Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 45 1 2 20 21 22 23 24 44 45
#398833 04/05/2006 14:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
powiedzcie mi jak rozpoznac opinion essay od zwyklego for&against essay bo nie moge tego nigdzie znalezc

Bonus: Unibet
#398834 04/05/2006 15:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Jak dla mnie izi, podstawowy tylko pisalem, czesc zamknieta oceniam na 80%, zobaczymy jak z wypracowaniem.. Mimo ze obydwa utwory niezby kojarze to wybralem Makbeta, bo nie trzeba bylo sie odwolywac do znajomosci calosci.

Szacuje swoj wynik na 75-85%, rzeczywistosc pewnie te szacunki zweryfikuje tongue

#398835 04/05/2006 15:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
przykre trochę, że teraz się matury zdaje, nie kojarząc nawet lektur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398836 04/05/2006 15:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Ja jestem troche wkurzony. Niby ładnie napisałem prace o Makbecie,ale jeden błą popełniłem. Porównalem tragizm bohatera co prawda do antycznej Iliady ale nie jest to dramat :/ Ciekawy jestem jak to potraktuja,. Licze jednak ze 50-60 bedzie. Chociaz tak naprawde to 100 % pewnosci nie mam czy zdałem.. Teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość :]

#398837 04/05/2006 15:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
A powiedzcie szczerze czy na 100 % jesteście pewni,że zdaliście? Prosze o szczere odpowiedzi. Ja powiem ze w 80 % jestem pewny

#398838 04/05/2006 15:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
he he Cezar, ja natomiast do Odysei, czyli podobnie. Nie pamietalem w tym Edypie ani Antygonie kto kogo zabiajał i wogule, to mowie trudno, wezme Odyseje. Doszedlem do wniosku, ze tak lepiej, pare punktow odejma, wiadomo, ale za styl, kompozycje, charakterystyke i tragizm Makbeta to dadza mysle, prawie na pewno.

#398839 04/05/2006 15:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
przykre trochę, że teraz się matury zdaje, nie kojarząc nawet lektur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bo matura ma weryfikowac przede wszystkim umiejetnosci, jakie czlowiek nabyl, a dopiero potem jest wiedza, bo rownie dobrze ktos mogl przeczytac wszystkie lektury poza tymi dwoma, a ktos inny mogl przeczytac tylko te dwie..

[Linked Image]

Macie Gumola w pelnej krasie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398840 04/05/2006 15:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
he he Cezar, ja natomiast do Odysei, czyli podobnie. Nie pamietalem w tym Edypie ani Antygonie kto kogo zabiajał i wogule, to mowie trudno, wezme Odyseje. Doszedlem do wniosku, ze tak lepiej, pare punktow odejma, wiadomo, ale za styl, kompozycje, charakterystyke i tragizm Makbeta to dadza mysle, prawie na pewno.
dokladnie kobiash ja identycznie mam. Wiedzialem ze trzeba bylo pisac o Antygonie,ale jej wogole nie znalem. Mysle ze troche pkt nam jednak dadza za to. Trzeba poczekać. Nie ma co panikować,bo to nic nie pomoże. Scharakteryzowalem Makbeta dokladnie,opisalem jego tragizm dosc dobrze,praca kompozycyjnie i językowa tez za nie jest. 5 razy ją czytałem zaczym oddałem i jeszcze słownik wziełem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać do czerwca czy lipca na wyniki oficjalne. Bo gdybanie i płakanie nic tu nie pomoże. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398841 04/05/2006 16:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 197
siemanko, ja z 1 czesci obliczylem ze bede mial 10 pkt a 2 czesc pisalem o magbecie bo chlopow nic sie nie uczylem wiec charakterystyki postaci nie mialem skad pisac ob sciag tez zadnych nie mialem a takto przeczytalem ten fragment i sciemnialem. no i oczywiscie z antyku wybralem Antygone zreszta pewnie jak wiekszosc. zaluje ze sciag nie mialem bo mozna bylo sciagac zajebiscie dlatego mam teraz prosbe do was. ma moze ktos jakies sciagi na angielski to bardoz bym prosil o przeslanie na email kiko9@interia.pl

#398842 04/05/2006 16:22
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
siemanko, ja z 1 czesci obliczylem ze bede mial 10 pkt a 2 czesc pisalem o magbecie bo chlopow nic sie nie uczylem wiec charakterystyki postaci nie mialem skad pisac ob sciag tez zadnych nie mialem a takto przeczytalem ten fragment i sciemnialem. no i oczywiscie z antyku wybralem Antygone zreszta pewnie jak wiekszosc. zaluje ze sciag nie mialem bo mozna bylo sciagac zajebiscie dlatego mam teraz prosbe do was. ma moze ktos jakies sciagi na angielski to bardoz bym prosil o przeslanie na email kiko9@interia.pl
też bym prosił o ściagi do anglika moge nawet zaplacić..... gg 7995932

#398843 04/05/2006 16:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
GumoL, ale masz dużo naklejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Chyba, ze mnie wzrok z tego wszystkiego myli:)

Jutro angielski... nie powinno być źle chyba;]

#398844 04/05/2006 16:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja tam nie wiem...

napisałem co napisałem...

będą wyniki to się okaże...

jeden ziomek mnie rozjebał... Grzegorz_Rasiak chyba...
coś w tym stylu "jakoś 90% powinno być"


heheh to dobry jesteś... a nie 95% przelicz jeszcze raz...



ja tam nie liczę... przynajmiej narazie... czasu nie cofnę... czas nie pyta nie staje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co napisałem to będzie... życie to nie koncert życzeń:)
jutro anglik:)
żeby nie było: Makbet i Wiewiórka

#398845 04/05/2006 16:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Ja dzisiaj pisałem o Chłopach i Barykadzie na rozszerzonym. I prawdę mowiąc to temat na rozszerzonym temat mi bardziej przypadł. Kamassssss co ty pisałeś o tej Wiewiórce. Ja chyba z 5 razy ten tekst przecztałem ale za cholere nie mogłem go pojąć.

#398846 04/05/2006 17:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Ja proszę także o jakieś ściągi z anglika michalek@poczta.onet.pl jak macie mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398847 04/05/2006 17:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Makbet i Wiewiórka

Z zamkniętych bede miał jakies 13-16 punktów, wypracowanie na podstawowym troche pomieszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rozszerzony poziom dużo prostszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> fajne opowiadanie o wiewiórce, łatwo się lało wode <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398848 04/05/2006 17:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
heh napisałem sobie, że otoczenie oddziaływuje na człowieka... na jego myślenie i na zachowanie...

przykładowo wiewiórka zmusiła narratora do rozmyślań i refleksji... zaczął się zastanawiać nad sprawami i rzeczami błachymi...

itd. itd.
ogólnie, że świat przedstawiony miał bardzo duży wpływ na narratora i mocno oddziaływał na niego...

#398849 04/05/2006 17:43
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Posiadacie, może jakieś kryterium oceniania według, którego kierują się ludzie, którzy będą sprawdzać prace maturalne, chodzi mi głownie o Tematy pisane tak jak dziś o "Chłopach"

Czyli ile na ile można dostać punktów za kompozycje i takie bajery szmery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#398850 04/05/2006 17:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
klucze odpowiedzi są zapewne na storonach www.cke.edu.pl [cke.edu.pl]

coś takiego

#398851 04/05/2006 17:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
z tego co widzę na stornie aktualizacja była dzisiaj o godzinie 11:20

czyli wtedy jak pisaliśmy już maturę...
jeżeli dodali wtedy też arkusze rozszerzoinej to pompa...


zaczęliśmy pisać 13:45

a skoro arkusze były 11:20
odpowiedź jest prosta...

ciekawe czy tak na serio było...

#398852 04/05/2006 18:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Do 16 w ogole nie mozna bylo wejsc na strone CKE tongue

Strona 22 z 45 1 2 20 21 22 23 24 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, Sensei, latajaca_holenderka, kamel, alfa), 2,946 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,822
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1