|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
proponuje poczekać na wyniki
wtedy będzie można coś powiedzieć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
heh Wos podstawowy było zadanie z województwami to dałem:mazowieckie,świętokrzyskie,opolskie i pomorskie (nie w tej kolejności) macie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? mam identycznie..:) kurde mało czasu było na ten wos..nie zdążyłem wszystkiego zrobić :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
z histy podstawowa tak sobie , rozszerzona w miare ten tekst a wypracowania nawe nie ruszylem.........masakra:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
heh Wos podstawowy było zadanie z województwami to dałem:mazowieckie,świętokrzyskie,opolskie i pomorskie (nie w tej kolejności) macie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? mam identycznie..:) kurde mało czasu było na ten wos..nie zdążyłem wszystkiego zrobić :/ Też mam tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tylko gdzie jest opolskie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> eee tam czasu było wystarczająco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> nie zrobiłem tylko podpisów pod biografiami i tej jednej regułki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> ale to tylko dlatego, że nie miałem pojęcia jak to zroibć. Który temat na rozszerzonej pisaliście? Ja rozpisałem się na temat pierwszy, ogólnie temat rzeka w obecnych czasach, gdy posłowie bronią się immunitetem,a prezydent korzysta z prawa łaski zbyt chojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
hehe no ja też województwa spisałem (bo banał) ale nie wiedziałem gdzie zaznaczyć.Zaznaczyłem tylko Mazowieckie.A z podpisów to Tylko Tadzia Mazowieckiego znałem (ten od grubych kresek)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
czy ktoś może wrzucić przykłady jak napisać bibliografie na polski na ustny? prosze o przykłady jakieś rady
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
No i stało się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Od 2009 roku matematyka będzie obowiązkowa na maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
i prawidłowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
I dobrze. Matematycy są zmuszeni zdawać przedmiot humanistyczny, więc humaniści niech zdają też matme. Brawo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
I dobrze. Matematycy są zmuszeni zdawać przedmiot humanistyczny, więc humaniści niech zdają też matme. Brawo. jak to sa zmuszani??? przecierz moga sobie wybrac fizyke, geografie nie koniecznie musza zdawac przedmioty humanistyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
I dobrze. Matematycy są zmuszeni zdawać przedmiot humanistyczny, więc humaniści niech zdają też matme. Brawo. jak to sa zmuszani??? przecierz moga sobie wybrac fizyke, geografie nie koniecznie musza zdawac przedmioty humanistyczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a j.polski ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no jezyk polski to chyba z tego powodu piszesz ze jestes Polakiem, a nie daltego ze musisz pisac humanistyczny!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Faktt faktem iz jest to przedmiot humanistyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (a ja do humanistow raczej nie naleze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
no jezyk polski to chyba z tego powodu piszesz ze jestes Polakiem, a nie daltego ze musisz pisac humanistyczny!! Historie też powinnismy wszyscy pisać, bo jesteśmy Polakami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ale Historia nie obejmuje tylko historii Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
ale Historia nie obejmuje tylko historii Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> material jezyka polskiego obejmuje nie tylko Polskich pisarzy, poetow etc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no to pozostaje mi tylko cieszyc sie ze nie musialem zdawac matematyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo pewnie bym polegl chwala komus tam na gorze co specjalnie dla mnie na pare latek zdjal matme z matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dostaliście już wyniki ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> U mnie w szkole na razie sprawdzili tylko matme i historie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> oj, cieniutko z matmy to wyglda dla tych co pisza, cieniutko...
W sobote mam 100 dniówke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tak sie zasanawiam czy są jakies problemy z wnoszeniem %%% ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Ja mam studnioweczke 21-ego, mam nadzieje ze bedzie fajnie (i ze ojciec fury pozyczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) I pytanie do maturzystow: jakie robicie prezentacje klasy do kamery i jaki wystrój sali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
U mnie te prezentacje się posypały, miała coś trójka kalsowa przygotować, nie przygotowali. Nakręcono nas po prostu jak siedzimyw klasie i dograno do tego po pare zdań o każdej osobie. W innej klasie 2 dziewki rapowały po pare zdań na temat kazdego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|