|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Robert po wygrana  !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Lin/Tec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
Ferrero  Cuevas końcówka pierwszego, cały drugi i długi momentami trzeci, bo tam już było zmęczenie i wkradły się błędy to było mistrzostwo :apluaz: Wielki Tenis wielki tenis jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo e.... cuvesas to wiesniak wileki tenis wes przestan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
Robert po wygrana  ! stefan po wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
przyjezdzam i widze ze tym razem Skogur i buki wyruchaly graczy... szkoda ze z Volandrim takiego walka zrobil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
[ Linked Image] Wozniak sie zatrzasnela na solarce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
ale ona ladna wez przestan z ta ropucha
nie sie zatrzasnie i nie wychodzi i sie w popiul obroci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
szkoda ze nie mozna tego turnieju w Stanford obejrzec... Aga cos slabiutka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Ferrero  Cuevas końcówka pierwszego, cały drugi i długi momentami trzeci, bo tam już było zmęczenie i wkradły się błędy to było mistrzostwo :apluaz: Wielki Tenis wielki tenis jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo e.... cuvesas to wiesniak wileki tenis wes przestan nie wiem co napisałes bo to nie ma ani składni ani sensu ale to był bardzo dobry mecz (jak na ziemniaków  ) niektóre wymiany to nic tylko klaskac. jak w kazdym sporcie są niewymuszone błędy cuevas popełnił więcej i przewalil. zgodze sie, ze w niektorych momentach powinien zachowac sie lepiej ale po fakcie to mozna sobie tak dywagowac. ps. popracuj nad interpunkcją bo przed jest sie nie stawia przecinka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Ferrero  Cuevas końcówka pierwszego, cały drugi i długi momentami trzeci, bo tam już było zmęczenie i wkradły się błędy to było mistrzostwo :apluaz: Wielki Tenis czekamy w takim razie na Twoje INTELIGENTNE analizy i trafne typy  wielki tenis jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo e.... cuvesas to wiesniak wileki tenis wes przestan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
wielki tenis
jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie
ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral
bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki
to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach
cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny
a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo
e.... cuvesas to wiesniak
wileki tenis wes przestan wes idź do szkoły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
ej wes podaj typa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
a co zajmuje sie stawianiem meczy a nie piinowaniem literek aby dziewczynkąm si elepiej czytalo
szybko stukam w mala klawiature
przekaz jest jest zrozumiane zrozumiane
do szkoly ja nie musze to wy sie jaracie czatem, chyba nie zasniecie przez ortografie na czacie
jak w podstawuwce albo w specjalce z wami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
i wszystko w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
chyba jednak musisz... najlepiej do podstawuwki z powrotem  a meczy to koza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
a co zajmuje sie stawianiem meczy a nie piinowaniem literek aby dziewczynkąm si elepiej czytalo
szybko stukam w mala klawiature
przekaz jest jest zrozumiane zrozumiane
do szkoly ja nie musze to wy sie jaracie czatem, chyba nie zasniecie przez ortografie na czacie
jak w podstawuwce albo w specjalce z wami z każdym takim postem tylko się kompromitujesz i pokazujesz swój wysoki iloraz inteligencji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102 |
i nie jestem madry po meczu
zaden wielki tenis to nie byl nie bylo zadnych wielkich akcji dla ciebie to i chelenger byl wielki
ferero koles bijacy forhend tylkow tym momencie a cuvesas pozwolil mu na wszystko
5 krotnie ferero wybronil sie z 15 40 tam miales wielki tenis jak cuvesas gral na rakiete i stekal eee asz zabraklo mu powietrza na eeeee i bylo e
a chyba sie nie znasz na tenisie nie zauwazyles ferero kazda pilka ostra a cuvesas to bil ja na rakiete starszemu, wolno aby rzed siebie, tak wygladal jego tenis
a to ze obaj sa slabi i zagrali dlugie zaciete badziewie
nie nazywaj tego wielkim tenisem
i nie po fakcie jak piszesz ale o meczu gadalismy ciency zawodnicy cienko grali a za dlugo i nie poradnie, rozumiesz co widziales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
denko juz pol seta wygral
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2010
Posty: 488 |
o ktorej dokonczenie amndrejewa jutro ??potrafi ktos udzielic tej informacji..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|