|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Romek zagrał niezle pod publike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> o ile spełni swoja obietnice to troche poprawi zdrowie psychiczne 40 tysiecy młodych Polaków (prawie jak psycholog) zna sie chłop na rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nic z tego. Precież całkiem niedawno właził bez wazeliny komuchom z ZNP i go olali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Żydom sie przymilał i....nie wyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tak to juz jest ,że "giertych" kojarzy sie pejoratywnie ,bez wzgledu na to ,co TO mogłoby znaczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
40 tysięcy plus średnio po 2 osoby (rodzice) ... ktorzy beda go calowac po rekach i zrewanżują mu sie w wyborach.
Dla mnie glupota z ta amnestią, bo nie zmienia sie zasad po zakonczonej grze...mogle wejsc od zeszlego roku i ok, ale gdybym oblal to z pewnością inaczej bym śpiewał.
Niech zalują Ci, ktorzy oblali, a pisali jedynie podstawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Hmmm chyba jednak żle tego osła zrozumiałem.
Dodajemy wyniki wszystkich matur obowiązkowych i dzielimy przez ilość przedmiotów. Jeśli wychodzi nam over 30% to zdaliśmy. Czyli np.
Matematyka - 3% Polski - 40% Angielski - 50%
Razem 93% czyli zdaliśmy chociaż jesteśmy kompletnymi idiotami z matmy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Źle zrozumiales i ja tez. Roz. nie ma nic do rzeczy. Przykladowe wyniki: polski 20% angol 50% mata 35% lacznie 105%... czyli średnio 35% matura zdana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
To jest kompletna głupota ... jak sie teraz czuja osoby ktore nie zdały rok temu rowniez z 1 przedmiotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Źle zrozumiales i ja tez. Roz. nie ma nic do rzeczy. Przykladowe wyniki: polski 20% angol 50% mata 35% lacznie 105%... czyli średnio 35% matura zdana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Musicie chyba też do tego policzyć ustny z polskiego i ustny z angielskiego. Giertych pierwszorzędnie zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Źle zrozumiales i ja tez. Roz. nie ma nic do rzeczy. Przykladowe wyniki: polski 20% angol 50% mata 35% lacznie 105%... czyli średnio 35% matura zdana... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Musicie chyba też do tego policzyć ustny z polskiego i ustny z angielskiego. Giertych pierwszorzędnie zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> W końcu z niego też Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ustne też? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No bez przesady, to by było za proste... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Czy dalej tegoroczni maturzyści nie lubią Romana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
Dla mnie to parodia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale również nie fair w stosunku do tych co zdawali wcześniej i powinęła im się noga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Czy dalej tegoroczni maturzyści nie lubią Romana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
Dla mnie to parodia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, ale również nie fair w stosunku do tych co zdawali wcześniej i powinęła im się noga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Daj spokój, on się nie nadaje. Jak już coś chce zrobić to albo spieprzy albo przedobrzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
No tak, ale Ci co zdawali maturę to za przeproszeniem chyba jakieś Tłumany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, jak może 40 tysięcy ludzi nie zdać matury, której wg mnie nie da się nie zdać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A najśmieszniejsze jest to, że w Wiadomościach wypowiadała się tegoroczna maturzystka i powiedziała '' to jest moja szansa, teraz napewno się dostane'', już dawno się tak nie uśmiałem, prymusy się nie dostają, a ona mysli, że się dostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PARANOJA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
No tak, ale Ci co zdawali maturę to za przeproszeniem chyba jakieś Tłumany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, jak może 40 tysięcy ludzi nie zdać matury, której wg mnie nie da się nie zdać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A najśmieszniejsze jest to, że w Wiadomościach wypowiadała się tegoroczna maturzystka i powiedziała '' to jest moja szansa, teraz napewno się dostane'', już dawno się tak nie uśmiałem, prymusy się nie dostają, a ona mysli, że się dostanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PARANOJA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wyniki są takie, a nie inne, bo dołączyły do liceów ogólnokształcących technika i zawodówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> w których poziom jest niewyobrażalnie niższy (przynajmniej w moim mieście). Ale widocznie panu G. to nie przyszło do głowy. A ciekawe co chce zrobić wkrótce, bo zapowiada zmiany, aby zmienić zachowanie uczniów. Może powrót do bicia linijką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> P.S. Kto nie tańczy ten Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177 |
skoczek od kiedy po zawodowce piszesz mature ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
skoczek od kiedy po zawodowce piszesz mature ?? oj chciałem sprawdzić czy uważnie czytacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
wiecie takie ćwiczenie żebyście maturę zdali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 177 |
wiecie takie ćwiczenie żebyście maturę zdali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja myslalem ze Roman cos wymyslil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
No i po ch.. się uczyć, minister i tak da papierek i tysiące nowych głąbów zasilą prywatne uczelnie za pieniądze tatuśków,którzy nie mieli takiej możliwości i musieli kupować wykształcenie na bazarach..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Co news to się przekonuje,ze ten kraj jest gówno wart.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
A najlepsze jest to,że to zagrywka polityczna tego buca,bo w kolejnych wyborach napewno zaprocentuje wdzięcznosć tych 50 tys uczniów i ich rodzin-niedługo Lepper pewno więźniom da amnestie,żeby głosy zdobyć,tak to jest jak się bydło z pola dorwie do władzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
a dla mnie super wymyślił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga to matematyka, skromne 24%, a o moje miejsce na uczelnie musiałem przechodzić oddzielne egzaminy, rysunek, wiedza o sztuce, aksonometria itp. pierdoły, więc nie uważam, że wszyscy którzy skorzystaja z tej amnestii to sa totalni idioci (może poprostu jak ja olali sobie matmę:)) ..więc mam gdzieś w jaki sposób zdałem maturę, mi wystarczy aby była zaliczona, poniewaz rekrutacja na architekturę rządzi się swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
a dla mnie super wymyślił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga to matematyka, skromne 24%, a o moje miejsce na uczelnie musiałem przechodzić oddzielne egzaminy, rysunek, wiedza o sztuce, aksonometria itp. pierdoły, więc nie uważam, że wszyscy którzy skorzystaja z tej amnestii to sa totalni idioci (może poprostu jak ja olali sobie matmę:)) ..więc mam gdzieś w jaki sposób zdałem maturę, mi wystarczy aby była zaliczona, poniewaz rekrutacja na architekturę rządzi się swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jasne ,architekt nie potrzebuje znajomości matematyki ,niczego nie liczy (sic !!!) ,wszystko rysuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Romek ,juz masz 1 głos wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 292 |
Jeśli tak będzie w przyszłości, to niektórzy będą zdawać mature jednym przedmiotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jeśli tak będzie w przyszłości, to niektórzy będą zdawać mature jednym przedmiotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie będą, bo mozna tylko 1 nie zdać. Ale, wcale bym sie nie zdzwił, gdyby referma Romana ulegla metamorfozie. Polski ustny 50%, Angol ustny 100%... a na 3 przedmioty pisemne, nawet nie trzeba iść... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|