|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
milenium i totmix juz z oferta co prawda uboga ale zawsze  9731 Dania Z (baraż) 1.60 29/07 19:00 9732 Szwecja Z (baraż) 2.60 29/07 19:00 9733 Australia Z (baraż) 3.00 29/07 19:00 9734 Rosja Z (baraż) 30.00 29/07 19:00 9735 Dania-Szwecja KL 1.50 2.20 29/07 19:00 9736 Dania-Australia KL 1.40 2.40 29/07 19:00 9737 Szwecja-Australia KL 1.65 1.95 29/07 19:00 6852 29.07.2010 19:00 Dania 1.65 6853 29.07.2010 19:00 Szwecja 2.60 6855 29.07.2010 19:00 Australia 3.00 6880 29.07.2010 19:00 Rosja 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
sprawdź najpierw prognoze pogody  bo wczoraj wywiady udzielali stojąc po kolana w wodzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Thursday Evening Temperature: 17°C Cloudy with clear periods with a chance of showers. Slight chance of a thunderstorm. Windy at times. Pojada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
różne te prognozy, co strona to co innego pokazuje. Też śledzę na bieżąco prognozy bo nie chcę w sobotę jechać na darmo tyle kilometrów. A co do dzisiejszych zawodów to kursy wystawione raczej prawidłowo, o ile w Kings Lynn Ausie byli minimalnym faworytem przed Szwecją to tu jest odwrotnie. Ward a przede wszystkim Schlein nie powinni za dużo punktów dziś zrobić. Expekt trochę się ociąga, a taką fajną ofertę mieli w poniedziałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
hmm na Danie 2,1 w tobecie... hmm.. kusi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Szpaku exp mial bardzo fajna ofertę  Cierpliwości. h2h na druzyny wystawili około 13:30, a h2h na zawodników dopiero o po godzinie 16 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
wiem, że wystawią ale najpierw naczytają się w necie i kursy już nie będą takie jakie bym oczekiwał  a wracają do zawodów to Duńczycy dostali opieprz od Olsena więc dziś powinni na swoim owalu wygrać i 2,1 fajnie wygląda, na pewno lepiej niż 1,6 które gdzieś u naziemnych widziałem. A co do toru to jest on w stanie dość dużo wody przyjąć i deszcze mu niestraszne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Pierwszy bet jaki rzucił mi się w oko to Zorro w parze z Toniem po 1,85 w Tobet. Bambinho bez żadnego blysku ostatnio, bardzo przecietny by nie powiedziec niski poziom. Zorro w moim przekonaniu bedzie solidnym punktem druzyny i w duzym stopniu przyczyni sie do awansu Szwedow to finału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Aussies z Rosja po 1,45 @ tobet Dania ze Szwecja po 1,75 @ tobet bet365 Aussies -11 z Rosja @ 1,8 Dania -4 ze Szwecja @ 1,8 ladna rozbieznosc  pierwszy dubelek laduje 8/10 Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Co do typu Dania-Szwecja to już lepiej chyba zaryzykować wygraną Dunów po 2,1, wątpię żeby Aussie zagrozili w wygranej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.
Drugi bet: 3korony-4 - Kangury @1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.
Drugi bet: 3korony-4 - Kangury @1 wg Ciebie nie warto?  wg mnie to promo daj sobie nadi +11 na Ruskich z nimi skoro uwazasz ze bez handi maja szanse 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Co do typu Dania-Szwecja to już lepiej chyba zaryzykować wygraną Dunów po 2,1, wątpię żeby Aussie zagrozili w wygranej. ja tez watpie, ale zawsze prawdopodobienstwo jest, kursik 1,75 jest wystarczajacy jak dla mnie i z mniejszym jednak ryzykiem niz wygrana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
trochę za łatwo to wygląda żeby była kolejność: Dania, Szwecja, Aussie, Rosja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.
Drugi bet: 3korony-4 - Kangury @1 wg Ciebie nie warto?  wg mnie to promo daj sobie nadi +11 na Ruskich z nimi skoro uwazasz ze bez handi maja szanse  No własnie złapałem +11 i to uważam za dobry typ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.
Drugi bet: 3korony-4 - Kangury @1 wg Ciebie nie warto?  wg mnie to promo daj sobie nadi +11 na Ruskich z nimi skoro uwazasz ze bez handi maja szanse  No własnie złapałem +11 i to uważam za dobry typ  na moje oko Aussies wygraja ale z pokryciem handi moze byc problem  oby weszlo Tobie i mi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
I by nie bylo problemu.  Nie mówię, że Aussie nie wygrają, jedynie chodzi mi o - kurs do typu. Jeszcze poszedł tripelek Dania - Szwecja+4 -2 Szwecja-4 - kangury-1 Pierożki+11 - Aussie -1  I na teraz wystarczy. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
gdzieś widziałem parę Troy - Rory po 1.4, przyzwoicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
zapewne w Tobecie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|