|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
QULZOr, jak Ci śmierdzi, to weź koc, wal nad wodę, popijaj napoje chłodzące i nie wąchaj.  hehe do roboty do roboty dzis  a nie wącham bo czekam na Polską Lige Piłki Dobrze ze juz niedlugo sie zaczyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
witam, zerknal ktos dzisiaj na strone fortuny - jakie to 'peffki' ta firma przewiduje? (chodzi o superoferte) Jany/Rosolskie NIE SPRZEDAWAC SIE pepikom  bierzecie ten turniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Az tak dobrze grała Pervak ?
Strycova to ostatnio bardzo solidny grajek , malo błędów + dużo ładnych winnersów.
Z tego co czytałem to Chaky robiła dużo błędów których dziś Czeszka nie popełni Ksenia bardzo dobrze zagrała, wymiany długie, dobrze taktycznie mecz rozegrany, mało błędów własnych, trochę mi brakowało ostatniego kończącego uderzenie, a tak to nie ma do czego się przyczepić w grze Kseni. Barbora jak to dziewucha raz zagra dobry mecz a później 3 gorsze. 2,2 na Ksenie ładnie wygląda i biorę to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
qrde kusi Potito ale gra z rodakiem... a poza tym zawsze moze nabroic i sie oddac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
witam, zerknal ktos dzisiaj na strone fortuny - jakie to 'peffki' ta firma przewiduje? (chodzi o superoferte) Jany/Rosolskie NIE SPRZEDAWAC SIE pepikom  bierzecie ten turniej... z tenisa : Pironkova i Simon
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A to czasami Seppi nie grał wtedy ze Starace to takiego wała kręcili ? Że jeden brał kontuzje i potem wygrywał kilka gemów to potem drugi wziął trainera i wygrał też kilka gemów z rzedu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
witam, zerknal ktos dzisiaj na strone fortuny - jakie to 'peffki' ta firma przewiduje? (chodzi o superoferte) Jany/Rosolskie NIE SPRZEDAWAC SIE pepikom  bierzecie ten turniej... z tenisa : Pironkova i Simon hehehe dzieki  no to mniej wiecej wiemy co bedziemy 'grac' Simon, kursy tak spadaja ze nie zdziwilbym sie jakby Gilles i tak wygral, aczkolwiek bez formy jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
A to czasami Seppi nie grał wtedy ze Starace to takiego wała kręcili ? Że jeden brał kontuzje i potem wygrywał kilka gemów to potem drugi wziął trainera i wygrał też kilka gemów z rzedu ?  To ten mecz na bank 30/2007 ATP Kitzbuhel (AUT) Clay Potito Starace Andreas Seppi 1-6 7-5 7-6(7) 1/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No coś z tym Simonem, buki zaczynają podwyższać ciśnienie, ale zobaczymy co będzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Seppi - Starace 4 na 5 meczów, jakie ze sobą rozegrali kończyło się po 3ch setach. Liczba setów: 3 @2,25 w GB wygląda chyba nieźle... i niech cudują ile wlezie, byle długo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kemp, dobra uwaga... w prawdzie nie mam 3 setow, ale zawsze OVER mozna pograc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Pewnie jak Jans/Rosolska przegraja to bedzie sie mowic ze sprzedaly  Tylko ze potencjal jaki jest w obu mlodych blizniaczkach jest wiekszy niz u Jans i Rosolskiej  Karolina w tym roku wygrala juniorski Australian Open  Petzchnerowi ciekawe czy bedzie sie chcialo tu grac. Kolejny raz odpadl w singlu w pierwszej rundzie Rok temu w deblu tez w 1 rundzie Moze bedzie chcial sobie jeszcze odpoczac przed 500 w Hamburgu  ... i na twiterze mowi ze Stutgartu nie lubi www.twitter.com/petzsche [ twitter.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Witam  Mysli ktos ze w najblizszym czasie bedzie jakas promocja od kwoty wpłaconej w Tobet ? W ogole od czegos to jest zalezne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No i faktycznie, do mojej maszynerii deblowej, ktoś wsypał ziarenko zwątpienia.
W związku z tym, zamiast Kas/Petzchner,
Hlavackova/Hradecka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Ależ mnie zaczyna wkur.... ten Moneybookers , ku.. !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ależ mnie zaczyna wkur.... ten Moneybookers , ku.. !! czym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ELEV, Neteller ROCKS... Seppi-Potito krecimy overaaaa 22,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Ależ mnie zaczyna wkur.... ten Moneybookers , ku.. !! czym  poczytaj temat mb, kilkanascie stron na ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Wiem Ojro wiem , już się przeniosłem , ale kur... kilka wypłat w toku w mb a tu ch.. wi kiedy dojdą :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam  Mysli ktos ze w najblizszym czasie bedzie jakas promocja od kwoty wpłaconej w Tobet ? W ogole od czegos to jest zalezne? w najblizszym czasie watpie, bo przeciez do 11 lipca mieli taka promocje (25% do 100zeta na tragicznych warunkach)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|