|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
muller, xman, ball, lorenzi na wieczor w jakim buku grasz ? w bet365 nie chelka z Włoch...  no wlasnie tez to sprawdzalem, jak dla mnie ball i xman easyy, lorenziego nie mam w ofercie wiec nie patrze nawet a muller tez powinien bo ma bilans 2:0 z przysieznym, dobre kwale i w ogole kocha ta nawierzchnie  czyli ball, xman, muller ale ja jeszcze cos dorzucilbym tylko mysle co  Golubev nie wykorzystal bp przy stanie 6:4 4:3^ a zaraz sam odda  Rodionova 6:4 1:3 cos tu utopi jak nic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
tobet ma jakieś ograniczenia na czelki ? np. że trzeba 3 spotkania itd. no i najważniejsze jak u nich z limitami ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
tobet ma jakieś ograniczenia na czelki ? np. że trzeba 3 spotkania itd. no i najważniejsze jak u nich z limitami ?  a nie wiem nie wiem, single gram w bf limitow w tobet nie mam nie wiem jak inni za to nie polecam betsafe bo limituja po 2 grubiej wygranych kuponach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
muller, xman, ball, lorenzi na wieczor w jakim buku grasz ? w bet365 nie chelka z Włoch...  roznie, praktycznie wszedzie, akurat ten w tobecie puscilem bet365 sobie zablokowalem na wlasne zyczenie pod wplywem zlych emocji i nie moge odblokowac mimo 3krotnego telefonowania do ich supportu  ponoc na za pol roku sie oblokuje samo, zostalo jeszcze 2 miesiace karencji u nich A za co ta kara?? jezeli mozna wiedziec bo chcialbym wiedziec na co samemu uwazac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
dzięki kobay za info  J.C Ferrero TB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
A za co ta kara?? jezeli mozna wiedziec bo chcialbym wiedziec na co samemu uwazac  kara za glupote  zamyknalem kilka kont u bukow swego czasu w ramach "odwyku" tylko w b365 i expekt mam problem z ich reaktywacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
A za co ta kara?? jezeli mozna wiedziec bo chcialbym wiedziec na co samemu uwazac  kara za glupote  zamyknalem kilka kont u bukow swego czasu w ramach "odwyku" tylko w b365 i expekt mam problem z ich reaktywacja Ja w ramach przerwy kiedys jak gralem w expekt to wyplacilem wszystko a potem jak chcialem wejsc to zapomnailem nicku i hasla wiec zrezygnowalem z tego buka i wplacilem do bet365 bo fajna oferta i fajny bonus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Ferrero set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ferrero do 4 w TB ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
jutro z poz znajomi ktorzy siedza na olimpii polecaja gila, luczaka, machado, kuznetsova i munoza ale poczekamy co napisza chlopaki z mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Golubev 6:4 7:5 czyli Rodionova konczy mi tasme a jak konczy to pewnie skonczy sie na 1meczu jak zwykle a poki co to jest 6:4 2:5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Jest dobry live do challengera Lexington?? Bo nie chce mi sie szukac  Rodionova 6:4 2:6 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
muller, xman, ball, lorenzi na wieczor Tak Ci napisze przed zebys potem jakby nie weszlo cos abys byl mniej zdziwiony  Lorenzi wygral w zeszlym tygodniu caly turniej  A ball za tydzien w ATP Los Angeles bronic bedzie punktów az z finału wiec nie wiem czy tu bedzie mu sie chcialo grac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jest dobry live do challengera Lexington?? Bo nie chce mi sie szukac  Rodionova 6:4 2:6  Na Twiterze jest.  Ale dobry to on nie jest... wczoraj wszyscy przeklinali Berkinsa a okazało się że wygrał w dwóch setach.  Na live Yani w dwóch setach WIN. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
spoko roker, plakal nie bede 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
 Wazne ze Denko wygral  No jeszcze nie ma programu na jutro w Poznaniu, ciekawe ile bedzie spotkan z tych co masz info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Panowie Ginepri na dzis do gry? Jakies opinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Jest dobry live do challengera Lexington?? Bo nie chce mi sie szukac  Rodionova 6:4 2:6  Na Twiterze jest.  Ale dobry to on nie jest... wczoraj wszyscy przeklinali Berkinsa a okazało się że wygrał w dwóch setach.  Na live Yani w dwóch setach WIN.  Czyli tak jak myslalem bo widzialem te wczorajsze jeki wiec nie gram tego i na dzisiejszy wieczor widzi mi sie taki tripelek czyli xman, muller i sela ale male ako jak na mnie wiec jeszcze nie wiem. Co jest w razie kreczu na bet365 kiedy juz odbyly sie 2sety i jest 1:1 w nich??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
machado i gil to widac juz na gole oko po drabince ze do grania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Hajek odkad prowadzil 5-2* to wymeczyl jednego gema 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|