Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 40 1 2 28 29 30 31 32 39 40
Jose #4012651 21/07/2010 03:35
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by kobay
muller, xman, ball, lorenzi na wieczor

w jakim buku grasz ? w bet365 nie chelka z Włoch... frown

no wlasnie tez to sprawdzalem, jak dla mnie ball i xman easyy, lorenziego nie mam w ofercie wiec nie patrze nawet a muller tez powinien bo ma bilans 2:0 z przysieznym, dobre kwale i w ogole kocha ta nawierzchnie wink czyli ball, xman, muller ale ja jeszcze cos dorzucilbym tylko mysle co smile

Golubev nie wykorzystal bp przy stanie 6:4 4:3^ a zaraz sam odda frown
Rodionova 6:4 1:3 boks
cos tu utopi jak nic frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
tobet ma jakieś ograniczenia na czelki ? np. że trzeba 3 spotkania itd.

no i najważniejsze jak u nich z limitami ? wink

Jose #4012657 21/07/2010 03:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by Kobe
tobet ma jakieś ograniczenia na czelki ? np. że trzeba 3 spotkania itd.

no i najważniejsze jak u nich z limitami ? wink

a nie wiem nie wiem, single gram w bf
limitow w tobet nie mam nie wiem jak inni
za to nie polecam betsafe bo limituja po 2 grubiej wygranych kuponach

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by kobay
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by kobay
muller, xman, ball, lorenzi na wieczor

w jakim buku grasz ? w bet365 nie chelka z Włoch... frown

roznie, praktycznie wszedzie, akurat ten w tobecie puscilem
bet365 sobie zablokowalem na wlasne zyczenie pod wplywem zlych emocji i nie moge odblokowac mimo 3krotnego telefonowania do ich supportu laugh ponoc na za pol roku sie oblokuje samo, zostalo jeszcze 2 miesiace karencji u nich

A za co ta kara?? jezeli mozna wiedziec bo chcialbym wiedziec na co samemu uwazac wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
dzięki kobay za info piwo

J.C Ferrero TB boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Originally Posted by ShowMeTheMoney
A za co ta kara?? jezeli mozna wiedziec bo chcialbym wiedziec na co samemu uwazac wink

kara za glupote laugh
zamyknalem kilka kont u bukow swego czasu w ramach "odwyku"
tylko w b365 i expekt mam problem z ich reaktywacja

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by kobay
Originally Posted by ShowMeTheMoney
A za co ta kara?? jezeli mozna wiedziec bo chcialbym wiedziec na co samemu uwazac wink

kara za glupote laugh
zamyknalem kilka kont u bukow swego czasu w ramach "odwyku"
tylko w b365 i expekt mam problem z ich reaktywacja

Ja w ramach przerwy kiedys jak gralem w expekt to wyplacilem wszystko a potem jak chcialem wejsc to zapomnailem nicku i hasla wiec zrezygnowalem z tego buka i wplacilem do bet365 bo fajna oferta i fajny bonus smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Ferrero set piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ferrero do 4 w TB ! smile aplauz

Jose #4012690 21/07/2010 03:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
jutro z poz znajomi ktorzy siedza na olimpii polecaja
gila, luczaka, machado, kuznetsova i munoza
ale poczekamy co napisza chlopaki z mecz.pl

Jose #4012693 21/07/2010 03:50
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Golubev 6:4 7:5 czyli Rodionova konczy mi tasme a jak konczy to pewnie skonczy sie na 1meczu jak zwykle a poki co to jest 6:4 2:5 boks

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Jest dobry live do challengera Lexington?? Bo nie chce mi sie szukac tongue
Rodionova 6:4 2:6 boks

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by kobay
muller, xman, ball, lorenzi na wieczor


Tak Ci napisze przed zebys potem jakby nie weszlo cos abys byl mniej zdziwiony grin wink

Lorenzi wygral w zeszlym tygodniu caly turniej wink A ball za tydzien w ATP Los Angeles bronic bedzie punktów az z finału wiec nie wiem czy tu bedzie mu sie chcialo grac smile


Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Jest dobry live do challengera Lexington?? Bo nie chce mi sie szukac tongue
Rodionova 6:4 2:6 boks

Na Twiterze jest. smile Ale dobry to on nie jest... wczoraj wszyscy przeklinali Berkinsa a okazało się że wygrał w dwóch setach. grin
Na live Yani w dwóch setach WIN. wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
spoko roker, plakal nie bede laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
piwo

Wazne ze Denko wygral wink

No jeszcze nie ma programu na jutro w Poznaniu, ciekawe ile bedzie spotkan z tych co masz info tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Panowie Ginepri na dzis do gry? Jakies opinie?

Jose #4012726 21/07/2010 04:01
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Jest dobry live do challengera Lexington?? Bo nie chce mi sie szukac tongue
Rodionova 6:4 2:6 boks

Na Twiterze jest. smile Ale dobry to on nie jest... wczoraj wszyscy przeklinali Berkinsa a okazało się że wygrał w dwóch setach. grin
Na live Yani w dwóch setach WIN. wink

Czyli tak jak myslalem bo widzialem te wczorajsze jeki wiec nie gram tego i na dzisiejszy wieczor widzi mi sie taki tripelek czyli xman, muller i sela ale male ako jak na mnie wiec jeszcze nie wiem.
Co jest w razie kreczu na bet365 kiedy juz odbyly sie 2sety i jest 1:1 w nich??

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
machado i gil to widac juz na gole oko po drabince ze do grania smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Hajek odkad prowadzil 5-2* to wymeczyl jednego gema blush

Strona 30 z 40 1 2 28 29 30 31 32 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1