Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#40355 10/01/2003 19:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...

Bonus: Unibet
#40356 12/01/2003 02:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Czemu gamebookers nie ma na liscie polecanych bukow? Nie mam u nich konta, ale zamierzam zalozyc, a z tego co czytam na forum to raczej dostaje bardzo pozytywne oceny. Czy ktos mial z nimi jakies problemy?

#40357 12/01/2003 02:13
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Jedyna wada to, ze po pierwszej wpłącie blokowane są wypłaty na okrwes 14 dni, poza tym wszystko jest git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40358 12/01/2003 04:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał gabriel_f:
[qb]Jedyna wada to, ze po pierwszej wpłącie blokowane są wypłaty na okrwes 14 dni, poza tym wszystko jest git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Jeśli wpłacisz kartą to wypłaty są blokowane na 2 tygodnie. Jeśli wpłaisz przez moneybookers to nie ma żadnych blokad i możesz wypłacic peniążki odrazu.

#40359 12/01/2003 14:31
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Pierwszy minus dla Gamebookers ode mnie, wczoraj celowo nie dali handicappow na mecz NBA Atlanta-New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> podczas gdy inne buki mialy to.

#40360 12/01/2003 21:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Majcj, być może GB wkrótce się znajdzie na liście. Zobaczymy co inni "starsi" użytkownici mecz.pl mają do powiedzenia na ten temat i podejmiemy decyzję wkrótce.

#40361 13/01/2003 14:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
czy tez tak macie, ze jak wchodzicie na gamebookers to w tym kącie gdzie powinno być login, password, czasami pojawiają się jakieś śmieci (nie zindentyfikowane litery)?

#40362 13/01/2003 15:32
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 173
dzieje się tak, gdy za szybko po wejściu na stronę próbujesz się zalogować (a gdy jeszcze nie wszystko zostało załadowane).

greetz

#40363 13/01/2003 15:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 270
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]czy tez tak macie, ze jak wchodzicie na gamebookers to w tym kącie gdzie powinno być login, password, czasami pojawiają się jakieś śmieci (nie zindentyfikowane litery)?[/qb]
GB to dobry buk. Przy wszystkich swoich zaletach takich jak wypłacalność, szeroka oferta no i te grafitowe kolory, za którymi nawet moja dziewczyna szaleje ma jednka jedna wadę - systematycznie, od czasu do czasu jakiś niespełniony informatyk siada do kodu strony i próbuje wcielać w życie swoje wyśnione pomysły. Wieczorem, ktoś pewnie przyjdzie, zjebie młodego i to wszystko naprawi.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#40364 14/01/2003 03:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

chciałbym sie spytac jak moge wplacic kase na konto w GB bo karty inteligo mi nie przyjmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czy ktos mi moze powiedziec jak to zrobic?

Pozdrowienia
Jodmak

#40365 14/01/2003 03:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał jodmak:
[qb]Witam

chciałbym sie spytac jak moge wplacic kase na konto w GB bo karty inteligo mi nie przyjmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czy ktos mi moze powiedziec jak to zrobic?

Pozdrowienia
Jodmak[/qb]
co ci piszą jak ci nie przyjmują? bo mi, jako ze ma to byc moja pierwsza wplata na ich konto, kazali sobie przysłać skan Dowodu Osobistego, Karty i pisemne oświadczenie. Ja już to zrobiłem i teraz czekam.

#40366 14/01/2003 03:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jodmak:
[qb]Witam

chciałbym sie spytac jak moge wplacic kase na konto w GB bo karty inteligo mi nie przyjmuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Czy ktos mi moze powiedziec jak to zrobic?

Pozdrowienia
Jodmak[/qb]
co ci piszą jak ci nie przyjmują? bo mi, jako ze ma to byc moja pierwsza wplata na ich konto, kazali sobie przysłać skan Dowodu Osobistego, Karty i pisemne oświadczenie. Ja już to zrobiłem i teraz czekam.[/qb]
Chcialem zrobic wplate i ciagle mi pisze ze error i ze karta jest zla.
Czy w takim razie pisales do supportu? czy jak to zalatwiles? to bym od razu to zrobil a nie czekal na ich odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40367 14/01/2003 04:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Już mi odpisali:

"Thank you very much for contacting us and for submitting your
documents. We have forwarded the documents to our financial department
and they are working on your case.

You will be contacted very soon to be given an appropriate status of
your account. "

Może coś z tego będzie.

#40368 15/01/2003 14:33
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
nieaktualne

#40369 15/01/2003 16:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Chyba nic z tej mojej wpłaty nie bedzie, też mi wyskakuje błąd.

#40370 16/01/2003 01:26
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Monban, sprawdź priva.

#40371 16/01/2003 21:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
DO CONRADA jestem za tym aby umiescic Gamebookers na liscie polecanych bukmacherow..nie mam z nimi zadnych problemow..Acha je..bac Expekt wlasnie usuneli mi konto jak ich ogralem na 413tys w Kasynie(serio)znaczy nie ogralem odkrylem buga i to wykorzystalem a oni mnie teraz prokuratura strasza!!A ja wciaz sie domagam kasy!! Pier..leni frajerzy!!Moze mi pomozesz odyzskac kase Conrad?

#40372 17/01/2003 23:38
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
jaki jest merchant transfer code (neteller) Gamebookers?

#40373 17/01/2003 23:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
jak wpłacić netellerem do gamebookers ?
trzeba maila pisać ? bo nie ma w opcji "deposit"
na stronie GB

#40374 17/01/2003 23:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
wybrać Transfer - Transfer to/from Merchants
W oknie "Merchant Transer Code" wpisać: GAME4134
Wybrać "Transfer To" i wpisać sumę.
W przeciągu 3 godzni pieniądze powinny być na koncie.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08, betowiec), 1,350 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1