Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 45 1 2 42 43 44 45
#399273 21/08/2006 20:32
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
Quote
i jeszcze się okazało, że na kierunku jaki sobie wybrałem (jeden z wielu) mianowicie Gospodarka Przestrzenna było 18 osób na jedno miejsce... drugi najbardziej popularny kierunek...

Moze na AE do Krakowa?

Ide tam tylko ze na zaoczne, w sumie nie wiedzialem ze taki oblegany te kierunek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ...

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#399274 21/08/2006 22:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Giertych się postarał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> amnestia dla ''mózgów'' co ściągali i ich złapali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dramat wogóle ...

#399275 30/08/2006 01:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Cos nic nie slychac o tych maturzystach romana, podpisal to w koncu czy nie?

#399276 30/08/2006 01:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
podobno ma podpisać to na początku września... a jak będzie to zobaczymy... chyba, że o czymś nie wiem.

#399277 30/08/2006 02:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
LINK [edukacjawpolsce.pl]

Projekt rozporządzenia w sprawie amnestii od kilku dni wisi na stronie internetowej MEN, ale wciąż czeka na podpis ministra Giertycha. Poprosiliśmy o prognozę, kiedy ministerialny autograf może się pojawić pod rozporządzeniem. - Trudno powiedzieć - tłumaczy Marzena Piasecka z biura prasowego MEN. - Do końca sierpnia prowadzimy konsultacje w tej sprawie, spływa do nas wiele opinii. Dopiero po ich zakończeniu można podpisać rozporządzenie.

To oznacza, że Małgosia na studiowanie resocjalizacji nie ma szans. Nawet zakładając optymistyczną wersję, że Giertych podpisze rozporządzenie zaraz na początku września, potrzeba będzie jeszcze trzech tygodni. Tydzień na wejście w życie rozporządzenia i dwa na wydrukowanie świadectw. Do rąk maturzystów dokumenty trafią najwcześniej pod koniec września.

To praktycznie pozbawia ich możliwości studiowania na uczelniach publicznych, które już zakończą rekrutację. Pozostaną im uczelnie niepubliczne, które w większości prowadzą nabór do końca września.

#399278 30/08/2006 06:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pisalem zaraz po tym jak sie zrobilo glosno o amnestii, zeby poczekac na rozporzadzenie. No i mialem racje - matury beda pod koniec wrzesnia albo wcale ich nie bedzie. Studia tylko w platnych szkolach prywatnych.
No ale Roman chcial dobrze, tylko uklad mu nie pozwolil :-((

Wojtek

#399279 30/08/2006 07:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jak widac Romek cos nie chce podpisac rozporzadzenia, dlatego bylem tym zainteresowany, bo nagle wszystko ucichlo, a sie okazuje ze byc moze podpisze, ale to nic pewnego.

#399280 06/09/2006 15:37
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wie ktoś może jak długo ważne jest zaświadczenie od lekarza o możliwości studiowania?

Romek już popisał?

#399281 06/09/2006 15:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kameleon, ja w tym roku składałem papiery i dałem zaświadczenie sprzed roku. Nie robili problemów.

#399282 06/09/2006 15:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Wie ktoś może jak długo ważne jest zaświadczenie od lekarza o możliwości studiowania?

Romek już popisał?

Chyba nie ma zadnego terminu wazności tego zaświadczenia, bynajmniej tak mi się wydaje
ROmek nie podpisał, zrobi to w tym tygodniu, a zanim będzie druk świadectw to będzie już za późno, na szczęscie skzoła wydała mi potwierdzenia moich wyników maturalnych i na ich podstawie mnie przyjmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399283 07/09/2006 18:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
tak z innej beczki:

jest już ta amnestia? bo słyszałem, że Giertych jeszcze tego nie podpisał ... jeśli nie, to jak w takiej sytuacji można się dostać na jakiekolwiek studia, skoro za niedługo będzie koniec rekrutacji?

#399284 07/09/2006 18:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
gnacik napisal, ze jeszcze nie, dopiero w przyszlym tygodniu podpisze, ale jak widac to mu nie przeszkodzilo w dostaniu sie na uczelnie p.

#399285 07/09/2006 21:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Kameleon, ja w tym roku składałem papiery i dałem zaświadczenie sprzed roku. Nie robili problemów.
Dzisiaj się dowiedziałem, że miałem po prostu szczęście, ze ktoś nie spojrzał na datę. Normalnie musi być aktualne.

#399286 07/09/2006 22:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
jutro przyjdzie do mnie odp. z komisji odwoławczej, bede wiedzial czy jestem 100% studentem czy ....sam juz nie wiem, przyjedź mamo na przysiege ? :| ...bo nie chce na sile studiowac czegos tam tylko po to aby miec papierek i nie isc do woja :/

#399287 08/09/2006 11:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
''Amnestia maturalna podpisana.

Roman Giertych podpisał nowelizację rozporządzenia dotyczącego matur, w tym tzw. amnestii.

W podpisanym przez Giertycha rozporządzeniu znajduje się m.in. zapis, zgodnie z którym maturzyści będą mogli otrzymać świadectwa dojrzałości, gdy nie zdadzą jednego z egzaminów, ale z pozostałych otrzymają średnio więcej niż 30 proc. Dotyczyć to będzie tych maturzystów, którzy zdawali maturę w tym roku, w zeszłym, a także będą zdawać w przyszłości.

Nie jest to jedyna zmiana dotycząca matur. Obecnie abiturient, który chce zdawać maturę na poziomie rozszerzonym, musi najpierw zaliczyć poziom podstawowy. Po wejściu w życie nowelizacji ci maturzyści, którzy wybiorą poziom rozszerzony, będą od razu podchodzić do trudniejszego egzaminu.Egzaminatorzy będą mieli mniej prac do sprawdzenia i maturzyści będą krócej czekać na wyniki egzaminu i świadectwa dojrzałości.''


No to od teraz zawsze będziecie nazywani maturzyści Giertycha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399288 08/09/2006 18:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..gorzej być nie mogło, egzaminy pozdawane, pkt wszytsko ok, ale nie mogą mnie przyjąć, blizej mówiąc najwidoczniej im chodzi o to, że jestem człowiekiem Romana, z jednej strony może i dobrze, za rok zdam ta głupia matme poprawnie i się dostane na studia bez problemów, ale co by tutaj zrobić aby do wojska nie iść

#399289 08/09/2006 18:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Jakby ktos byl zaiteresowany to propozycja z "mojego podworka":

http://www.pw.plock.pl/rekrutacja/info.html

Wiecie moze jak to jest? Czy jak ktos zostal objety amnestia to moze poprawiac mature w najblizszym terminie poprawek czy dopiero w przyszlym roku?

Wojtek

#399290 08/09/2006 20:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
co by tutaj zrobić aby do wojska nie iść
studium, nie musisz chodzic, zaplac, oddala

#399291 08/09/2006 21:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
co by tutaj zrobić aby do wojska nie iść
studium, nie musisz chodzic, zaplac, oddala

masz na myśli jakąś szkołę policealną? z tego co wiem to jak nie chodzisz na ich zajęcia to oni wysyłają pismo do WKU i jesteś ścigany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..a mi chodzi aby załatwić to w ten sposób abym mógł sobie wyjechać do anglii i popracować, wrócić jakieś 2 miesiace przed matura i znowu dac czadu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehehehe

#399292 10/09/2006 17:24
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
A ja na szczeście zdałem mature:)

I została mi prezentacja na polski pt."Motyw anioła w literaturze i sztuce.Omów na wybrancyh przykladach".Prezentacja zwiera 5.5 strony (czcionka 14) a także prezentacje multimedialna w PowerPoincie(16 slajdów) no i oczywiście bibiografie oraz plan prezentacji.

oczywiscie cenna do uzgodnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
po wiecej szczegołów zapraszam na priv

Strona 44 z 45 1 2 42 43 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1