|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Dziś męczący dzień,ale na całe szczęście czas matur ustnych dla mnie się już zakończył. Nie było aż tak źle. Dziś z ustnego polaka otrzymałem 16 punktów co jest 80 % i nie narzekam. Chociaż mogło być lepiej,gdyby nie pochrzanił pytań.. Teraz tylko zostaje matura z histori 16 maja a potem wielkie chlanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby zdać tylko te pisemne. Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Podstawowa matma dość łatwa. W sumie nie było zadania, które mogłoby czymś zaskoczyć.
Matma rozszerzona już o wiele trudniejsza, jednak do zrobienia spokojnie na 50-70%, bynajmniej w moim przypadku. Jestem w miare zadowolony, choć na próbnej było dużo łatwiejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
to skoro u mnie w klasie z próbnych mieli po 20% albo 5% z rozszerzonych...
i ta próbna była łatwiejsza...
to jak będzie teraz... też byli zadowoleni... dziwne to wszytsko jest...
dlatego trzeba czekać do wyników! AMEN!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Witam. Podstawa nie była taka trudna, gorzej z rozszerzeniem. Były zadania bardzo skomplikowane i nie wystarczyła sama wiedza, ale także umiejętności. Z podstawy liczę coś ok 80%. Z rozszerzenia jeszcze nie ma wyników. Najbardziej mnie denerwowało mało miejsca przy niektórzych zadaniach, a przy innych za dużo. CKE oszczędza chyba na papierze. Jedna strona brudnopisu na rozszerzonym to też trochę za mało, i jeszcze powinien być odpięty od innych kartek! To takie moje wrażenia. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wróciłem właśnie z ustnego anglika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Prawde mówiąc myślałem, że na rozszerzeniu tematy będą trudniejsze, a tu niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Temat o reklamach dosyć ciekawy, ale zaciełem się po 2 minutach gadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Temat o podróżowaniu prosty...temat rzeka, pytania nauczycielki też proste.
15/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> teraz tylko czekać na historie i ustny polski pozostało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Matma: Chlodno kalkulujac mam >85% z podstawowej i >75% z rozszerzonej.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak dla mnie zajebiozza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ustny polski jutro, nie jestem za dobrze przygotowany, wlasciwie to dzisiaj cos pomysle nad tym, ale dzieki matematyce uwazam mature za udana w moim wykonaniu, wiec nawet jesli wyjde przed ta komisje jutro, nic nie powiem to bede mial te 6 punktow i z glowy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Ja sobie podliczyłem matme:
Podstawowa: 94% Rozszerzona: 66-72%
Najgorsze przede mną... ustneeeeeeeee.... aaaaaaaaaaa. ble.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Rozszerzony 50~60% - trochę cienko, ale co zrobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
podst. 90% rozsz. 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> jak zrobiliscei to zadanie z prawd. na rozszerzonym co kierowcy sie spozniali? ja zrobilem to tak dosyc prymitywnie....
5% + 5% + 20% + 20% + 50% 100%
śr= -------------------------------------= ----- = 20%
5 5 jak myslicie uznają?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
costam dostaniesz, ale maxa nie powinienes dostac.
W sumie przyjemna ta matma byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
mam pytanie, czy zestawy maturalne na ustny z anglika są przysyłane przez CKE i czy są dla wszystkich jezyków? bo tak gdzieś słyszałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
5% + 5% + 20% + 20% + 50% 100%
śr= -------------------------------------= ----- = 20%
5 5 jak myslicie uznają?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z gory tracisz, ze nie piszesz P(A) a sr, co od razu sugeruje Twoj bledny tok myslenia przy rozwiazaniu zadania. Poza tym prawdopodobienstwo w procentach? Wybacz, ze nie zostawiam suchej nitki na Twoim rozwiazaniu, ale patrze obiektywnie, tak jak moglby to uczynic egzaminator..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
gumol gdzie dalej na studia?? ja spierd*** pod będzie coś koło 70%:/:/:/:/
kolega zdawał ang pod 90% roz 30% matme pod 80% gdzie ma szanse się dostać??prosze o wypowiedzenie sie tylko bez podtekstów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Kurwa.
Nikt wam nie powie kto ma sznase gdzie się dostać ani żadnych przybliżonych progów. Co roku matura jest inna i sa inne wyniki. Jest limit miejsc i dostają się najlepsi. Co roku też zmieniają sie popularności poszczególnych kierunków, więc tego nie da się przewidzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Ale w tym roku chyba niebedzie egzaminow na studia,co ? Liczy sie konkurs swiadectw, dobzre mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Licza sie wyniki matur zazwyczaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Zależy na jaki kierunek. Np. na architekture trzeba zrobic rysunek na egzaminie. Albo mi wkręcali albo w tym roku trzeba było narysowac kwadrat zmieniający się w koło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
gumol gdzie dalej na studia?? ja spierd*** pod będzie coś koło 70%:/:/:/:/
kolega zdawał ang pod 90% roz 30% matme pod 80% gdzie ma szanse się dostać??prosze o wypowiedzenie sie tylko bez podtekstów. W atmtym roku z matma ok. 80 % bys byl na wszystkich kierunkach w uprzywilejowanej pozycji, w tym roku z ta matura watpie, sorry za szczerosc, ale takie moje zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, choc na pewno z takim wynikiem dobrze trafisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
5% + 5% + 20% + 20% + 50% 100%
śr= -------------------------------------= ----- = 20%
5 5 jak myslicie uznają?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z gory tracisz, ze nie piszesz P(A) a sr, co od razu sugeruje Twoj bledny tok myslenia przy rozwiazaniu zadania. Poza tym prawdopodobienstwo w procentach? Wybacz, ze nie zostawiam suchej nitki na Twoim rozwiazaniu, ale patrze obiektywnie, tak jak moglby to uczynic egzaminator.. rozumiem , ze moglem zrobic to lepiej , ale nie bardzo nie moglem znalesc sposobu na to zadnaie chociaz wynik sie zgadza .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" /> btw. moja kolezanka mi napisala ze rok temu dostala sie na polibude z 60% podst i 30 rozsz. tak wiec mysle ze i ja sie gdzies dostane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
prawda jest taka, ze na polibude lubelska wystarczy zdac mature, poza 2-3 kierunkami, ale jesli to jest Twoj szczyt marzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Jak chcesz na polibude to uciekaj do W-wy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|