, pozdro. Wa..."> , pozdro. Wa...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45
#398893 09/05/2006 05:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
a czy to najlepsza buda ciezko powiedziec, na pewno jednak masz ulatwiony start <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, pozdro. Warunki slabe, bo straszne budy, ale z kolei wartość merytoryczna tego wszytskiego jest niezla, choc na 100% Ci nie powiem, bo tam nie studiuje;)

Bonus: Unibet
#398894 09/05/2006 05:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
Quote
troche absurdu, ale to w koncu polska, a ministra edukacji mamy, jakiego mamy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

az dziwie sie sie ze tej cieplej posadki nie dali begerowej ona przeciez na biezaco w tych sprawach siedzi...

#398895 09/05/2006 05:43
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
troche absurdu, ale to w koncu polska, a ministra edukacji mamy, jakiego mamy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

az dziwie sie sie ze tej cieplej posadki nie dali begerowej ona przeciez na biezaco w tych sprawach siedzi...

no w koncu swiezo po maturze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />



[Linked Image]

#398896 09/05/2006 05:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Dzisiaj bedzie niezla improwizacja na geografii, mam nadzieje, ze jakos sie uda.

@Zabielany

Jezeli zdasz to mozesz poprawiac ile i jakie chcesz przedmioty, jezeli poprawisz, dostajesz odpowiedni aneks.

#398897 09/05/2006 07:30
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Quote
poza tym taka rada od dobrego wujka, zdawaj ja w semestrze ziomwym, trudnosc tego sie nie umtywa to tej normalnej. Pozdrawiam
Nie ma już sesji zimowej, zostaje tylko jedna - letnia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#398898 09/05/2006 07:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
"Dziennik Łódzki": Arkusze egzaminacyjne z błędem otrzymali w poniedziałek maturzyści, którzy zdawali pisemny egzamin z wiedzy o społeczeństwie.
W pytaniu o podanie pełnych nazw partii i ugrupowań politycznych oprócz AWS i UPR pojawiło się SDLP. Autorom testu chodziło o SdPL, czyli Socjaldemokrację Polską. Błąd wprowadził w zakłopotanie wielu maturzystów. Niektórzy podejrzewali, że może to być Socjaldemokratyczna Partia Pracy z Irlandii Północnej (w skrócie SDLP). Zmyliło ich jednak sąsiedztwo polskich ugrupowań: AWS i UPR.

- Na początku wydawało mi się, że to partia, której nazwy nie pamiętam. Głowiłem się nad rozwiązaniem, w końcu zdecydowałem, że musi chodzić o Socjaldemokrację Polską i że w arkuszu jest literówka - mówi Michał Wróblewski z IV LO w Łodzi. - Ten skrót zmylił bardzo wielu zdających - uważa Marcin Olszewski z IV LO. - Nikt nie przypuszczał, że na tak poważnym egzaminie, sprawdzanym przez tyle osób, może być błąd. Niektórzy koledzy zostawili ten punkt bez rozwiązania.

Okazuje się, że Centralna Komisja Egzaminacyjna wiedziała o błędzie wcześniej. - Nie mogliśmy jednak wycofać arkuszy egzaminacyjnych - twierdzi Marek Legutko, p.o. dyrektor CKE. - Uznaliśmy, że każdy maturzysta, bez względu na to, czy odpowie na to pytanie czy nie, dostanie jeden punkt. Przestawienie liter w nazwie partii rzeczywiście mogło zmylić zdających, dlatego punktowane będą nie tylko odpowiedzi błędne, ale też brak odpowiedzi.

W województwie łódzkim egzamin z wiedzy o społeczeństwie zdawało ponad 4 tysiące maturzystów. Większość oceniła go jako stosunkowo łatwy. Motywem przewodnim był problem przestępczości. Maturzyści narzekali jednak na zbyt mało miejsca na odpowiedzi na arkuszach i niezrozumiałe niektóre polecenia.

#398899 09/05/2006 09:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
jesli chodzi o dziennikarstwo na UW, to progi w atmtym roku niech Cie nie interesuja, co dodatkowo byly jeszcze egzaminy wstepne na UW, sprawdzajace typowo wiedze o mediach oraz umiejetnosc "dziennikarskiego" tworzenia.

czemu mnie mają nie interesować ?

sugerujesz, że jestem za słąby, żeby sie dostac ? byc moze tak, ale pomarzyc zawsze mozna tongue

w tym roku zadnych egzaminów chyba nie bedzie ... przynajmniej ani widu ani slychu o tym na stronce.

350 na UW jest za rekturacje do zdobycia... myśle, że z jakimiś 200/250 można bedzie powalczyc.zobaczymy.

dzięki za pozostałe informacje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398900 09/05/2006 10:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Już po ustnym angielskim. Wyszedłem wkurwiony po maturze,bo troche błędów popełniłem.To wszystko przez nerwy. Jak wychodziłem już to nagle wszystkie słówka mi się przypomniały,których nie mogłem przypomnieć sobie w czasie mówienia... Mimo tego dostałem 12 na 20 pkt i już jedno chujstwo z głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />W czwartek Polski już powinno być na luzie

#398901 09/05/2006 10:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Zdawał już ktoś anglika rozszerzonego na ustnej? Jakie były tematy?

#398902 09/05/2006 11:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W ogóle jest jakaś lista tematów, które mogą pojawić się na rozszerzonym angliku? Ma ktoś jakieś przykłądowe pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Szukałem na necie ale nic mi w oczy takiego nie wpadło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398903 09/05/2006 11:47
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
MAM WAŻNE PYTANIA :
Czy jak w tej drugiej wypowiedzi pisemnej nie miałem 120 slow tylko 70 to mam 0 pkt za to zadanie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
I jak w obydwu tych zadaniach pisemnych przekazalem informacje niepoprawnie gramatycznie to mam szanse ja jakieś pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jestem załamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398904 09/05/2006 11:48
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
MAM WAŻNE PYTANIA :
Czy jak w tej drugiej wypowiedzi pisemnej nie miałem 120 slow tylko 70 to mam 0 pkt za to zadanie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
I jak w obydwu tych zadaniach pisemnych przekazalem informacje niepoprawnie gramatycznie to mam szanse ja jakieś pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jestem załamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Oczywiscie chodzi mi o pisemną z anglika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398905 09/05/2006 11:52
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
[quote]MAM WAŻNE PYTANIA :
Czy jak w tej drugiej wypowiedzi pisemnej nie miałem 120 slow tylko 70 to mam 0 pkt za to zadanie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

No niestety. W ogole nie wezma Twojej pracy pod uwage.

#398906 09/05/2006 11:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Słyszałem że Geografie mieliście zarąbiscie trudną?? Pytania o Bangladeszu podbno żadnego pytania odnośnie województwa każdy wychodził załamany.

#398907 09/05/2006 12:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Quote
MAM WAŻNE PYTANIA :
Czy jak w tej drugiej wypowiedzi pisemnej nie miałem 120 slow tylko 70 to mam 0 pkt za to zadanie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
I jak w obydwu tych zadaniach pisemnych przekazalem informacje niepoprawnie gramatycznie to mam szanse ja jakieś pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jestem załamany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> prosze o odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dopuszczalny margines wynosi 10% czyli musiałes napisać na około 110 słow

#398908 09/05/2006 12:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Quote
jesli chodzi o dziennikarstwo na UW, to progi w atmtym roku niech Cie nie interesuja, co dodatkowo byly jeszcze egzaminy wstepne na UW, sprawdzajace typowo wiedze o mediach oraz umiejetnosc "dziennikarskiego" tworzenia.

czemu mnie mają nie interesować ?

sugerujesz, że jestem za słąby, żeby sie dostac ? byc moze tak, ale pomarzyc zawsze mozna tongue

w tym roku zadnych egzaminów chyba nie bedzie ... przynajmniej ani widu ani slychu o tym na stronce.

350 na UW jest za rekturacje do zdobycia... myśle, że z jakimiś 200/250 można bedzie powalczyc.zobaczymy.

dzięki za pozostałe informacje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />, opatrznie mnie zrozumialem, nie mialem zamiaru Cie urazic. Chodzi o to, ze w tamtym roku byly testy wewnetrzne, w tym roku ich nie ma, liczy sie sama matura, w zwiazku z tym beda zupelnie inny prog, juz nie mowie o tym, ze trudnosc jest inna i wyniki moga byc badz wyzsze, badz nizsze w zaleznosci od tego jak pojdzie matura.
Co do samego progu, to sie dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> specjalnie dowiedzialem, ostatecznie wystarczalo ok. 49 punktow na 100, zeby sie dostac.
Skoro w tym roku jest 350 do zdobycia, patrzac na to jakie rezultaty byly w tamtym roku to w tym bedzie ok. 250 potrzebne, takie moje zdanie. Uwazam tak, dlatego, ze nie powtorza sie juz tak mizerne wyniki z histy jak w tamtym roku, jesli chodzi o Twoja osobe to zycze Ci samych sukcesow, no i moze sie zobaczymy w przyszlym roku w stolicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#398909 09/05/2006 12:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Słyszałem że Geografie mieliście zarąbiscie trudną?? Pytania o Bangladeszu podbno żadnego pytania odnośnie województwa każdy wychodził załamany.

pewnie bylo o glowna uprawe Bangladeszu, ale maturzysci przestraszeni nazwa tego kraju omineli to pytanie i uznali za najtrudniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

oczywiscie to byl joke, nie wiem jaka byla matura, ale wiem, ze w tamtym roku do zdania bylo potrzebne bardzo malo wiedzy, za malo. I uwazam, ze dobrze sie stalo, ze podniesiona zostala poprzeczka, jesli w ogole.

#398910 09/05/2006 13:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
nie wiem jaka byla matura, ale wiem, ze w tamtym roku do zdania bylo potrzebne bardzo malo wiedzy, za malo. I uwazam, ze dobrze sie stalo, ze podniesiona zostala poprzeczka, jesli w ogole.

no comment...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#398911 09/05/2006 13:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
no Matura z gery byla srednia ale rozszerzenie pocisniete na maksa !!!!!!!

#398912 09/05/2006 13:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Quote
nie wiem jaka byla matura, ale wiem, ze w tamtym roku do zdania bylo potrzebne bardzo malo wiedzy, za malo. I uwazam, ze dobrze sie stalo, ze podniesiona zostala poprzeczka, jesli w ogole.

no comment...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

jak masz do mnie zal to przedstawie Ci swoja opinie.

Matura nie jest przymusowa i nie jest dla kazdego.

Wynika z tego, ze trzeba ja traktowac powaznie, jak idziesz na gegre po to zeby miec mature, to nie idz. Bo i tak srednie juz masz bez matury.

I tyle w tym temacie.

Matura to jest powazny zyciowy egzamin, a przynajmniej powinien takowy byc i tylko wysokim stopniem trudnosci zmusi sie obibokow do potraktowania go z nalezytym szacunkiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 25 z 45 1 2 23 24 25 26 27 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1