Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 45 1 2 25 26 27 28 29 44 45
#398933 11/05/2006 11:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Dziś męczący dzień,ale na całe szczęście czas matur ustnych dla mnie się już zakończył. Nie było aż tak źle. Dziś z ustnego polaka otrzymałem 16 punktów co jest 80 % i nie narzekam. Chociaż mogło być lepiej,gdyby nie pochrzanił pytań.. Teraz tylko zostaje matura z histori 16 maja a potem wielkie chlanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby zdać tylko te pisemne.
Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398934 11/05/2006 13:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Podstawowa matma dość łatwa. W sumie nie było zadania, które mogłoby czymś zaskoczyć.

Matma rozszerzona już o wiele trudniejsza, jednak do zrobienia spokojnie na 50-70%, bynajmniej w moim przypadku. Jestem w miare zadowolony, choć na próbnej było dużo łatwiejsze.

#398935 11/05/2006 13:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
to skoro u mnie w klasie z próbnych mieli po 20% albo 5% z rozszerzonych...

i ta próbna była łatwiejsza...

to jak będzie teraz... też byli zadowoleni... dziwne to wszytsko jest...


dlatego trzeba czekać do wyników!
AMEN!

#398936 11/05/2006 13:58
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Witam. Podstawa nie była taka trudna, gorzej z rozszerzeniem. Były zadania bardzo skomplikowane i nie wystarczyła sama wiedza, ale także umiejętności. Z podstawy liczę coś ok 80%.
Z rozszerzenia jeszcze nie ma wyników.
Najbardziej mnie denerwowało mało miejsca przy niektórzych zadaniach, a przy innych za dużo. CKE oszczędza chyba na papierze. Jedna strona brudnopisu na rozszerzonym to też trochę za mało, i jeszcze powinien być odpięty od innych kartek!
To takie moje wrażenia.
Pozdrawiam.

#398937 11/05/2006 14:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wróciłem właśnie z ustnego anglika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Prawde mówiąc myślałem, że na rozszerzeniu tematy będą trudniejsze, a tu niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Temat o reklamach dosyć ciekawy, ale zaciełem się po 2 minutach gadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Temat o podróżowaniu prosty...temat rzeka, pytania nauczycielki też proste.

15/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> teraz tylko czekać na historie i ustny polski pozostało

#398938 11/05/2006 15:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Matma: Chlodno kalkulujac mam >85% z podstawowej i >75% z rozszerzonej.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak dla mnie zajebiozza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ustny polski jutro, nie jestem za dobrze przygotowany, wlasciwie to dzisiaj cos pomysle nad tym, ale dzieki matematyce uwazam mature za udana w moim wykonaniu, wiec nawet jesli wyjde przed ta komisje jutro, nic nie powiem to bede mial te 6 punktow i z glowy!

#398939 11/05/2006 15:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Ja sobie podliczyłem matme:

Podstawowa: 94%
Rozszerzona: 66-72%

Najgorsze przede mną... ustneeeeeeeee.... aaaaaaaaaaa. ble.

#398940 11/05/2006 15:31
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Rozszerzony 50~60% - trochę cienko, ale co zrobić...

#398941 11/05/2006 17:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
podst. 90%
rozsz. 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

jak zrobiliscei to zadanie z prawd. na rozszerzonym co kierowcy sie spozniali? ja zrobilem to tak dosyc prymitywnie....

Code
 
       5% +  5% + 20% + 20% + 50%   100%
śr= -------------------------------------= ----- =  20%
                    5                                 5    

jak myslicie uznają?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#398942 11/05/2006 17:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
costam dostaniesz, ale maxa nie powinienes dostac.

W sumie przyjemna ta matma byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#398943 11/05/2006 17:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
mam pytanie, czy zestawy maturalne na ustny z anglika są przysyłane przez CKE i czy są dla wszystkich jezyków? bo tak gdzieś słyszałem

#398944 11/05/2006 18:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Code
 
       5% +  5% + 20% + 20% + 50%   100%
śr= -------------------------------------= ----- =  20%
                    5                                 5    

jak myslicie uznają?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Z gory tracisz, ze nie piszesz P(A) a sr, co od razu sugeruje Twoj bledny tok myslenia przy rozwiazaniu zadania. Poza tym prawdopodobienstwo w procentach?

Wybacz, ze nie zostawiam suchej nitki na Twoim rozwiazaniu, ale patrze obiektywnie, tak jak moglby to uczynic egzaminator..

#398945 11/05/2006 19:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
gumol gdzie dalej na studia??
ja spierd*** pod będzie coś koło 70%:/:/:/:/

kolega zdawał ang pod 90% roz 30%
matme pod 80% gdzie ma szanse się dostać??prosze o wypowiedzenie sie tylko bez podtekstów.

#398946 11/05/2006 20:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kurwa.

Nikt wam nie powie kto ma sznase gdzie się dostać ani żadnych przybliżonych progów. Co roku matura jest inna i sa inne wyniki. Jest limit miejsc i dostają się najlepsi. Co roku też zmieniają sie popularności poszczególnych kierunków, więc tego nie da się przewidzieć.

#398947 11/05/2006 20:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Ale w tym roku chyba niebedzie egzaminow na studia,co ? Liczy sie konkurs swiadectw, dobzre mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#398948 11/05/2006 20:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Licza sie wyniki matur zazwyczaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398949 11/05/2006 20:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Zależy na jaki kierunek. Np. na architekture trzeba zrobic rysunek na egzaminie. Albo mi wkręcali albo w tym roku trzeba było narysowac kwadrat zmieniający się w koło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398950 11/05/2006 21:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
gumol gdzie dalej na studia??
ja spierd*** pod będzie coś koło 70%:/:/:/:/

kolega zdawał ang pod 90% roz 30%
matme pod 80% gdzie ma szanse się dostać??prosze o wypowiedzenie sie tylko bez podtekstów.

W atmtym roku z matma ok. 80 % bys byl na wszystkich kierunkach w uprzywilejowanej pozycji, w tym roku z ta matura watpie, sorry za szczerosc, ale takie moje zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, choc na pewno z takim wynikiem dobrze trafisz.

#398951 11/05/2006 22:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Quote
Quote
Code
 
       5% +  5% + 20% + 20% + 50%   100%
śr= -------------------------------------= ----- =  20%
                    5                                 5    

jak myslicie uznają?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Z gory tracisz, ze nie piszesz P(A) a sr, co od razu sugeruje Twoj bledny tok myslenia przy rozwiazaniu zadania. Poza tym prawdopodobienstwo w procentach?

Wybacz, ze nie zostawiam suchej nitki na Twoim rozwiazaniu, ale patrze obiektywnie, tak jak moglby to uczynic egzaminator..

rozumiem , ze moglem zrobic to lepiej , ale nie bardzo nie moglem znalesc sposobu na to zadnaie chociaz wynik sie zgadza .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
btw. moja kolezanka mi napisala ze rok temu dostala sie na polibude z 60% podst i 30 rozsz. tak wiec mysle ze i ja sie gdzies dostane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#398952 12/05/2006 05:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
prawda jest taka, ze na polibude lubelska wystarczy zdac mature, poza 2-3 kierunkami, ale jesli to jest Twoj szczyt marzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jak chcesz na polibude to uciekaj do W-wy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Strona 27 z 45 1 2 25 26 27 28 29 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, burbon, forty), 681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1