|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
ja jako ubiegłoroczny maturzysta jestem nieco zaskoczony tym, że 20 % uczniów nie zdało, ciekawe z czego to wynika, jak sądzicie? moze kilka roznych modeli kart odpowiedzi na pisemnej z j.angielskiego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ten kto sciagal na angliku to ma spore szanse zalapac sie na przyszloroczna poprawke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Jak widac, rosnie pokolenie idiotow. Primo matematyka jest teraz nieobowiazkowa jak byla kiedys. Secundo kiedys trzeba bylo miec 60 %, zeby zdac. A wyniki teraz sa duzo gorsze. Wniosek : rosna nowe kadry LPR, PiS, Samoobrony i innych tego typu zacnych partii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
podobno na oke.krakow w godz. 8-9 dzisiaj rano mozna bylo zobaczyc na krotko swoje wyniki jednak szybko taka opcja byla juz nie mozliwa... od kogos tez slyszlaem ze wyniki w necie beda dzisiaj po 22... no zobaczymy czy z polaka bedzie 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
btw. a tak wogole to byl juz opublikowany klucz do wypracowania z polskiego ? (nie wzór wypracowania tylko klucz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
"Jestem tegoroczna maturzystka..I musze powiedziec ze to jest paranoja ze 20% uczniow nie zdalo matury..jest nawet taka mozliwosc ze ja nie zdalam tej matury,a wtedy nie wiem jaki posklada sie moje zycie nie mam pioujecia..nigdy nie uczylam sie zle,nie mialam zlych ocen..na swiadectwie matruralnym nie mialam zadnego dopuszczajacego..a teraz boje sie ze nie zdam matury z polaka..bo poszlo mi fatalnie siedzialam w pierwszej lawce zero koncentracji a w dodatku przede mna stali egzaminatorzy ktrorz ciagle gadajac rozpraszali mnie..to poprostu BEZCZELNE..:(..nie wiem co bedzie dalej pprostu nie mam pojecia,...:(" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Skąd się takie biorą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ach te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
LOL, az 21% nie zdalo, kosmos
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
LOL, az 21% nie zdalo, kosmos Też jestem w szoku , wydawało mi się że mniej osób nie zda .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Wyniki zaniżają te szkoły dla dorosłych gdzie zdało tylko ponad 30% i technika zawodowe (rok temu pisali starą maturę). W liceach zdało 90%, więc czym sie tu martwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W sumie rok temu w radiu puścili plotkę, że 50% nie zdało z polaka, a że mi ostro słabo poszedł polak to się bałem iść odebrać wynik i stałem pół godziny pod szkołą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Sory za post po postem, ale wychodzi na to, że w tym roku zdało więcej licealistów niż rok temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Kurde, nie ma co ukrywac ale trip sie powieksza... Sam nie wiem jak to bedzie, najbardziej boje sie polaka... No nic, teraz to nic nie zrobimy..
Zycze 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Trzymam kciuki za wszystkich maturzystów z mecz.pl,a szczególnie za Kamasssa.Pozdro panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.
P.S.No i oczywiście życzę dostania się dostania na wymarzone studia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Również trzymam kciuki i jestem przekonany, że zdacie ten polski, którego tak się boicie. Rok temu miałem to samo, tak bałem się polaka (0 lektur przeczytanych), a wynik jeden z lepszych w klasie ... wynik zawdzięczałem temu, że poszedłem ostro po % na maturke i dobrze wode się lało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeśli się denerwujecie wynikami to proponuje dziś konkretną imprezke ... ja akurat miałem ognisko przed wynikami to mnie matka ledwo obudziła i poszedłem skacowany po wyniki, przynajmniej bez nerwów się odbyło
pozdrawiam i życze dostania się na wymarzone studia
p.s. wybiera się ktoś na ekonomie do Sopotu ?? naprawde warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Na miesiac przed maturami deklarowalem sie kolegom ze stawiam troche browarkow na najblizszym wyjezdzie w nowym sezonie... Dzis im napisalem zeby sie nie zdziwili jak beda o suchym pysku jechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
U mnie jakos wiekszosc przejmuje sie jutrem, taka podniosla atmosfera, a mi to zwisa. I tak gdzies sie dostane, jak nie na ta uczelnie to inna i po klopocie. Moze i bym sie przejmowal gdybym cokolwiek robil przez te 3 lata, mialbym czego zalowac jakby nauka miala isc na marne, a tak jest luz, bo tyle ile bede mial jest niezle i wystarczy, a pare % w te czy w te mi kompletnie nic nie zmienia. p.s. wybiera się ktoś na ekonomie do Sopotu ?? naprawde warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na ekonomie jak najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , do Sopotu niekoniecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
panowie są wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
polak 38/70 ( a tak sie balem ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> matma pdst 49/50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> matma rozsz 31/60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No to już jednemy z Nas możemy gratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gratki luk4sz_ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Dobrze, że mam kaca i bardziej się bólem głowy i brakiem witaminy C w domu przejmuje niż tymi wynikami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
na forum mamy jednak maturzystów na poziomie: jeszcze nikt nie napisał że te wyniki to wina... ministra Giertycha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
zdalem rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z polskiego 74% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
a reszta tak jak myslalem, no moze troche slabo rozszerzone
qrde nie wiem czy tak z samego rana to dobrze ale chyba dzwonie po kumpla i idziemy na browara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
Jak widac, rosnie pokolenie idiotow. Primo matematyka jest teraz nieobowiazkowa jak byla kiedys. Secundo kiedys trzeba bylo miec 60 %, zeby zdac. A wyniki teraz sa duzo gorsze. Wniosek : rosna nowe kadry LPR, PiS, Samoobrony i innych tego typu zacnych partii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ty jesteś tym pokoleniem co pisało starą mature, która bardzo obiektywnie ocenia umiejętności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Starą mature każdy zdawał. A wiesz dlaczego? Bo sprawdzali ją nauczyciele z tej samej szkoły w której była pisana, a co za tym idzie jak troche brakowało to naciągali żeby był lepszy wynik. Nie wspomne, że wszyscy szykowali ściagi, a nie uczyli się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Jak ja chodzilem do szkoly, to do liceum chodzilo mniej niz polowa, a wiekszosc chodzila do zawodowki, albo co najwyzej technikum i nawet nie podchodzila do matury, a teraz kazdy kretyn co nie umie sklecic zdania po polsku i nie przeczytal zadnej ksiazki przystepuje do matury ... Co wiecej wiekszosc z nich zdaje, a potem konczy studia w Lomzy i juz roi sie od takich magistrow, co ledwo umieja sie podpisac ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|