|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
OK, ide po wyniki. Mam nadzieje ze jak wroce bede mogl powiedziec tak jak Zidane: Glowka pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Zycze dobrych wynikow wszystkim forumowiczom. Mam nadzieje, ze zaden z Was nie kwalifikuje sie do tych 21%, ktore oblaly egzamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> To skandal nie zdac matury ze swojego rodzimego jezyka. Mozna nie miec perspektyw do nauki jezykow obcych, ale wszystkiego da sie nauczyc.
Mam takze nadzieje, ze cos uda Wam sie cos osiagnac w przyszlosci.
Ja sam zdawalem nowa mature, ale nie w tym roku, ten stres mam juz za soba. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zycze dostania sie na wymarzone studia. A teraz poprostu bawcie sie i korzystajcie z zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Ktoś wie kiedy można poprawiać z matury jeden przedmiot? Bo mojej dziewczynie paru procent zabrakło do wymażonej szkoły, kiedy są te poprawkowe egzaminy? ktoś wie?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ktoś wie kiedy można poprawiać z matury jeden przedmiot? Bo mojej dziewczynie paru procent zabrakło do wymażonej szkoły, kiedy są te poprawkowe egzaminy? ktoś wie?
Pozdro Za rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
ale dokladnie kiedy? Bo wyjazd sie szykuje i trzeba wiedziec dokladnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
ale dokladnie kiedy? Bo wyjazd sie szykuje i trzeba wiedziec dokladnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> razem z przyszłorocznymi maturzystami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Dobra przyznam sie odpisałem z angilka a mialem inna grupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co za fart zdałem mature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Pozdr00000000000000000000000000000000000000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Matura to bzdura!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zdałeeeeeeeeeeeeeeem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Jak ja chodzilem do szkoly, to do liceum chodzilo mniej niz polowa, a wiekszosc chodzila do zawodowki, albo co najwyzej technikum i nawet nie podchodzila do matury, a teraz kazdy kretyn co nie umie sklecic zdania po polsku i nie przeczytal zadnej ksiazki przystepuje do matury ... Dokładnie tak,znam kilka takich osób,których nie zawaham się nazwać głąbami.Już nawet pomijam fakt,że ukończyli tylko podstawówki,ale co gorsza nie są w stanie normalnie się wysłowić.Tu "czarną robotę" wykonują szkoły kształcenia dla dorosłych,które za kasę przyjmują wszystkich jak leci.A na niektórych egzaminach te osoby kogoś podstawiały,żeby za nie zdał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A ja dopiero po wyniki od 15.. eh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tu "czarną robotę" wykonują szkoły kształcenia dla dorosłych,które za kasę przyjmują wszystkich jak leci.A na niektórych egzaminach te osoby kogoś podstawiały,żeby za nie zdał. a jakby na studiach tak nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> uw, sgh, pw i moze tam nie ma podkladania na egzaminach, pewnie ze sa i to jakie, zreszta wszedzie tak jest. w szkolach dla doroslych zdalo 30% bo tak miernie tam ucza... ciezko mnie sie wypowiadac o tej maturze, bo sam m. zdalem z 7 lat temu, wygladala w kazdym razie banalnie, ale moze majac 19 lat bym tak nie mowil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
zdałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
Biorac pod uwage ze wiecej browarow na wagarach wypilem niz godzin spedzilem w szkole to jest niezle.
Tylko ta geografia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
czas isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Zdałłemmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Zdałeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, jak piwko ze mnie zejdzie to napisze dokładne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
No panowie, ja też zdałem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Gratuluje wszystkim forumowiczom którzy również zdali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A komu się podwinęła noga niech sie nie martwi, to nie koniec świata. Poza tym i tak wszyscy spotkamy sie w woju na 4 miechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Proponuję żebyśmy wpisywali swoje wyniki (tak jak rok temu nasi o rok starsi forumowicze). Moje wypociny:
Polski podst.: 66 % Polski rozsz.: 30 %
Anglik podst.: 86 %
Hista podst.: 60 % Hista rozsz.: 50%
Wos podst.: 86 % Wos rozsz.: 62 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Polski podst: 50% Angielski podst: 92% Angielski rozsz: 50% Geografia podst: 62%
Ja sie tam ciesze ze zdalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
To i ja się pochwalę moimi wynikami
Polski podst.: 57% Polski rozsz.: 43%
Niemiecki podst.: 81% Niemiecki rozsz.: 34$
Wos podst.: 66% Wos rozsz.: 34%
Historia podst: 53% Historia rozsz: 58%
Szkoda, że WOS tak skopałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Dobra, niech Wam będzie też napisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Polski podstawowy : 46% rozszerzony : 40%
Angielski podstawowy : 96% rozszerzony : 60%
WOS podstawowy : 71% rozszerzony : 46%
Historia podstawowa : 39% rozszerzona : 42%
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Niech żyje bal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
To i ja się pochwalę moimi wynikami
Polski podst.: 57% Polski rozsz.: 43%
Niemiecki podst.: 81% Niemiecki rozsz.: 34$
Wos podst.: 66% Wos rozsz.: 34%
Historia podst: 53% Historia rozsz: 58%
Szkoda, że WOS tak skopałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tyle zapłaciłeś za zdanie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|