Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
8-13 na 13-13 laugh boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Włoszki @1.85 po 2nd set- GO GO GO!

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by dextereq1
Włoszki @1.85 po 2nd set- GO GO GO!
juz psują laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Jak tu zrozumieć kobiety
puke Włoszki

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Uwielbiam coś takiego.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Uwielbiam coś takiego.

pewnie 1 raz Holenderki oglądał i ma o nich jedno zdanie tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Holenderki set i 1:1 piwo

Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)


No to patrz i placz.
A na przyszlosc jak juz to pisz PRZED spotkaniem wink

Originally Posted by dextereq1
Jak tu zrozumieć kobiety
puke Włoszki


6lat na forum i nie nauczyl sie, ze w babskij siatce 6pkt z rzedu to chleb powszedni?
Baby sa niezrownowazone psychicznie laugh
Powtarzam to od dawna, ale zamiast narzekac na zenska siatke mam niezly zarobek grajac na live bardzo wysokie kursy (np 8,00 przy 8-3 itd.)

Ja tam +2,5 ksiegarnia i ten secik zasiurbetowany na live ladnie piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Uwielbiam coś takiego.

Kolego dlaczego piszesz dopiero przy wyniku 1-1 a nie w momencie kiedy Włoszki oddawały 5pkt z rzędu?
Uwielbiam coś takiego.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Uwielbiam coś takiego.

Ja lubię sobie poczytać i humor poprawić. grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Żeby nie być gołosłownym to wczoraj przegrałem dosyć dużą kwotę na live stawiając na Holenderki więc stąd moje wypowiedzi;)

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
WŁOCHY boks


Pomaranczowe nie dziś, jutro z Dominikaną wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by dextereq1
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Uwielbiam coś takiego.

Kolego dlaczego piszesz dopiero przy wyniku 1-1 a nie w momencie kiedy Włoszki oddawały 5pkt z rzędu?
Uwielbiam coś takiego.

Ale o czym ty do mnie piszesz ? Ja nie wyrokuje końcowego wyniku meczu przy stanie 13-13 w drugim secie. Jeżeli nie rozumiesz o co mi chodzi to powtórzę. Śmieszą mnie osoby, które wieszczą szybki koniec jednej z drużyn kiedy mecz jeszcze trwa. Wysokich wygranych życzę i bez odbioru papa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Nic nie przebije Turczynek przegrywających taja z 13-8 na 13-15;)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Wam tez klatkuje Video na bet365?
Czy tylko ja tak mam?

Jest gdzies jeszcze video? Moze Sportingbet albo Unibet?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Wam tez klatkuje Video na bet365?
Czy tylko ja tak mam?

Jest gdzies jeszcze video? Moze Sportingbet albo Unibet?

Mi też klatkuje frown

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by agr1
Wam tez klatkuje Video na bet365?
Czy tylko ja tak mam?

Jest gdzies jeszcze video? Moze Sportingbet albo Unibet?

U mnie też przycina ale to raczej z winy słabego neta na laptopie. Na stacjonarnym śmiga.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Przed momentem sprawdzałem z ciekawości jeszcze raz i działa bez zarzutu na PC.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by grajus87
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by dextereq1
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj.
Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz?
Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)

Uwielbiam coś takiego.

pewnie 1 raz Holenderki oglądał i ma o nich jedno zdanie tongue

Grajus87 nie osądzaj pochopnie grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Hmm dziwne, sprawdzilem Sportingbet i tez klatkuje (choc jest minimalnie lepiej).

Nie moze byc wina neta bo mam 25mb..

Jutro porownam na laptopie i innym łączu, bo dzis juz mi sie nie chce cudowac.


Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, ANZELMO, rafal08, kamel, forty), 1,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,576
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1