Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 45 1 2 31 32 33 34 35 44 45
#399053 10/07/2006 14:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
ja jako ubiegłoroczny maturzysta jestem nieco zaskoczony tym, że 20 % uczniów nie zdało, ciekawe z czego to wynika, jak sądzicie?

moze kilka roznych modeli kart odpowiedzi na pisemnej z j.angielskiego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ten kto sciagal na angliku to ma spore szanse zalapac sie na przyszloroczna poprawke...

Bonus: Unibet
#399054 10/07/2006 15:02
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Jak widac, rosnie pokolenie idiotow.
Primo matematyka jest teraz nieobowiazkowa jak byla kiedys.
Secundo kiedys trzeba bylo miec 60 %, zeby zdac.
A wyniki teraz sa duzo gorsze.
Wniosek : rosna nowe kadry LPR, PiS, Samoobrony i innych tego typu zacnych partii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399055 10/07/2006 15:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
podobno na oke.krakow w godz. 8-9 dzisiaj rano mozna bylo zobaczyc na krotko swoje wyniki jednak szybko taka opcja byla juz nie mozliwa... od kogos tez slyszlaem ze wyniki w necie beda dzisiaj po 22... no zobaczymy czy z polaka bedzie 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

btw. a tak wogole to byl juz opublikowany klucz do wypracowania z polskiego ? (nie wzór wypracowania tylko klucz)

#399056 10/07/2006 15:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
"Jestem tegoroczna maturzystka..I musze powiedziec ze to jest paranoja ze 20% uczniow nie zdalo matury..jest nawet taka mozliwosc ze ja nie zdalam tej matury,a wtedy nie wiem jaki posklada sie moje zycie nie mam pioujecia..nigdy nie uczylam sie zle,nie mialam zlych ocen..na swiadectwie matruralnym nie mialam zadnego dopuszczajacego..a teraz boje sie ze nie zdam matury z polaka..bo poszlo mi fatalnie siedzialam w pierwszej lawce zero koncentracji a w dodatku przede mna stali egzaminatorzy ktrorz ciagle gadajac rozpraszali mnie..to poprostu BEZCZELNE..:(..nie wiem co bedzie dalej pprostu nie mam pojecia,...:(" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Skąd się takie biorą?

#399057 10/07/2006 15:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
ach te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399058 10/07/2006 15:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
LOL, az 21% nie zdalo, kosmos

#399059 10/07/2006 16:00
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
LOL, az 21% nie zdalo, kosmos

Też jestem w szoku , wydawało mi się że mniej osób nie zda .

#399060 10/07/2006 16:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wyniki zaniżają te szkoły dla dorosłych gdzie zdało tylko ponad 30% i technika zawodowe (rok temu pisali starą maturę). W liceach zdało 90%, więc czym sie tu martwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W sumie rok temu w radiu puścili plotkę, że 50% nie zdało z polaka, a że mi ostro słabo poszedł polak to się bałem iść odebrać wynik i stałem pół godziny pod szkołą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399061 10/07/2006 16:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Sory za post po postem, ale wychodzi na to, że w tym roku zdało więcej licealistów niż rok temu.

#399062 10/07/2006 18:12
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kurde, nie ma co ukrywac ale trip sie powieksza...
Sam nie wiem jak to bedzie, najbardziej boje sie polaka...
No nic, teraz to nic nie zrobimy..

Zycze 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399063 10/07/2006 20:19
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Trzymam kciuki za wszystkich maturzystów z mecz.pl,a szczególnie za Kamasssa.Pozdro panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />.

P.S.No i oczywiście życzę dostania się dostania na wymarzone studia.

#399064 10/07/2006 20:52
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
Również trzymam kciuki i jestem przekonany, że zdacie ten polski, którego tak się boicie.
Rok temu miałem to samo, tak bałem się polaka (0 lektur przeczytanych), a wynik jeden z lepszych w klasie ... wynik zawdzięczałem temu, że poszedłem ostro po % na maturke i dobrze wode się lało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jeśli się denerwujecie wynikami to proponuje dziś konkretną imprezke ... ja akurat miałem ognisko przed wynikami to mnie matka ledwo obudziła i poszedłem skacowany po wyniki, przynajmniej bez nerwów się odbyło

pozdrawiam i życze dostania się na wymarzone studia

p.s. wybiera się ktoś na ekonomie do Sopotu ?? naprawde warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399065 10/07/2006 20:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Na miesiac przed maturami deklarowalem sie kolegom ze stawiam troche browarkow na najblizszym wyjezdzie w nowym sezonie... Dzis im napisalem zeby sie nie zdziwili jak beda o suchym pysku jechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399066 10/07/2006 21:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
U mnie jakos wiekszosc przejmuje sie jutrem, taka podniosla atmosfera, a mi to zwisa. I tak gdzies sie dostane, jak nie na ta uczelnie to inna i po klopocie. Moze i bym sie przejmowal gdybym cokolwiek robil przez te 3 lata, mialbym czego zalowac jakby nauka miala isc na marne, a tak jest luz, bo tyle ile bede mial jest niezle i wystarczy, a pare % w te czy w te mi kompletnie nic nie zmienia.


Quote
p.s. wybiera się ktoś na ekonomie do Sopotu ?? naprawde warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na ekonomie jak najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , do Sopotu niekoniecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />.

#399067 11/07/2006 02:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
panowie są wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

polak 38/70 ( a tak sie balem ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
matma pdst 49/50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
matma rozsz 31/60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#399068 11/07/2006 06:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
No to już jednemy z Nas możemy gratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gratki luk4sz_ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dobrze, że mam kaca i bardziej się bólem głowy i brakiem witaminy C w domu przejmuje niż tymi wynikami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399069 11/07/2006 06:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
na forum mamy jednak maturzystów na poziomie:
jeszcze nikt nie napisał że te wyniki to wina... ministra Giertycha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399070 11/07/2006 06:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
zdalem rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z polskiego 74% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

a reszta tak jak myslalem, no moze troche slabo rozszerzone

qrde nie wiem czy tak z samego rana to dobrze ale chyba dzwonie po kumpla i idziemy na browara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399071 11/07/2006 06:23
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Quote
Jak widac, rosnie pokolenie idiotow.
Primo matematyka jest teraz nieobowiazkowa jak byla kiedys.
Secundo kiedys trzeba bylo miec 60 %, zeby zdac.
A wyniki teraz sa duzo gorsze.
Wniosek : rosna nowe kadry LPR, PiS, Samoobrony i innych tego typu zacnych partii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ty jesteś tym pokoleniem co pisało starą mature, która bardzo obiektywnie ocenia umiejętności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Starą mature każdy zdawał. A wiesz dlaczego? Bo sprawdzali ją nauczyciele z tej samej szkoły w której była pisana, a co za tym idzie jak troche brakowało to naciągali żeby był lepszy wynik. Nie wspomne, że wszyscy szykowali ściagi, a nie uczyli się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399072 11/07/2006 06:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Jak ja chodzilem do szkoly, to do liceum chodzilo mniej niz polowa, a wiekszosc chodzila do zawodowki, albo co najwyzej technikum i nawet nie podchodzila do matury, a teraz kazdy kretyn co nie umie sklecic zdania po polsku i nie przeczytal zadnej ksiazki przystepuje do matury ...
Co wiecej wiekszosc z nich zdaje, a potem konczy studia w Lomzy i juz roi sie od takich magistrow, co ledwo umieja sie podpisac ...

Strona 33 z 45 1 2 31 32 33 34 35 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1