o ile spełni swoja obietnice to troche poprawi zdro..."> o ile spełni swoja obietnice to troche poprawi zdro...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 45 1 2 35 36 37 38 39 44 45
#399133 15/07/2006 08:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Romek zagrał niezle pod publike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o ile spełni swoja obietnice to troche poprawi zdrowie psychiczne 40 tysiecy młodych Polaków (prawie jak psycholog) zna sie chłop na rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nic z tego.

Precież całkiem niedawno właził bez wazeliny komuchom z ZNP i go olali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Żydom sie przymilał i....nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tak to juz jest ,że "giertych" kojarzy sie pejoratywnie ,bez wzgledu na to ,co TO mogłoby znaczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#399134 15/07/2006 08:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
40 tysięcy plus średnio po 2 osoby (rodzice) ... ktorzy beda go calowac po rekach i zrewanżują mu sie w wyborach.

Dla mnie glupota z ta amnestią, bo nie zmienia sie zasad po zakonczonej grze...mogle wejsc od zeszlego roku i ok, ale gdybym oblal to z pewnością inaczej bym śpiewał.

Niech zalują Ci, ktorzy oblali, a pisali jedynie podstawe.

#399135 15/07/2006 08:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Hmmm chyba jednak żle tego osła zrozumiałem.

Dodajemy wyniki wszystkich matur obowiązkowych i dzielimy przez ilość przedmiotów. Jeśli wychodzi nam over 30% to zdaliśmy. Czyli np.

Matematyka - 3%
Polski - 40%
Angielski - 50%

Razem 93% czyli zdaliśmy chociaż jesteśmy kompletnymi idiotami z matmy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#399136 15/07/2006 08:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Źle zrozumiales i ja tez.

Roz. nie ma nic do rzeczy.

Przykladowe wyniki:
polski 20%

angol 50%

mata 35%

lacznie 105%... czyli średnio 35%

matura zdana...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399137 15/07/2006 08:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
To jest kompletna głupota ... jak sie teraz czuja osoby ktore nie zdały rok temu rowniez z 1 przedmiotu ?

#399138 15/07/2006 09:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Źle zrozumiales i ja tez.

Roz. nie ma nic do rzeczy.

Przykladowe wyniki:
polski 20%

angol 50%

mata 35%

lacznie 105%... czyli średnio 35%

matura zdana...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Musicie chyba też do tego policzyć ustny z polskiego i ustny z angielskiego. Giertych pierwszorzędnie zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#399139 15/07/2006 09:40
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Quote
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Źle zrozumiales i ja tez.

Roz. nie ma nic do rzeczy.

Przykladowe wyniki:
polski 20%

angol 50%

mata 35%

lacznie 105%... czyli średnio 35%

matura zdana...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Musicie chyba też do tego policzyć ustny z polskiego i ustny z angielskiego. Giertych pierwszorzędnie zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
W końcu z niego też Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ustne też? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No bez przesady, to by było za proste... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#399140 15/07/2006 18:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Czy dalej tegoroczni maturzyści nie lubią Romana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?

Dla mnie to parodia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale również nie fair w stosunku do tych co zdawali wcześniej i powinęła im się noga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#399141 15/07/2006 18:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Czy dalej tegoroczni maturzyści nie lubią Romana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?

Dla mnie to parodia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale również nie fair w stosunku do tych co zdawali wcześniej i powinęła im się noga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Daj spokój, on się nie nadaje. Jak już coś chce zrobić to albo spieprzy albo przedobrzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#399142 15/07/2006 18:18
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
No tak, ale Ci co zdawali maturę to za przeproszeniem chyba jakieś Tłumany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, jak może 40 tysięcy ludzi nie zdać matury, której wg mnie nie da się nie zdać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A najśmieszniejsze jest to, że w Wiadomościach wypowiadała się tegoroczna maturzystka i powiedziała '' to jest moja szansa, teraz napewno się dostane'', już dawno się tak nie uśmiałem, prymusy się nie dostają, a ona mysli, że się dostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PARANOJA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399143 15/07/2006 18:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
No tak, ale Ci co zdawali maturę to za przeproszeniem chyba jakieś Tłumany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, jak może 40 tysięcy ludzi nie zdać matury, której wg mnie nie da się nie zdać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A najśmieszniejsze jest to, że w Wiadomościach wypowiadała się tegoroczna maturzystka i powiedziała '' to jest moja szansa, teraz napewno się dostane'', już dawno się tak nie uśmiałem, prymusy się nie dostają, a ona mysli, że się dostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PARANOJA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wyniki są takie, a nie inne, bo dołączyły do liceów ogólnokształcących technika i zawodówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> w których poziom jest niewyobrażalnie niższy (przynajmniej w moim mieście). Ale widocznie panu G. to nie przyszło do głowy. A ciekawe co chce zrobić wkrótce, bo zapowiada zmiany, aby zmienić zachowanie uczniów. Może powrót do bicia linijką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

P.S.
Kto nie tańczy ten Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399144 15/07/2006 18:24
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177
skoczek od kiedy po zawodowce piszesz mature ??

#399145 15/07/2006 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
skoczek od kiedy po zawodowce piszesz mature ??
oj chciałem sprawdzić czy uważnie czytacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#399146 15/07/2006 18:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
wiecie takie ćwiczenie żebyście maturę zdali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399147 15/07/2006 19:04
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177
Quote
wiecie takie ćwiczenie żebyście maturę zdali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja myslalem ze Roman cos wymyslil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399148 15/07/2006 19:28
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
No i po ch.. się uczyć, minister i tak da papierek i tysiące nowych głąbów zasilą prywatne uczelnie za pieniądze tatuśków,którzy nie mieli takiej możliwości i musieli kupować wykształcenie na bazarach..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Co news to się przekonuje,ze ten kraj jest gówno wart.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

A najlepsze jest to,że to zagrywka polityczna tego buca,bo w kolejnych wyborach napewno zaprocentuje wdzięcznosć tych 50 tys uczniów i ich rodzin-niedługo Lepper pewno więźniom da amnestie,żeby głosy zdobyć,tak to jest jak się bydło z pola dorwie do władzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#399149 16/07/2006 09:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
a dla mnie super wymyślił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga to matematyka, skromne 24%, a o moje miejsce na uczelnie musiałem przechodzić oddzielne egzaminy, rysunek, wiedza o sztuce, aksonometria itp. pierdoły, więc nie uważam, że wszyscy którzy skorzystaja z tej amnestii to sa totalni idioci (może poprostu jak ja olali sobie matmę:)) ..więc mam gdzieś w jaki sposób zdałem maturę, mi wystarczy aby była zaliczona, poniewaz rekrutacja na architekturę rządzi się swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399150 16/07/2006 09:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
a dla mnie super wymyślił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga to matematyka, skromne 24%, a o moje miejsce na uczelnie musiałem przechodzić oddzielne egzaminy, rysunek, wiedza o sztuce, aksonometria itp. pierdoły, więc nie uważam, że wszyscy którzy skorzystaja z tej amnestii to sa totalni idioci (może poprostu jak ja olali sobie matmę:)) ..więc mam gdzieś w jaki sposób zdałem maturę, mi wystarczy aby była zaliczona, poniewaz rekrutacja na architekturę rządzi się swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jasne ,architekt nie potrzebuje znajomości matematyki ,niczego nie liczy (sic !!!) ,wszystko rysuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Romek ,juz masz 1 głos wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399151 16/07/2006 09:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292
Jeśli tak będzie w przyszłości, to niektórzy będą zdawać mature jednym przedmiotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399152 16/07/2006 10:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Jeśli tak będzie w przyszłości, to niektórzy będą zdawać mature jednym przedmiotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie będą, bo mozna tylko 1 nie zdać.

Ale, wcale bym sie nie zdzwił, gdyby referma Romana ulegla metamorfozie.

Polski ustny 50%, Angol ustny 100%... a na 3 przedmioty pisemne, nawet nie trzeba iść... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 37 z 45 1 2 35 36 37 38 39 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,988 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1