Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by cassapian
Originally Posted by wwwujek
Wczoraj kumpel opowiadał mi dobry kawał, postaram się to jakoś tu opowiedzieć smile

Gość (powiedzmy Franek)wraca z imprezy, do domu daleko, busa nie ma.. Podchodzi do taksówkarza i pyta się za ile do centrum.. Kierowca odpowiada, że za 25zł pojedzie.. Klient na to, że ma tylko 10 zł, a to przecież 2km jest.. Taksówkarz twardo, że nie ma szans..
Klient zdenerwowany, idzie na piechotę i obiecuje sobie, że jakoś się zrewanżuje..
Mija kilka dni, Franek przypadkiem znów przechodzi obok postoju taxi i widzi, że na końcu kolejki kierowca, który go nie chciał za 10 zł podwieźć. No to Franek podchodzi do pierwszej taksówki i pyta.. Za ile na Starówkę? Za 20 zł - odpowiada taksówkarz.. Franek mówi, dam Ci 50 zł, jak po drodze zrobisz mi loda. Taksówkarz wkurzony, zaczął się drzeć i przegonił Franka.
Franek o to samo pytał wszystkich taksówkarzy, aż wreszcie dochodzi do tego ostatniego, by wyrównać rachunki.
Mówi Mu tak.. Za ile pojedziemy na Starówkę? Za 20 zł słyszy.. A Franek na to, dam Panu 50zł, jak pojedziemy przejeżdżając wolno obok Pana kolegów, a Pan będzie im machał ręką przez szybę.. Zgoda? Zgoda.

smile


dobre smile

lekko podrasowana wersja,ale to ogolnie nie jest tylko ,,kawal" wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Originally Posted by MATTAT
Originally Posted by *Mili*
Ryan to było bardzo dawno temu smile I było rozmkniniane jaka to liga i drużyny wink Przekop tematy sprzed 1.5 roku piwo

byc bylo, ale chyba za daleko pojechales z tym poltorej roku laugh

Data dodania filmiku na youtube: 23 lut 2009. Obliczamy!

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Kormoran Purda - Fortuna Gągławki wink

http://www.emetro.pl/emetro/1,85648,6314552.html

Goget #4032197 30/07/2010 06:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
lech

wisla

ruch

jagielonia


izi JACKPOT aplauz , jak jeden mąż

laugh laugh laugh


Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
L
member
member
L Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 101
Originally Posted by pettersen
lech

wisla

ruch

jagielonia


izi JACKPOT aplauz , jak jeden mąż

laugh laugh laugh
ako:70

ciekawe czy ktos postawil w tych meczach na przegrane naszych niezle musial zarobic
w przyszlym roku stawiamy przeciwko i jestesmy ustawieni do konca zyczia

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html

grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Cigano
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html

grin

A jaka fure dostala na koncu? laugh

Dobry lans tylko zeby malolaty dla okupu nie porwali pozniej grin PL to dziki kraj

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Cigano
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html

grin

Rozwaliła mnie tak rozmowa z matką laugh
Parafrazując:
Matka: Wow! Angela, no fajnie wyglądasz...ale chyba nie pójdziesz tak na impreze?
Angela: Czyli Ci się nie podoba jak się tak ubiorę?
Matka: Nie.
laugh
...i wszystko jest beznadziejne laugh

MagiK #4032589 30/07/2010 18:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
"zajebiście, zajebista, zajebiste" laugh

puke

MagiK #4032609 30/07/2010 18:26
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by Cigano
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html

grin

Rozwaliła mnie tak rozmowa z matką laugh
Parafrazując:
Matka: Wow! Angela, no fajnie wyglądasz...ale chyba nie pójdziesz tak na impreze?
Angela: Czyli Ci się nie podoba jak się tak ubiorę?
Matka: Nie.
laugh
...i wszystko jest beznadziejne laugh

co się śmiejesz? nie widziałeś tych emocji włożonych w każdego wypowiedziane przez nie słowa? a zwłaszcza to emocjonalne "nie". laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by Cigano
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html

grin

A jaka fure dostala na koncu? laugh

Dobry lans tylko zeby malolaty dla okupu nie porwali pozniej grin PL to dziki kraj

wiśniowego poloneza

Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziała.
Po paru dniach dziewczynka dalej zafascynowana nowo zdobyta wiedzą pyta mamę:
- A więc nasionko tatusia zapładnia jajeczko u mamy i mama nosi dziecko w w brzuszku?
- Właśnie tak to jest, kochanie - odpowiada mama.
- Ale jak nasionko dostaje się tam? - pyta córeczka - Czy mamusia je połyka?
Mama odpowiada:
- Tylko wtedy gdy chcę nową sukienkę...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Jan T.

"Jagiellonia i Ruch nie mają żadnych szans na awans. Ogromna szansa jest przed Lechem Poznań. A jeśli Wisła nie przejdzie dalej to ja bym zaproponował piłkarzom i działaczom Wisły, żeby poprosili o azyl w Azerbejdżanie"

cóż, wypada się chyba zgodzić

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
kaka, a co w tej wypowiedzi jest śmiesznego? Raczej do "żałosne" by się nadawało.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696

kadus #4033074 30/07/2010 21:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Schweinsteiger gra też w reprezentacji kobiecej smirk

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Cigano
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,8183634,_My_Sweet_Sixteen__w_POLSCE.html

grin

omg laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
Hrabia mówi do Jana pocierając palcami:
- Janie, czy to jest gó*no czy plastelina?
Jan bierze na palec i wącha.
- Hrabio, to jest gó*no.
Na to Hrabia:
- No tak. Bo niby skąd w mojej du*ie plastelina.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
Lekarz przepisał babci leki w czopkach.
Babcia już zbyt gibka nie była więc poprosiła o pomoc wnuczka. Ściąga majtasy, wypina tyłek. Wnuczek się chwilkę przygląda a potem pyta:
- Babciu,a w którą dziurę? W tę okopconą, czy w tę ze szmatami?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Hrabia mowi do Jana:
- Janie wytrzyj kurze,
- Gdzie ta kura, hrabio? grin

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1