Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#4025256 27/07/2010 14:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
f1

Bonus: Unibet
Piostar #4029904 29/07/2010 18:17
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
milenium i totmix juz z oferta co prawda uboga ale zawsze wink

9731 Dania Z (baraż) 1.60 29/07
19:00
9732 Szwecja Z (baraż) 2.60 29/07
19:00
9733 Australia Z (baraż) 3.00 29/07
19:00
9734 Rosja Z (baraż) 30.00 29/07
19:00
9735 Dania-Szwecja KL 1.50 2.20 29/07
19:00
9736 Dania-Australia KL 1.40 2.40 29/07
19:00
9737 Szwecja-Australia KL 1.65 1.95 29/07
19:00


6852 29.07.2010 19:00 Dania 1.65
6853 29.07.2010 19:00 Szwecja 2.60
6855 29.07.2010 19:00 Australia 3.00
6880 29.07.2010 19:00 Rosja 20.00

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
sprawdź najpierw prognoze pogody grin bo wczoraj wywiady udzielali stojąc po kolana w wodzie laugh

Azazel #4029918 29/07/2010 18:30
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Thursday Evening Temperature: 17°C
Cloudy with clear periods with a chance of showers. Slight chance of a thunderstorm. Windy at times.

Pojada grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
różne te prognozy, co strona to co innego pokazuje. Też śledzę na bieżąco prognozy bo nie chcę w sobotę jechać na darmo tyle kilometrów.
A co do dzisiejszych zawodów to kursy wystawione raczej prawidłowo, o ile w Kings Lynn Ausie byli minimalnym faworytem przed Szwecją to tu jest odwrotnie. Ward a przede wszystkim Schlein nie powinni za dużo punktów dziś zrobić. Expekt trochę się ociąga, a taką fajną ofertę mieli w poniedziałek.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
hmm na Danie 2,1 w tobecie... hmm.. kusi..

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Szpaku exp mial bardzo fajna ofertę smile
Cierpliwości. h2h na druzyny wystawili około 13:30, a h2h na zawodników dopiero o po godzinie 16 wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
wiem, że wystawią ale najpierw naczytają się w necie i kursy już nie będą takie jakie bym oczekiwał tongue a wracają do zawodów to Duńczycy dostali opieprz od Olsena więc dziś powinni na swoim owalu wygrać i 2,1 fajnie wygląda, na pewno lepiej niż 1,6 które gdzieś u naziemnych widziałem.
A co do toru to jest on w stanie dość dużo wody przyjąć i deszcze mu niestraszne smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pierwszy bet jaki rzucił mi się w oko to Zorro w parze z Toniem po 1,85 w Tobet. Bambinho bez żadnego blysku ostatnio, bardzo przecietny by nie powiedziec niski poziom. Zorro w moim przekonaniu bedzie solidnym punktem druzyny i w duzym stopniu przyczyni sie do awansu Szwedow to finału.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Aussies z Rosja po 1,45 @ tobet
Dania ze Szwecja po 1,75 @ tobet

bet365
Aussies -11 z Rosja @ 1,8
Dania -4 ze Szwecja @ 1,8

ladna rozbieznosc grin

pierwszy dubelek laduje 8/10

Powodzenia boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Co do typu Dania-Szwecja to już lepiej chyba zaryzykować wygraną Dunów po 2,1, wątpię żeby Aussie zagrozili w wygranej.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.

Drugi bet:
3korony-4 - Kangury @1

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by piter013
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.

Drugi bet:
3korony-4 - Kangury @1


wg Ciebie nie warto? grin wg mnie to promo
daj sobie nadi +11 na Ruskich z nimi skoro uwazasz ze bez handi maja szanse wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by szpak007
Co do typu Dania-Szwecja to już lepiej chyba zaryzykować wygraną Dunów po 2,1, wątpię żeby Aussie zagrozili w wygranej.


ja tez watpie, ale zawsze prawdopodobienstwo jest, kursik 1,75 jest wystarczajacy jak dla mnie i z mniejszym jednak ryzykiem niz wygrana wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
trochę za łatwo to wygląda żeby była kolejność: Dania, Szwecja, Aussie, Rosja smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by piter013
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.

Drugi bet:
3korony-4 - Kangury @1


wg Ciebie nie warto? grin wg mnie to promo
daj sobie nadi +11 na Ruskich z nimi skoro uwazasz ze bez handi maja szanse wink

No własnie złapałem +11 i to uważam za dobry typ wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by piter013
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by piter013
Tygrys czy warto Aussie grać po takim kursie z Ruskimi ? Ja bym się zastanowił nad tym.

Drugi bet:
3korony-4 - Kangury @1


wg Ciebie nie warto? grin wg mnie to promo
daj sobie nadi +11 na Ruskich z nimi skoro uwazasz ze bez handi maja szanse wink

No własnie złapałem +11 i to uważam za dobry typ wink


na moje oko Aussies wygraja ale z pokryciem handi moze byc problem wink
oby weszlo Tobie i mi boks

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
I by nie bylo problemu. smile Nie mówię, że Aussie nie wygrają, jedynie chodzi mi o - kurs do typu.

Jeszcze poszedł tripelek
Dania - Szwecja+4 -2
Szwecja-4 - kangury-1
Pierożki+11 - Aussie -1
grin

I na teraz wystarczy. Powodzenia piwo

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
gdzieś widziałem parę Troy - Rory po 1.4, przyzwoicie smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
zapewne w Tobecie wink

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1