Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Włoszki bez jaj smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ufff 2-1 , ale TB MOŻLIWY BARDZO smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
I dupa. mad

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
jest jakis live do plazówki ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dzis u pań:
Włochy-Japonia 1,40-3,20
Holandia-Dominikana 1,40-3,20

Mi chodza po glowie Jap+2,5 jak ktos wystawi porzadny kurs, albo over 182,5 @ 1,85
W 2 meczu moze Oranje -1,5seta, kursy pewnie beda z 1,8

Przegrany meczu z 18:00 Hol-Dom zagra ze zwyciesca meczu Wło-Jap w polfinale I.
Moze byc kalkulacja w 2 meczu jesli Holenderki przegraja wink
Ale, ze to turniej towarzyski to chyba tak nie bedzie, ale warto miec na uwadze, ze roznie bywa tongue

Stawki jesli juz to niewysokie.
Live powinien byc ciekawy do obstawiania.

Jakies pomysly/przemyslenia?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Hoelnderki na pewno

tez myslę nad Japonią +2,5 wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Holandia 3-0 @3,70 w fortunie, nikt raczej ich nie przebije, a Dominikana póki co 2 mecze po 0-3... wink

Oranje dzisiaj oddają co zabrały wczoraj!

boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
a dzisiaj nie jest ostatni dzien tego turnieju ?

PROGRAMMA
25 luglio
Arrivo delle nazionali

26 luglio
Allenamenti

27 luglio
JAP-NED (ore 18)
ITA-DOM (20.30)

28 luglio
JAP-DOM (18)
ITA-NED (20.30)

29 luglio
NED-DOM (18)
ITA-JAP (20.30)

i dalej nic nie ma o polfinalach

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by _Korver_
Holandia 3-0 @3,70 w fortunie, nikt raczej ich nie przebije, a Dominikana póki co 2 mecze po 0-3... wink

Oranje dzisiaj oddają co zabrały wczoraj!

boks


No raczej lepszego kursu nie bedzie. Jak tam teraz u naziemnych bo ja nie gralem tam z 5-6lat. Jakie stawki przyjmuja? I czy trzeba sie rejestrowac gdzies zeby grac? Na strone nawet wejsc bez rejestracji nie mozna..

Originally Posted by kiziorro


Tak wlasnie dziwnie mi to wygladalo, wyglada, ze nie bedzie polfinalow i finalu.
Ja wnioskowalem po turnieju w Piemont 2009 gdzie normalnie byly polfinaly itd.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
niby wloszki bez gwiazd ale niezle sobie radza, czy skosne cos powalcza czy gospodynie 3 x win?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
no i holandia jak kolejny mecz przegra tak beznadziejnie to kompromitacja laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Originally Posted by _Korver_
Holandia 3-0 @3,70 w fortunie, nikt raczej ich nie przebije, a Dominikana póki co 2 mecze po 0-3... wink

Oranje dzisiaj oddają co zabrały wczoraj!

boks


No raczej lepszego kursu nie bedzie. Jak tam teraz u naziemnych bo ja nie gralem tam z 5-6lat. Jakie stawki przyjmuja? I czy trzeba sie rejestrowac gdzies zeby grac? Na strone nawet wejsc bez rejestracji nie mozna..

Originally Posted by kiziorro


Tak wlasnie dziwnie mi to wygladalo, wyglada, ze nie bedzie polfinalow i finalu.
Ja wnioskowalem po turnieju w Piemont 2009 gdzie normalnie byly polfinaly itd.

W naziemnych ciężko z większymi stawkami, ale w bukach typu fortuna, milenium jak się ładnie uśmiechniesz do babki to kilka razy takich samych kuponów po 500zł przyjmie.

Fortuna @3,70 na Holandia 3-0
UB, SB @2,20

crazy

Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
w fortunie juz @2,70 na 3-0 kurde nie chcialo sie ruszyc dupy wczesniej blush

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Mialem odpuscic ta Holandie-1,5 bo kursy byly 1,50-1,55 ale niedawno Pinnacle rzucil 1,704 co łyknałem jak mlody pelikan tongue
Polecam, jeszcze wisi 1,676 wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Coraz bardziej smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Darwin
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie

Japana widzialem w akcji i wcale sie nie zdziwie jak wygraja.
Jak oceniasz Holandie?Pytam bo nie mialem okazji ich widziec.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by umex
Originally Posted by Darwin
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie

Japana widzialem w akcji i wcale sie nie zdziwie jak wygraja.
Jak oceniasz Holandie?Pytam bo nie mialem okazji ich widziec.

Porównując Holandię z Dominikaną to jednak Holandia robi lepsze wrażenia i dzisiaj powinna zdecydowanie wygrać. W Dominikanie są przede wszystkim braki kadrowe z tego co widziałem. Natomiast Holandia wygląda mi trochę jakby była po ciężkim treningu ale mimo wszystko HOL win.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Originally Posted by Darwin
Originally Posted by umex
Originally Posted by Darwin
Mnie dzisiaj jakoś ten Ypon ciągnie

Japana widzialem w akcji i wcale sie nie zdziwie jak wygraja.
Jak oceniasz Holandie?Pytam bo nie mialem okazji ich widziec.

Porównując Holandię z Dominikaną to jednak Holandia robi lepsze wrażenia i dzisiaj powinna zdecydowanie wygrać. W Dominikanie są przede wszystkim braki kadrowe z tego co widziałem. Natomiast Holandia wygląda mi trochę jakby była po ciężkim treningu ale mimo wszystko HOL win.

ok podziekowal

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, $-man, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1