|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Czemu gamebookers nie ma na liscie polecanych bukow? Nie mam u nich konta, ale zamierzam zalozyc, a z tego co czytam na forum to raczej dostaje bardzo pozytywne oceny. Czy ktos mial z nimi jakies problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Jedyna wada to, ze po pierwszej wpłącie blokowane są wypłaty na okrwes 14 dni, poza tym wszystko jest git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał gabriel_f: [qb]Jedyna wada to, ze po pierwszej wpłącie blokowane są wypłaty na okrwes 14 dni, poza tym wszystko jest git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Jeśli wpłacisz kartą to wypłaty są blokowane na 2 tygodnie. Jeśli wpłaisz przez moneybookers to nie ma żadnych blokad i możesz wypłacic peniążki odrazu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,205 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,205 Likes: 9 |
Pierwszy minus dla Gamebookers ode mnie, wczoraj celowo nie dali handicappow na mecz NBA Atlanta-New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> podczas gdy inne buki mialy to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Majcj, być może GB wkrótce się znajdzie na liście. Zobaczymy co inni "starsi" użytkownici mecz.pl mają do powiedzenia na ten temat i podejmiemy decyzję wkrótce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
czy tez tak macie, ze jak wchodzicie na gamebookers to w tym kącie gdzie powinno być login, password, czasami pojawiają się jakieś śmieci (nie zindentyfikowane litery)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173 |
dzieje się tak, gdy za szybko po wejściu na stronę próbujesz się zalogować (a gdy jeszcze nie wszystko zostało załadowane).
greetz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]czy tez tak macie, ze jak wchodzicie na gamebookers to w tym kącie gdzie powinno być login, password, czasami pojawiają się jakieś śmieci (nie zindentyfikowane litery)?[/qb] GB to dobry buk. Przy wszystkich swoich zaletach takich jak wypłacalność, szeroka oferta no i te grafitowe kolory, za którymi nawet moja dziewczyna szaleje ma jednka jedna wadę - systematycznie, od czasu do czasu jakiś niespełniony informatyk siada do kodu strony i próbuje wcielać w życie swoje wyśnione pomysły. Wieczorem, ktoś pewnie przyjdzie, zjebie młodego i to wszystko naprawi. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam
chciałbym sie spytac jak moge wplacic kase na konto w GB bo karty inteligo mi nie przyjmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy ktos mi moze powiedziec jak to zrobic?
Pozdrowienia Jodmak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał jodmak: [qb]Witam
chciałbym sie spytac jak moge wplacic kase na konto w GB bo karty inteligo mi nie przyjmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy ktos mi moze powiedziec jak to zrobic?
Pozdrowienia Jodmak[/qb] co ci piszą jak ci nie przyjmują? bo mi, jako ze ma to byc moja pierwsza wplata na ich konto, kazali sobie przysłać skan Dowodu Osobistego, Karty i pisemne oświadczenie. Ja już to zrobiłem i teraz czekam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał maycj: [qb] Oryginalnie wysłał jodmak: [qb]Witam
chciałbym sie spytac jak moge wplacic kase na konto w GB bo karty inteligo mi nie przyjmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Czy ktos mi moze powiedziec jak to zrobic?
Pozdrowienia Jodmak[/qb] co ci piszą jak ci nie przyjmują? bo mi, jako ze ma to byc moja pierwsza wplata na ich konto, kazali sobie przysłać skan Dowodu Osobistego, Karty i pisemne oświadczenie. Ja już to zrobiłem i teraz czekam.[/qb] Chcialem zrobic wplate i ciagle mi pisze ze error i ze karta jest zla. Czy w takim razie pisales do supportu? czy jak to zalatwiles? to bym od razu to zrobil a nie czekal na ich odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Już mi odpisali:
"Thank you very much for contacting us and for submitting your documents. We have forwarded the documents to our financial department and they are working on your case.
You will be contacted very soon to be given an appropriate status of your account. "
Może coś z tego będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Chyba nic z tej mojej wpłaty nie bedzie, też mi wyskakuje błąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
DO CONRADA jestem za tym aby umiescic Gamebookers na liscie polecanych bukmacherow..nie mam z nimi zadnych problemow..Acha je..bac Expekt wlasnie usuneli mi konto jak ich ogralem na 413tys w Kasynie(serio)znaczy nie ogralem odkrylem buga i to wykorzystalem a oni mnie teraz prokuratura strasza!!A ja wciaz sie domagam kasy!! Pier..leni frajerzy!!Moze mi pomozesz odyzskac kase Conrad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
jaki jest merchant transfer code (neteller) Gamebookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
jak wpłacić netellerem do gamebookers ? trzeba maila pisać ? bo nie ma w opcji "deposit" na stronie GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
wybrać Transfer - Transfer to/from Merchants W oknie "Merchant Transer Code" wpisać: GAME4134 Wybrać "Transfer To" i wpisać sumę. W przeciągu 3 godzni pieniądze powinny być na koncie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|