Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 43 1 2 3 4 42 43
akagi #4001003 14/07/2010 17:02
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by akagi
QULZOr, jak Ci śmierdzi, to weź koc, wal nad wodę, popijaj napoje chłodzące i nie wąchaj. wink

hehe do roboty do roboty dzis tongue a nie wącham bo czekam na Polską Lige Piłki
Dobrze ze juz niedlugo sie zaczyna hura

Bonus: Unibet
akagi #4001006 14/07/2010 17:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
witam, zerknal ktos dzisiaj na strone fortuny - jakie to 'peffki' ta firma przewiduje? (chodzi o superoferte)

Jany/Rosolskie NIE SPRZEDAWAC SIE pepikom boks bierzecie ten turniej...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by grajus87
Az tak dobrze grała Pervak ?

Strycova to ostatnio bardzo solidny grajek , malo błędów + dużo ładnych winnersów.

Z tego co czytałem to Chaky robiła dużo błędów których dziś Czeszka nie popełni


Ksenia bardzo dobrze zagrała, wymiany długie, dobrze taktycznie mecz rozegrany, mało błędów własnych, trochę mi brakowało ostatniego kończącego uderzenie, a tak to nie ma do czego się przyczepić w grze Kseni. Barbora jak to dziewucha raz zagra dobry mecz a później 3 gorsze. 2,2 na Ksenie ładnie wygląda i biorę to.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
qrde kusi Potito ale gra z rodakiem... a poza tym zawsze moze nabroic i sie oddac

Ojro #4001010 14/07/2010 17:05
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Ojro
witam, zerknal ktos dzisiaj na strone fortuny - jakie to 'peffki' ta firma przewiduje? (chodzi o superoferte)

Jany/Rosolskie NIE SPRZEDAWAC SIE pepikom boks bierzecie ten turniej...
z tenisa : Pironkova i Simon

Ojro #4001012 14/07/2010 17:07
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
A to czasami Seppi nie grał wtedy ze Starace to takiego wała kręcili ? Że jeden brał kontuzje i potem wygrywał kilka gemów to potem drugi wziął trainera i wygrał też kilka gemów z rzedu ? tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Ojro
witam, zerknal ktos dzisiaj na strone fortuny - jakie to 'peffki' ta firma przewiduje? (chodzi o superoferte)

Jany/Rosolskie NIE SPRZEDAWAC SIE pepikom boks bierzecie ten turniej...
z tenisa : Pironkova i Simon
hehehe dzieki piwo no to mniej wiecej wiemy co bedziemy 'grac'

Simon, kursy tak spadaja ze nie zdziwilbym sie jakby Gilles i tak wygral, aczkolwiek bez formy jest

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by grajus87
A to czasami Seppi nie grał wtedy ze Starace to takiego wała kręcili ? Że jeden brał kontuzje i potem wygrywał kilka gemów to potem drugi wziął trainera i wygrał też kilka gemów z rzedu ? tongue

To ten mecz na bank

30/2007 ATP Kitzbuhel (AUT) Clay Potito Starace Andreas Seppi 1-6 7-5 7-6(7) 1/4

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
No coś z tym Simonem, buki zaczynają podwyższać ciśnienie,
ale zobaczymy co będzie dalej.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Seppi - Starace 4 na 5 meczów, jakie ze sobą rozegrali kończyło się po 3ch setach.

Liczba setów: 3 @2,25 w GB wygląda chyba nieźle... i niech cudują ile wlezie, byle długo wink

kemp #4001021 14/07/2010 17:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
kemp, dobra uwaga... w prawdzie nie mam 3 setow, ale zawsze OVER mozna pograc

Ojro #4001024 14/07/2010 17:18
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Pewnie jak Jans/Rosolska przegraja to bedzie sie mowic ze sprzedaly grin Tylko ze potencjal jaki jest w obu mlodych blizniaczkach jest wiekszy niz u Jans i Rosolskiej tongue Karolina w tym roku wygrala juniorski Australian Open wink

Petzchnerowi ciekawe czy bedzie sie chcialo tu grac. Kolejny raz odpadl w singlu w pierwszej rundzie Rok temu w deblu tez w 1 rundzie Moze bedzie chcial sobie jeszcze odpoczac przed 500 w Hamburgu smile

... i na twiterze mowi ze Stutgartu nie lubi grin

www.twitter.com/petzsche [twitter.com]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Witam smile
Mysli ktos ze w najblizszym czasie bedzie jakas promocja od kwoty wpłaconej w Tobet ? W ogole od czegos to jest zalezne?

Kieras #4001035 14/07/2010 17:41
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
No i faktycznie, do mojej maszynerii deblowej, ktoś wsypał ziarenko zwątpienia.

W związku z tym, zamiast Kas/Petzchner,

Hlavackova/Hradecka

akagi #4001043 14/07/2010 17:47
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Ależ mnie zaczyna wkur.... ten Moneybookers , ku.. !!

ELEV #4001045 14/07/2010 17:50
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by ELEV
Ależ mnie zaczyna wkur.... ten Moneybookers , ku.. !!
czym smile

Dindek #4001046 14/07/2010 17:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ELEV, Neteller ROCKS...

Seppi-Potito krecimy overaaaa 22,5 boks

Dindek #4001047 14/07/2010 17:51
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by ELEV
Ależ mnie zaczyna wkur.... ten Moneybookers , ku.. !!
czym smile


poczytaj temat mb, kilkanascie stron na ten temat smile

Ojro #4001049 14/07/2010 17:53
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Wiem Ojro wiem , już się przeniosłem , ale kur... kilka wypłat w toku w mb a tu ch.. wi kiedy dojdą :|

Kieras #4001052 14/07/2010 17:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by QLUZOr20
Witam smile
Mysli ktos ze w najblizszym czasie bedzie jakas promocja od kwoty wpłaconej w Tobet ? W ogole od czegos to jest zalezne?

w najblizszym czasie watpie, bo przeciez do 11 lipca mieli taka promocje (25% do 100zeta na tragicznych warunkach)

Strona 2 z 43 1 2 3 4 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, aker, poozon), 2,505 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1