Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 34 z 45 1 2 32 33 34 35 36 44 45
#399073 11/07/2006 06:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
OK, ide po wyniki. Mam nadzieje ze jak wroce bede mogl powiedziec tak jak Zidane: Glowka pracuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#399074 11/07/2006 06:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Zycze dobrych wynikow wszystkim forumowiczom. Mam nadzieje, ze zaden z Was nie kwalifikuje sie do tych 21%, ktore oblaly egzamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> To skandal nie zdac matury ze swojego rodzimego jezyka. Mozna nie miec perspektyw do nauki jezykow obcych, ale wszystkiego da sie nauczyc.

Mam takze nadzieje, ze cos uda Wam sie cos osiagnac w przyszlosci.

Ja sam zdawalem nowa mature, ale nie w tym roku, ten stres mam juz za soba. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zycze dostania sie na wymarzone studia. A teraz poprostu bawcie sie i korzystajcie z zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399075 11/07/2006 07:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Ktoś wie kiedy można poprawiać z matury jeden przedmiot? Bo mojej dziewczynie paru procent zabrakło do wymażonej szkoły, kiedy są te poprawkowe egzaminy? ktoś wie?

Pozdro

#399076 11/07/2006 07:24
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Ktoś wie kiedy można poprawiać z matury jeden przedmiot? Bo mojej dziewczynie paru procent zabrakło do wymażonej szkoły, kiedy są te poprawkowe egzaminy? ktoś wie?

Pozdro
Za rok.

#399077 11/07/2006 07:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
ale dokladnie kiedy? Bo wyjazd sie szykuje i trzeba wiedziec dokladnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399078 11/07/2006 08:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
ale dokladnie kiedy? Bo wyjazd sie szykuje i trzeba wiedziec dokladnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

razem z przyszłorocznymi maturzystami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399079 11/07/2006 08:54
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Dobra przyznam sie odpisałem z angilka a mialem inna grupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co za fart zdałem mature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Pozdr00000000000000000000000000000000000000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399080 11/07/2006 09:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Matura to bzdura!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

zdałeeeeeeeeeeeeeeem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399081 11/07/2006 09:11
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Jak ja chodzilem do szkoly, to do liceum chodzilo mniej niz polowa, a wiekszosc chodzila do zawodowki, albo co najwyzej technikum i nawet nie podchodzila do matury, a teraz kazdy kretyn co nie umie sklecic zdania po polsku i nie przeczytal zadnej ksiazki przystepuje do matury ...

Dokładnie tak,znam kilka takich osób,których nie zawaham się nazwać głąbami.Już nawet pomijam fakt,że ukończyli tylko podstawówki,ale co gorsza nie są w stanie normalnie się wysłowić.Tu "czarną robotę" wykonują szkoły kształcenia dla dorosłych,które za kasę przyjmują wszystkich jak leci.A na niektórych egzaminach te osoby kogoś podstawiały,żeby za nie zdał.

#399082 11/07/2006 09:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A ja dopiero po wyniki od 15.. eh.

#399083 11/07/2006 09:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Tu "czarną robotę" wykonują szkoły kształcenia dla dorosłych,które za kasę przyjmują wszystkich jak leci.A na niektórych egzaminach te osoby kogoś podstawiały,żeby za nie zdał.

a jakby na studiach tak nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

uw, sgh, pw i moze tam nie ma podkladania na egzaminach, pewnie ze sa i to jakie, zreszta wszedzie tak jest.

w szkolach dla doroslych zdalo 30% bo tak miernie tam ucza...

ciezko mnie sie wypowiadac o tej maturze, bo sam m. zdalem z 7 lat temu, wygladala w kazdym razie banalnie, ale moze majac 19 lat bym tak nie mowil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#399084 11/07/2006 09:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
zdałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#399085 11/07/2006 10:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Biorac pod uwage ze wiecej browarow na wagarach wypilem niz godzin spedzilem w szkole to jest niezle.

Tylko ta geografia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

czas isc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399086 11/07/2006 11:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Zdałłemmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399087 11/07/2006 11:23
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Zdałeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, jak piwko ze mnie zejdzie to napisze dokładne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399088 11/07/2006 12:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
No panowie, ja też zdałem!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Gratuluje wszystkim forumowiczom którzy również zdali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A komu się podwinęła noga niech sie nie martwi, to nie koniec świata. Poza tym i tak wszyscy spotkamy sie w woju na 4 miechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Proponuję żebyśmy wpisywali swoje wyniki (tak jak rok temu nasi o rok starsi forumowicze). Moje wypociny:

Polski podst.: 66 %
Polski rozsz.: 30 %

Anglik podst.: 86 %

Hista podst.: 60 %
Hista rozsz.: 50%

Wos podst.: 86 %
Wos rozsz.: 62 %

#399089 11/07/2006 12:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Polski podst: 50%
Angielski podst: 92%
Angielski rozsz: 50%
Geografia podst: 62%

Ja sie tam ciesze ze zdalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399090 11/07/2006 12:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
To i ja się pochwalę moimi wynikami

Polski podst.: 57%
Polski rozsz.: 43%

Niemiecki podst.: 81%
Niemiecki rozsz.: 34$

Wos podst.: 66%
Wos rozsz.: 34%

Historia podst: 53%
Historia rozsz: 58%

Szkoda, że WOS tak skopałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#399091 11/07/2006 12:44
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Dobra, niech Wam będzie też napisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Polski podstawowy : 46% rozszerzony : 40%

Angielski podstawowy : 96% rozszerzony : 60%

WOS podstawowy : 71% rozszerzony : 46%

Historia podstawowa : 39% rozszerzona : 42%

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Niech żyje bal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399092 11/07/2006 12:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
To i ja się pochwalę moimi wynikami

Polski podst.: 57%
Polski rozsz.: 43%

Niemiecki podst.: 81%
Niemiecki rozsz.: 34$

Wos podst.: 66%
Wos rozsz.: 34%

Historia podst: 53%
Historia rozsz: 58%

Szkoda, że WOS tak skopałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Tyle zapłaciłeś za zdanie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 34 z 45 1 2 32 33 34 35 36 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, alfa, rymoholik, Sensei, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1