Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 42 1 2 37 38 39 40 41 42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by APOLLYON
No to, co... Obronicie tytuł, czy nie?


APOLLYON aby nie mówić że obronimy to zadam Ci pytanie. smile

Kto i czym ma nas powstrzymać ?

Popatrz na transfery. Juventus dla mnie bida z nędzą i lepiej nie będzie. Milan tylko ten Grek w miarę udany a tak to bida i będzie pewnie powtórka z poprzedniego sezonu.

AS Roma - mieli wspaniałą serie zwycięstw. Inter pogubił punkty dlatego było nerwowo. Z tym że Inter miał w tym czasie inne zespoły na głowie. Mourinho i zawodnicy wiedzieli jakiego fioła mają fani i zarząd klubu na punkcie LM.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Kobe
Ja jestem na tak jeśli chodzi o transfer Mascherano. smile

Chłopak zdolny dobrze dyrygujący grą w defensywie może trochę za gorąca krew ale z Estebianem tworzyli by chyba najlepszą parę środka pomocy.

Maicona żal, bo przecież zrobił tak wiele i angażował się niesamowicie. Najlepszy prawy obrońca na świecie i nic tego nie zmieni. Z drugiej strony 29 lat jeśli chcą na nim zarobić to jest to ostatni dzwonek.
Choć w 100% możemy powiedzieć że Javier zastąpi go godnie. smile

Mamy jeszcze Santona ! całkiem nie dawno okrzyknięty jednym z największych talentów we Włoszech. Ale podobnie było z Andreollim i co z tego wyszło wiemy...

Środek pomocy Javier, Esteban nie do przejścia smile

Co do Maicona jasne, że szkoda go oddawać, ale tu ewidentnie Morattiemu chodzi o dobry interes. Trzeba przyznać, że jak na 29 latka to kasa do wyjęcia jest niezła.

Mnie osobiście gra Santona się podobała. Chłopak 17 lat jak wchodził do gry, ale tego w ogóle nie było widać. Nie bał się włączyć do ofensywnej akcji...próby dryblingów może nie zawsze były udane, ale jak stracił to od razu walczył żeby odzyskać. Ambitny ciekawy grajek.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
No to, co... Obronicie tytuł, czy nie?
Originally Posted by APOLLYON
Mówcie szczerze, wszak zostało nas trzech wink

cool

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Nie podejmujecie tematu.. Trudno. Tak, czy inaczej, Roma wygra Scudetto. Jestem za nimi całym sercem od 11 lat. Ligę Mistrzów według mnie, wygra Chelsea Londyn.
Dobranoc, Nerazzurri wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja również lubię i podziwiam Santosa, tylko boję się że będzie podobnie jak z innym graczami w Interze.

Był taki piłkarz Slavokovsky (nie wiem czy poprawnie wink ) pamiętam jak mówiono że może się stać jednym z najlepszych środkowych napastników w Europie ! i gdzie on teraz jest...

Arnautovic - ponoć kolejny Ibra. smirk Zmarnował cały sezon patrząc jak grają inni.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by APOLLYON
Nie podejmujecie tematu.. Trudno. Tak, czy inaczej, Roma wygra Scudetto. Jestem za nimi całym sercem od 11 lat. Ligę Mistrzów według mnie, wygra Chelsea Londyn.
Dobranoc, Nerazzurri wink


Ja podjąłem. smile

Pierwszy post na tej stronie.


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Goran Slavkovsky smile widocznie nie miał takiego talentu jak mówiono. Nie wszyscy się nadają do takiej drużyny jak Inter.
Arna, po kontuzji się nie nadawał do gry, gdyby został na ten sezon może dostałby jeszcze parę szans.

Zawodników utalentowanych było i będzie jeszcze mnóstwo. Choćby Donati teraz czy Destro, ale jak dla nich zrobić miejsce w kadrze?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
City, Inter po rozne boks

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Panowie ciekawy mecz sie szykuje Chyba obie strzelą i dużo goli ? smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Jak tam się prezentują ?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Akhu mamy gości ! toast

Jak możecie to zdawajcie w miarę możliwości relację.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Póki co City powinno prowadzic już w 1 minucie fatalnie nasza defensywa się zachowała, ale jakoś uratowali.
Obinna dostał ładna wrzute od Cambiasso, ale nie wykorzystał.
Coutinho coś próbuje, na razie nie wychodzi.
Cuchu opanował chyba środek pola smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
slaby mecz, nic sie nie dzieje, gra w srodku pola, nie ma co ogladac

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by barciu
slaby mecz, nic sie nie dzieje, gra w srodku pola, nie ma co ogladac

Niestety prawda szachy tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Gol nieslusznie nieuznany. Kapitalna piłka Coutinho do Pandeva.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Teraz troche ostro się zrobiło. Faul Kompanego na Pandevie i kartak dla Belga.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Czyli Brazylijczyk ambitny. Bardzo mnie to cieszy. hura

Dla jednych szachy dla drugich miłość.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
czwerwona dla toure

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja się tylko denerwuje. Interu nie obejrzę, miała być od drugiej gala boksu z walką wieczoru Marquez - Diaz na PS.

Jak na razie oczywiście tylko powtórki pokazują. mad

Inter Mediolan boks

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Akhu
czwerwona dla toure


Widzę że ostro tam ! shocked

Oby nie doznali niepotrzebnych kontuzji.

Pozwolił sędzia na zmianę czy grają w dziesiątkę ?

Strona 39 z 42 1 2 37 38 39 40 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,708 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1