Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 57 1 2 39 40 41 42 43 56 57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Robert po wygrana smile !

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Lin/Tec boks

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
Originally Posted by młody gniewny
Ferrero aplauz Cuevas aplauz

końcówka pierwszego, cały drugi i długi momentami trzeci, bo tam już było zmęczenie i wkradły się błędy to było mistrzostwo :apluaz:

Wielki Tenis


wielki tenis

jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie


ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral

bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki

to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach

cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny

a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo

e.... cuvesas to wiesniak


wileki tenis wes przestan

fart? #4029098 29/07/2010 04:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Originally Posted by fart?
Robert po wygrana smile !
stefan po wygrana boks

fart? #4029103 29/07/2010 04:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
przyjezdzam i widze ze tym razem Skogur i buki wyruchaly graczy...

szkoda ze z Volandrim takiego walka zrobil cop

Ojro #4029107 29/07/2010 04:22
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
[Linked Image]

Wozniak sie zatrzasnela na solarce?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
ale ona ladna wez przestan z ta ropucha

nie sie zatrzasnie i nie wychodzi i sie w popiul obroci

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
szkoda ze nie mozna tego turnieju w Stanford obejrzec... Aga cos slabiutka...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by szlagier
Originally Posted by młody gniewny
Ferrero aplauz Cuevas aplauz

końcówka pierwszego, cały drugi i długi momentami trzeci, bo tam już było zmęczenie i wkradły się błędy to było mistrzostwo :apluaz:

Wielki Tenis


wielki tenis

jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie


ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral

bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki

to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach

cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny

a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo

e.... cuvesas to wiesniak


wileki tenis wes przestan

nie wiem co napisałes bo to nie ma ani składni ani sensu ale to był bardzo dobry mecz (jak na ziemniaków tongue ) niektóre wymiany to nic tylko klaskac. jak w kazdym sporcie są niewymuszone błędy cuevas popełnił więcej i przewalil. zgodze sie, ze w niektorych momentach powinien zachowac sie lepiej ale po fakcie to mozna sobie tak dywagowac.

ps. popracuj nad interpunkcją bo przed jest sie nie stawia przecinka.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by szlagier
Originally Posted by młody gniewny
Ferrero aplauz Cuevas aplauz

końcówka pierwszego, cały drugi i długi momentami trzeci, bo tam już było zmęczenie i wkradły się błędy to było mistrzostwo :apluaz:

Wielki Tenis
czekamy w takim razie na Twoje INTELIGENTNE analizy i trafne typy laugh

wielki tenis

jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie


ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral

bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki

to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach

cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny

a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo

e.... cuvesas to wiesniak


wileki tenis wes przestan

Dołączył: Jul 2010
Posty: 331
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 331
olga...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by szlagier
wielki tenis

jaki, cuvesas koles nie myslacy moze grac w chelengerach, jak se kolesie przezucaja pilke bo ferero caly czas agresywnie


ferero juz nie te ruchy koles gra statycznie w ataku, ale w obronie nie mial problemu z cuvesaem, laduje non stop mocne forhendy, zo potrafi zajebiscie, ale nic wielkiego nie zagral

bo cuvesas powinien ograc juz dziadka ale jest sam cieniutki

to co gral cuvesas i meczyl jakie proste bledy jego serwis, jego zagrania ryzyko ktore nie oplacalo sie a podejmowal je w nieodpowiednich momentach

cuvesas powinien rozzucac dziadka a bylo na odwrot, jest blisko emeryt a drugi malo inteligentny

a najlepsze jak myslal ze gra dobra akcje w obronbie tak stekal wiele razy ze mu powietrza zabraklo

e.... cuvesas to wiesniak


wileki tenis wes przestan

wes idź do szkoły.

Gaske #4029147 29/07/2010 04:32
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
ej wes podaj typa laugh

Gaske #4029150 29/07/2010 04:33
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
a co zajmuje sie stawianiem meczy a nie piinowaniem literek aby dziewczynkąm si elepiej czytalo

szybko stukam w mala klawiature

przekaz jest jest zrozumiane zrozumiane

do szkoly ja nie musze to wy sie jaracie czatem, chyba nie zasniecie przez ortografie na czacie

jak w podstawuwce albo w specjalce z wami

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
i wszystko w temacie grin laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
chyba jednak musisz... najlepiej do podstawuwki z powrotem laugh
a meczy to koza...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by szlagier
a co zajmuje sie stawianiem meczy a nie piinowaniem literek aby dziewczynkąm si elepiej czytalo

szybko stukam w mala klawiature

przekaz jest jest zrozumiane zrozumiane

do szkoly ja nie musze to wy sie jaracie czatem, chyba nie zasniecie przez ortografie na czacie

jak w podstawuwce albo w specjalce z wami
z każdym takim postem tylko się kompromitujesz i pokazujesz swój wysoki iloraz inteligencji...

Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 102
i nie jestem madry po meczu

zaden wielki tenis to nie byl nie bylo zadnych wielkich akcji
dla ciebie to i chelenger byl wielki


ferero koles bijacy forhend tylkow tym momencie a cuvesas pozwolil mu na wszystko

5 krotnie ferero wybronil sie z 15 40 tam miales wielki tenis jak cuvesas gral na rakiete i stekal eee asz zabraklo mu powietrza na eeeee i bylo e

a chyba sie nie znasz na tenisie nie zauwazyles ferero kazda pilka ostra a cuvesas to bil ja na rakiete starszemu, wolno aby rzed siebie, tak wygladal jego tenis

a to ze obaj sa slabi i zagrali dlugie zaciete badziewie

nie nazywaj tego wielkim tenisem

i nie po fakcie jak piszesz ale o meczu gadalismy ciency zawodnicy cienko grali a za dlugo i nie poradnie, rozumiesz co widziales?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
denko juz pol seta wygral

Dołączył: Feb 2010
Posty: 488
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 488
o ktorej dokonczenie amndrejewa jutro ??potrafi ktos udzielic tej informacji..

Strona 41 z 57 1 2 39 40 41 42 43 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, rafal08, Sensei, forty, Akhu, $-man, aker, betowiec), 801 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1