|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Wczoraj kumpel opowiadał mi dobry kawał, postaram się to jakoś tu opowiedzieć  Gość (powiedzmy Franek)wraca z imprezy, do domu daleko, busa nie ma.. Podchodzi do taksówkarza i pyta się za ile do centrum.. Kierowca odpowiada, że za 25zł pojedzie.. Klient na to, że ma tylko 10 zł, a to przecież 2km jest.. Taksówkarz twardo, że nie ma szans.. Klient zdenerwowany, idzie na piechotę i obiecuje sobie, że jakoś się zrewanżuje.. Mija kilka dni, Franek przypadkiem znów przechodzi obok postoju taxi i widzi, że na końcu kolejki kierowca, który go nie chciał za 10 zł podwieźć. No to Franek podchodzi do pierwszej taksówki i pyta.. Za ile na Starówkę? Za 20 zł - odpowiada taksówkarz.. Franek mówi, dam Ci 50 zł, jak po drodze zrobisz mi loda. Taksówkarz wkurzony, zaczął się drzeć i przegonił Franka. Franek o to samo pytał wszystkich taksówkarzy, aż wreszcie dochodzi do tego ostatniego, by wyrównać rachunki. Mówi Mu tak.. Za ile pojedziemy na Starówkę? Za 20 zł słyszy.. A Franek na to, dam Panu 50zł, jak pojedziemy przejeżdżając wolno obok Pana kolegów, a Pan będzie im machał ręką przez szybę.. Zgoda? Zgoda.  dobre  lekko podrasowana wersja,ale to ogolnie nie jest tylko ,,kawal" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Ryan to było bardzo dawno temu  I było rozmkniniane jaka to liga i drużyny  Przekop tematy sprzed 1.5 roku  byc bylo, ale chyba za daleko pojechales z tym poltorej roku  Data dodania filmiku na youtube: 23 lut 2009. Obliczamy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
lech wisla ruch jagielonia izi JACKPOT  , jak jeden mąż
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101 |
lech wisla ruch jagielonia izi JACKPOT  , jak jeden mąż  ako:70 ciekawe czy ktos postawil w tych meczach na przegrane naszych niezle musial zarobic w przyszlym roku stawiamy przeciwko i jestesmy ustawieni do konca zyczia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html  A jaka fure dostala na koncu?  Dobry lans tylko zeby malolaty dla okupu nie porwali pozniej  PL to dziki kraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html  Rozwaliła mnie tak rozmowa z matką  Parafrazując: Matka: Wow! Angela, no fajnie wyglądasz...ale chyba nie pójdziesz tak na impreze? Angela: Czyli Ci się nie podoba jak się tak ubiorę? Matka: Nie. ...i wszystko jest beznadziejne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
"zajebiście, zajebista, zajebiste"  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html  Rozwaliła mnie tak rozmowa z matką  Parafrazując: Matka: Wow! Angela, no fajnie wyglądasz...ale chyba nie pójdziesz tak na impreze? Angela: Czyli Ci się nie podoba jak się tak ubiorę? Matka: Nie. ...i wszystko jest beznadziejne  co się śmiejesz? nie widziałeś tych emocji włożonych w każdego wypowiedziane przez nie słowa? a zwłaszcza to emocjonalne "nie". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html  A jaka fure dostala na koncu?  Dobry lans tylko zeby malolaty dla okupu nie porwali pozniej  PL to dziki kraj wiśniowego poloneza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziała. Po paru dniach dziewczynka dalej zafascynowana nowo zdobyta wiedzą pyta mamę: - A więc nasionko tatusia zapładnia jajeczko u mamy i mama nosi dziecko w w brzuszku? - Właśnie tak to jest, kochanie - odpowiada mama. - Ale jak nasionko dostaje się tam? - pyta córeczka - Czy mamusia je połyka? Mama odpowiada: - Tylko wtedy gdy chcę nową sukienkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Jan T.
"Jagiellonia i Ruch nie mają żadnych szans na awans. Ogromna szansa jest przed Lechem Poznań. A jeśli Wisła nie przejdzie dalej to ja bym zaproponował piłkarzom i działaczom Wisły, żeby poprosili o azyl w Azerbejdżanie"
cóż, wypada się chyba zgodzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
kaka, a co w tej wypowiedzi jest śmiesznego? Raczej do "żałosne" by się nadawało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Schweinsteiger gra też w reprezentacji kobiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
Hrabia mówi do Jana pocierając palcami: - Janie, czy to jest gó*no czy plastelina? Jan bierze na palec i wącha. - Hrabio, to jest gó*no. Na to Hrabia: - No tak. Bo niby skąd w mojej du*ie plastelina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
Lekarz przepisał babci leki w czopkach. Babcia już zbyt gibka nie była więc poprosiła o pomoc wnuczka. Ściąga majtasy, wypina tyłek. Wnuczek się chwilkę przygląda a potem pyta: - Babciu,a w którą dziurę? W tę okopconą, czy w tę ze szmatami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Hrabia mowi do Jana: - Janie wytrzyj kurze, - Gdzie ta kura, hrabio? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|