. Brawo.
jak to sa zmuszani??? przecierz moga sobie wybrac fizyke, geografie nie koniecznie musza zdawac przedmioty humanistyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398643 22/12/2005 14:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
I dobrze. Matematycy są zmuszeni zdawać przedmiot humanistyczny, więc humaniści niech zdają też matme. Brawo.
jak to sa zmuszani??? przecierz moga sobie wybrac fizyke, geografie nie koniecznie musza zdawac przedmioty humanistyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a j.polski ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398644 22/12/2005 14:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no jezyk polski to chyba z tego powodu piszesz ze jestes Polakiem, a nie daltego ze musisz pisac humanistyczny!!

#398645 22/12/2005 14:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Faktt faktem iz jest to przedmiot humanistyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (a ja do humanistow raczej nie naleze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#398646 22/12/2005 15:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
no jezyk polski to chyba z tego powodu piszesz ze jestes Polakiem, a nie daltego ze musisz pisac humanistyczny!!
Historie też powinnismy wszyscy pisać, bo jesteśmy Polakami?

#398647 22/12/2005 15:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ale Historia nie obejmuje tylko historii Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398648 22/12/2005 15:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
ale Historia nie obejmuje tylko historii Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

material jezyka polskiego obejmuje nie tylko Polskich pisarzy, poetow etc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398649 22/12/2005 15:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no to pozostaje mi tylko cieszyc sie ze nie musialem zdawac matematyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo pewnie bym polegl chwala komus tam na gorze co specjalnie dla mnie na pare latek zdjal matme z matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398650 05/01/2006 13:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dostaliście już wyniki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> U mnie w szkole na razie sprawdzili tylko matme i historie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> oj, cieniutko z matmy to wyglda dla tych co pisza, cieniutko...

W sobote mam 100 dniówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tak sie zasanawiam czy są jakies problemy z wnoszeniem %%% ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398651 05/01/2006 13:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Ja mam studnioweczke 21-ego, mam nadzieje ze bedzie fajnie (i ze ojciec fury pozyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) I pytanie do maturzystow: jakie robicie prezentacje klasy do kamery i jaki wystrój sali?

#398652 05/01/2006 14:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
U mnie te prezentacje się posypały, miała coś trójka kalsowa przygotować, nie przygotowali. Nakręcono nas po prostu jak siedzimyw klasie i dograno do tego po pare zdań o każdej osobie. W innej klasie 2 dziewki rapowały po pare zdań na temat kazdego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 12 z 45 1 2 10 11 12 13 14 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, kamel, Sensei), 2,686 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,913
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1