|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
8-13 na 13-13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Włoszki @1.85 po 2nd set- GO GO GO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Włoszki @1.85 po 2nd set- GO GO GO! juz psują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Jak tu zrozumieć kobiety  Włoszki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) Uwielbiam coś takiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) Uwielbiam coś takiego. pewnie 1 raz Holenderki oglądał i ma o nich jedno zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Holenderki set i 1:1  Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) No to patrz i placz. A na przyszlosc jak juz to pisz PRZED spotkaniem  Jak tu zrozumieć kobiety  Włoszki 6lat na forum i nie nauczyl sie, ze w babskij siatce 6pkt z rzedu to chleb powszedni? Baby sa niezrownowazone psychicznie  Powtarzam to od dawna, ale zamiast narzekac na zenska siatke mam niezly zarobek grajac na live bardzo wysokie kursy (np 8,00 przy 8-3 itd.) Ja tam +2,5 ksiegarnia i ten secik zasiurbetowany na live ladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) Uwielbiam coś takiego. Kolego dlaczego piszesz dopiero przy wyniku 1-1 a nie w momencie kiedy Włoszki oddawały 5pkt z rzędu? Uwielbiam coś takiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) Uwielbiam coś takiego. Ja lubię sobie poczytać i humor poprawić. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Żeby nie być gołosłownym to wczoraj przegrałem dosyć dużą kwotę na live stawiając na Holenderki więc stąd moje wypowiedzi;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
WŁOCHY  Pomaranczowe nie dziś, jutro z Dominikaną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) Uwielbiam coś takiego. Kolego dlaczego piszesz dopiero przy wyniku 1-1 a nie w momencie kiedy Włoszki oddawały 5pkt z rzędu? Uwielbiam coś takiego. Ale o czym ty do mnie piszesz ? Ja nie wyrokuje końcowego wyniku meczu przy stanie 13-13 w drugim secie. Jeżeli nie rozumiesz o co mi chodzi to powtórzę. Śmieszą mnie osoby, które wieszczą szybki koniec jednej z drużyn kiedy mecz jeszcze trwa. Wysokich wygranych życzę i bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902 |
Nic nie przebije Turczynek przegrywających taja z 13-8 na 13-15;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wam tez klatkuje Video na bet365? Czy tylko ja tak mam?
Jest gdzies jeszcze video? Moze Sportingbet albo Unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Wam tez klatkuje Video na bet365? Czy tylko ja tak mam?
Jest gdzies jeszcze video? Moze Sportingbet albo Unibet? Mi też klatkuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Wam tez klatkuje Video na bet365? Czy tylko ja tak mam?
Jest gdzies jeszcze video? Moze Sportingbet albo Unibet? U mnie też przycina ale to raczej z winy słabego neta na laptopie. Na stacjonarnym śmiga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Przed momentem sprawdzałem z ciekawości jeszcze raz i działa bez zarzutu na PC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Holandia dostaje dziś szybkie 0-3, podobnie jak wczoraj. Nie wiem na co liczyliście w meczu z Włoszkami, oglądaliście w ogóle wczorajszy mecz? Jak się z 8-2 na 13-13 oddaje to z czym do ludzi;) Uwielbiam coś takiego. pewnie 1 raz Holenderki oglądał i ma o nich jedno zdanie  Grajus87 nie osądzaj pochopnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Hmm dziwne, sprawdzilem Sportingbet i tez klatkuje (choc jest minimalnie lepiej).
Nie moze byc wina neta bo mam 25mb..
Jutro porownam na laptopie i innym łączu, bo dzis juz mi sie nie chce cudowac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|