Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 28 1 2 9 10 11 12 13 27 28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Trzy miesiące, a potem naliczane są odsetki ustawowe. Oczywiście jeśli nie były składane korekty.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
posiada ktoś serial do Battlefiled Bad Company 2??

byłbym bardzo wdzięczny

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
juz mam posty do skasowania

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Witam
Jezeli rozpoczałem prace 1 lipca i z tym dniem powinienem miec wazne badania lekarskie a lekarz podbił mi je ale z datą 30 lipiec to czy w przypadku jakiejs kontroli mój pracodawca moze miec jakies problemy ??


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Czy ktos moze z forum zna sie na materacach takich do lozka ? tongue Albo ma znajomego/znajoma ktora czaji temat ? Chcialbym poomocy przy wyborze. A wiadomo ze pytac w sklepach to kazdy bedzie polecal jakis ktory u siebie i oby drozszy zeby zarobic, wiec to zadna pomoc tak naprawde.

Jesli ktos taki jest to bardzo prosze

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
najwazniejsze to w sklepie wyprobowac, polozyc sie na chwile, ciało samo da odpowiedz czy jest za twardy czy za miekki czy zbyt sprezysty itp czy po prostu jest dobry, wchodzisz kładziesz sie i wychodzisz zadowolony tongue

Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Originally Posted by lelu
Czy ktos moze z forum zna sie na materacach takich do lozka ? tongue Albo ma znajomego/znajoma ktora czaji temat ? Chcialbym poomocy przy wyborze. A wiadomo ze pytac w sklepach to kazdy bedzie polecal jakis ktory u siebie i oby drozszy zeby zarobic, wiec to zadna pomoc tak naprawde.

Jesli ktos taki jest to bardzo prosze

Jedź do Ikei, tam masz koło 15 materaców różnej twardości do wyboru i każdy możesz przetestować tak długo jak zechcesz smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Wojtas no to jakies rozwiazanie jest ktore chyba jednak bede musial wprowadzic w zycie :/ Ale wiesz podejrzewam, ze jak sie klapne na materac za 2000zl a pozniej za 500zl to troche ten za 500 moze mi sie juz nie podobac;-)
Niestety nie mam kasy ogromnej na wydanie bo i tak musze kupic pozostale meble i sporo innych rzeczy... a 1100 miesiecznie to zaden pieniadz w takim wypadku jak sie okazuje;).
Druga sprawa, ze taka osoba neutralna moglaby mi powiedziec na co faktycznie zwracac uwage, co jest istotne a co jest zwyklym bajerem marketingowym.

Blazzz1, niestety nie mam ikei nigdzie w poblizu wink

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php

wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać....
Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć
Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.

KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00




Pozdrawiam

Witam
Przegrywamy 3 mln pkt brat prosi o wsparcie mecz.pl

boks boks boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
daj juz sobie chlopie spokoj z ta pomoca dla brata, zal.pl

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
dlaczego? mi to nie przeszkadza i zawsze jak mam chwilę czasu to staram się te kilka bramek strzelić
strasznie nieużyty kolego jesteś smirk

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Dokładnie Cassapian.
Kojotek nie pomagasz twoja sprawa a swoje docinki typu 'zal.pl' zostaw dla siebie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Bardzo mi się spodobał utwór Haliny Benedyk i Marco Antonelliego

Śpiewali go ponoć w 84 w Sopocie.

Może mi ktoś przetłumaczyć te słowa

Frontiera nemica??? del amore
Frontiera esiste frontiera
Non esiste bandiera, amore in liberta
Nessuno mai ci dividera'
Immensamente io t'amero'
Il tuo cammino seguiro'

Utwór : http://wilma123.wrzuta.pl/audio/7ltL7yiOIAh/halina_benedyk_marco_antonelli_-_frontiera

Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
grajus87, rzeczywiście śpiewali to w Sopocie, a gdy występowali później w studio TV, to fanki dostawały spazmów;)
a tłumaczenie to będzie coś mniej więcej takiego:

Wroga granica [dla] miłości,
granica, NIE istnieje granica/przeszkoda*
nie istnieje flaga?? (a może "barriera" - bariera?) dla wolności w miłości
Nikt nigdy nas nie rozdzieli
Niesamowicie będę cię kochał
będę szedł twoją drogą

* nigdy włoskiego się nie uczyłem, ale po przesłuchaniu piosenki wydaje mi się, że w tekście jest prawie niesłyszalne "Frontiera, n'esiste frontiera". I w ogóle moim zdaniem tekst wygląda tak:

Frontiera nemica del amore
Frontiera, n'esiste [non esiste] frontiera
Non esiste barriera p'amore [per amore] in liberta
Nessuno mai ci dividera'
Immensamente io t'amero'
Il tuo cammino seguiro'

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by kojotek
daj juz sobie chlopie spokoj z ta pomoca dla brata, zal.pl

ty za to pomagasz 5zł za paczke papierosów laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
laugh laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
szukam jakiegos TV 40-42 cale. Ale kwestia jak itv tzn. napewno LCD bo LED jest za drogim ale mysllem o telewizorze LCD z podswietleniem LED. Jakies przyklady albo orientacyjne ceny ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
mam UMOWĘ ZLECENIE na 2336zł brutto... ile dostane na rękę??

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by john
mam UMOWĘ ZLECENIE na 2336zł brutto... ile dostane na rękę??


około 1650zł

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by john
mam UMOWĘ ZLECENIE na 2336zł brutto... ile dostane na rękę??
http://www.infor.pl/kalkulatory/zlecenia.html

Strona 11 z 28 1 2 9 10 11 12 13 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1