|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Włoszki bez jaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ufff 2-1 , ale TB MOŻLIWY BARDZO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
I dupa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
jest jakis live do plazówki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Dzis u pań: Włochy-Japonia 1,40-3,20 Holandia-Dominikana 1,40-3,20 Mi chodza po glowie Jap+2,5 jak ktos wystawi porzadny kurs, albo over 182,5 @ 1,85 W 2 meczu moze Oranje -1,5seta, kursy pewnie beda z 1,8 Przegrany meczu z 18:00 Hol-Dom zagra ze zwyciesca meczu Wło-Jap w polfinale I. Moze byc kalkulacja w 2 meczu jesli Holenderki przegraja  Ale, ze to turniej towarzyski to chyba tak nie bedzie, ale warto miec na uwadze, ze roznie bywa  Stawki jesli juz to niewysokie. Live powinien byc ciekawy do obstawiania. Jakies pomysly/przemyslenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Hoelnderki na pewno tez myslę nad Japonią +2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Holandia 3-0 @3,70 w fortunie, nikt raczej ich nie przebije, a Dominikana póki co 2 mecze po 0-3...  Oranje dzisiaj oddają co zabrały wczoraj! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
a dzisiaj nie jest ostatni dzien tego turnieju ?
PROGRAMMA 25 luglio Arrivo delle nazionali
26 luglio Allenamenti
27 luglio JAP-NED (ore 18) ITA-DOM (20.30)
28 luglio JAP-DOM (18) ITA-NED (20.30)
29 luglio NED-DOM (18) ITA-JAP (20.30) i dalej nic nie ma o polfinalach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Holandia 3-0 @3,70 w fortunie, nikt raczej ich nie przebije, a Dominikana póki co 2 mecze po 0-3...  Oranje dzisiaj oddają co zabrały wczoraj!  No raczej lepszego kursu nie bedzie. Jak tam teraz u naziemnych bo ja nie gralem tam z 5-6lat. Jakie stawki przyjmuja? I czy trzeba sie rejestrowac gdzies zeby grac? Na strone nawet wejsc bez rejestracji nie mozna.. Tak wlasnie dziwnie mi to wygladalo, wyglada, ze nie bedzie polfinalow i finalu. Ja wnioskowalem po turnieju w Piemont 2009 gdzie normalnie byly polfinaly itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
niby wloszki bez gwiazd ale niezle sobie radza, czy skosne cos powalcza czy gospodynie 3 x win?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
no i holandia jak kolejny mecz przegra tak beznadziejnie to kompromitacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Holandia 3-0 @3,70 w fortunie, nikt raczej ich nie przebije, a Dominikana póki co 2 mecze po 0-3...  Oranje dzisiaj oddają co zabrały wczoraj!  No raczej lepszego kursu nie bedzie. Jak tam teraz u naziemnych bo ja nie gralem tam z 5-6lat. Jakie stawki przyjmuja? I czy trzeba sie rejestrowac gdzies zeby grac? Na strone nawet wejsc bez rejestracji nie mozna.. Tak wlasnie dziwnie mi to wygladalo, wyglada, ze nie bedzie polfinalow i finalu. Ja wnioskowalem po turnieju w Piemont 2009 gdzie normalnie byly polfinaly itd. W naziemnych ciężko z większymi stawkami, ale w bukach typu fortuna, milenium jak się ładnie uśmiechniesz do babki to kilka razy takich samych kuponów po 500zł przyjmie. Fortuna @3,70 na Holandia 3-0 UB, SB @2,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
w fortunie juz @2,70 na 3-0 kurde nie chcialo sie ruszyc dupy wczesniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Mialem odpuscic ta Holandie-1,5 bo kursy byly 1,50-1,55 ale niedawno Pinnacle rzucil 1,704 co łyknałem jak mlody pelikan  Polecam, jeszcze wisi 1,676 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Coraz bardziej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie Japana widzialem w akcji i wcale sie nie zdziwie jak wygraja. Jak oceniasz Holandie?Pytam bo nie mialem okazji ich widziec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie Japana widzialem w akcji i wcale sie nie zdziwie jak wygraja. Jak oceniasz Holandie?Pytam bo nie mialem okazji ich widziec. Porównując Holandię z Dominikaną to jednak Holandia robi lepsze wrażenia i dzisiaj powinna zdecydowanie wygrać. W Dominikanie są przede wszystkim braki kadrowe z tego co widziałem. Natomiast Holandia wygląda mi trochę jakby była po ciężkim treningu ale mimo wszystko HOL win.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie Japana widzialem w akcji i wcale sie nie zdziwie jak wygraja. Jak oceniasz Holandie?Pytam bo nie mialem okazji ich widziec. Porównując Holandię z Dominikaną to jednak Holandia robi lepsze wrażenia i dzisiaj powinna zdecydowanie wygrać. W Dominikanie są przede wszystkim braki kadrowe z tego co widziałem. Natomiast Holandia wygląda mi trochę jakby była po ciężkim treningu ale mimo wszystko HOL win. ok podziekowal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|