|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Trzy miesiące, a potem naliczane są odsetki ustawowe. Oczywiście jeśli nie były składane korekty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
posiada ktoś serial do Battlefiled Bad Company 2??
byłbym bardzo wdzięczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
juz mam posty do skasowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Witam Jezeli rozpoczałem prace 1 lipca i z tym dniem powinienem miec wazne badania lekarskie a lekarz podbił mi je ale z datą 30 lipiec to czy w przypadku jakiejs kontroli mój pracodawca moze miec jakies problemy ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Czy ktos moze z forum zna sie na materacach takich do lozka ?  Albo ma znajomego/znajoma ktora czaji temat ? Chcialbym poomocy przy wyborze. A wiadomo ze pytac w sklepach to kazdy bedzie polecal jakis ktory u siebie i oby drozszy zeby zarobic, wiec to zadna pomoc tak naprawde. Jesli ktos taki jest to bardzo prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
najwazniejsze to w sklepie wyprobowac, polozyc sie na chwile, ciało samo da odpowiedz czy jest za twardy czy za miekki czy zbyt sprezysty itp czy po prostu jest dobry, wchodzisz kładziesz sie i wychodzisz zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,056 |
Czy ktos moze z forum zna sie na materacach takich do lozka ?  Albo ma znajomego/znajoma ktora czaji temat ? Chcialbym poomocy przy wyborze. A wiadomo ze pytac w sklepach to kazdy bedzie polecal jakis ktory u siebie i oby drozszy zeby zarobic, wiec to zadna pomoc tak naprawde. Jesli ktos taki jest to bardzo prosze Jedź do Ikei, tam masz koło 15 materaców różnej twardości do wyboru i każdy możesz przetestować tak długo jak zechcesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Wojtas no to jakies rozwiazanie jest ktore chyba jednak bede musial wprowadzic w zycie :/ Ale wiesz podejrzewam, ze jak sie klapne na materac za 2000zl a pozniej za 500zl to troche ten za 500 moze mi sie juz nie podobac;-) Niestety nie mam kasy ogromnej na wydanie bo i tak musze kupic pozostale meble i sporo innych rzeczy... a 1100 miesiecznie to zaden pieniadz w takim wypadku jak sie okazuje;). Druga sprawa, ze taka osoba neutralna moglaby mi powiedziec na co faktycznie zwracac uwage, co jest istotne a co jest zwyklym bajerem marketingowym. Blazzz1, niestety nie mam ikei nigdzie w poblizu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce http://classic.playforyourclub.com/play16.phpwybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać.... Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt. KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00
PozdrawiamWitam Przegrywamy 3 mln pkt brat prosi o wsparcie mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 183 |
daj juz sobie chlopie spokoj z ta pomoca dla brata, zal.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
dlaczego? mi to nie przeszkadza i zawsze jak mam chwilę czasu to staram się te kilka bramek strzelić strasznie nieużyty kolego jesteś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Dokładnie Cassapian. Kojotek nie pomagasz twoja sprawa a swoje docinki typu 'zal.pl' zostaw dla siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Bardzo mi się spodobał utwór Haliny Benedyk i Marco Antonelliego Śpiewali go ponoć w 84 w Sopocie. Może mi ktoś przetłumaczyć te słowa Frontiera nemica??? del amore Frontiera esiste frontiera Non esiste bandiera, amore in liberta Nessuno mai ci dividera' Immensamente io t'amero' Il tuo cammino seguiro' Utwór : http://wilma123.wrzuta.pl/audio/7ltL7yiOIAh/halina_benedyk_marco_antonelli_-_frontiera
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174 |
grajus87, rzeczywiście śpiewali to w Sopocie, a gdy występowali później w studio TV, to fanki dostawały spazmów;) a tłumaczenie to będzie coś mniej więcej takiego:
Wroga granica [dla] miłości, granica, NIE istnieje granica/przeszkoda* nie istnieje flaga?? (a może "barriera" - bariera?) dla wolności w miłości Nikt nigdy nas nie rozdzieli Niesamowicie będę cię kochał będę szedł twoją drogą
* nigdy włoskiego się nie uczyłem, ale po przesłuchaniu piosenki wydaje mi się, że w tekście jest prawie niesłyszalne "Frontiera, n'esiste frontiera". I w ogóle moim zdaniem tekst wygląda tak:
Frontiera nemica del amore Frontiera, n'esiste [non esiste] frontiera Non esiste barriera p'amore [per amore] in liberta Nessuno mai ci dividera' Immensamente io t'amero' Il tuo cammino seguiro'
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
daj juz sobie chlopie spokoj z ta pomoca dla brata, zal.pl ty za to pomagasz 5zł za paczke papierosów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
szukam jakiegos TV 40-42 cale. Ale kwestia jak itv tzn. napewno LCD bo LED jest za drogim ale mysllem o telewizorze LCD z podswietleniem LED. Jakies przyklady albo orientacyjne ceny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
mam UMOWĘ ZLECENIE na 2336zł brutto... ile dostane na rękę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
mam UMOWĘ ZLECENIE na 2336zł brutto... ile dostane na rękę?? około 1650zł
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|