|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No to, co... Obronicie tytuł, czy nie? APOLLYON aby nie mówić że obronimy to zadam Ci pytanie.  Kto i czym ma nas powstrzymać ? Popatrz na transfery. Juventus dla mnie bida z nędzą i lepiej nie będzie. Milan tylko ten Grek w miarę udany a tak to bida i będzie pewnie powtórka z poprzedniego sezonu. AS Roma - mieli wspaniałą serie zwycięstw. Inter pogubił punkty dlatego było nerwowo. Z tym że Inter miał w tym czasie inne zespoły na głowie. Mourinho i zawodnicy wiedzieli jakiego fioła mają fani i zarząd klubu na punkcie LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ja jestem na tak jeśli chodzi o transfer Mascherano.  Chłopak zdolny dobrze dyrygujący grą w defensywie może trochę za gorąca krew ale z Estebianem tworzyli by chyba najlepszą parę środka pomocy. Maicona żal, bo przecież zrobił tak wiele i angażował się niesamowicie. Najlepszy prawy obrońca na świecie i nic tego nie zmieni. Z drugiej strony 29 lat jeśli chcą na nim zarobić to jest to ostatni dzwonek. Choć w 100% możemy powiedzieć że Javier zastąpi go godnie. Mamy jeszcze Santona ! całkiem nie dawno okrzyknięty jednym z największych talentów we Włoszech. Ale podobnie było z Andreollim i co z tego wyszło wiemy... Środek pomocy Javier, Esteban nie do przejścia  Co do Maicona jasne, że szkoda go oddawać, ale tu ewidentnie Morattiemu chodzi o dobry interes. Trzeba przyznać, że jak na 29 latka to kasa do wyjęcia jest niezła. Mnie osobiście gra Santona się podobała. Chłopak 17 lat jak wchodził do gry, ale tego w ogóle nie było widać. Nie bał się włączyć do ofensywnej akcji...próby dryblingów może nie zawsze były udane, ale jak stracił to od razu walczył żeby odzyskać. Ambitny ciekawy grajek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No to, co... Obronicie tytuł, czy nie? Mówcie szczerze, wszak zostało nas trzech  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nie podejmujecie tematu.. Trudno. Tak, czy inaczej, Roma wygra Scudetto. Jestem za nimi całym sercem od 11 lat. Ligę Mistrzów według mnie, wygra Chelsea Londyn. Dobranoc, Nerazzurri 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja również lubię i podziwiam Santosa, tylko boję się że będzie podobnie jak z innym graczami w Interze. Był taki piłkarz Slavokovsky (nie wiem czy poprawnie  ) pamiętam jak mówiono że może się stać jednym z najlepszych środkowych napastników w Europie ! i gdzie on teraz jest... Arnautovic - ponoć kolejny Ibra.  Zmarnował cały sezon patrząc jak grają inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Nie podejmujecie tematu.. Trudno. Tak, czy inaczej, Roma wygra Scudetto. Jestem za nimi całym sercem od 11 lat. Ligę Mistrzów według mnie, wygra Chelsea Londyn. Dobranoc, Nerazzurri  Ja podjąłem.  Pierwszy post na tej stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Goran Slavkovsky  widocznie nie miał takiego talentu jak mówiono. Nie wszyscy się nadają do takiej drużyny jak Inter. Arna, po kontuzji się nie nadawał do gry, gdyby został na ten sezon może dostałby jeszcze parę szans. Zawodników utalentowanych było i będzie jeszcze mnóstwo. Choćby Donati teraz czy Destro, ale jak dla nich zrobić miejsce w kadrze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
City, Inter po rozne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Panowie ciekawy mecz sie szykuje Chyba obie strzelą i dużo goli ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Akhu mamy gości ! Jak możecie to zdawajcie w miarę możliwości relację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Póki co City powinno prowadzic już w 1 minucie fatalnie nasza defensywa się zachowała, ale jakoś uratowali. Obinna dostał ładna wrzute od Cambiasso, ale nie wykorzystał. Coutinho coś próbuje, na razie nie wychodzi. Cuchu opanował chyba środek pola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
slaby mecz, nic sie nie dzieje, gra w srodku pola, nie ma co ogladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
slaby mecz, nic sie nie dzieje, gra w srodku pola, nie ma co ogladac Niestety prawda szachy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Gol nieslusznie nieuznany. Kapitalna piłka Coutinho do Pandeva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Teraz troche ostro się zrobiło. Faul Kompanego na Pandevie i kartak dla Belga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Czyli Brazylijczyk ambitny. Bardzo mnie to cieszy.  Dla jednych szachy dla drugich miłość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ja się tylko denerwuje. Interu nie obejrzę, miała być od drugiej gala boksu z walką wieczoru Marquez - Diaz na PS. Jak na razie oczywiście tylko powtórki pokazują.  Inter Mediolan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Widzę że ostro tam !  Oby nie doznali niepotrzebnych kontuzji. Pozwolił sędzia na zmianę czy grają w dziesiątkę ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|