Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
izi handel

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
niema co grac czarów pół wypłaty wjebane

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Tak to grac mecze rozgrywane w dziczy i zagrac przeciw dzikusom wink

MVP meczu: Ślepi sędziowie.

Jaka masowka na jutro? Chetnie pogram przeciw laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Siatkówka Plażowa Poland Open:
Brzostek/Sowala (POL) - Liliana/Baquerizo (ESP) 2 @1,5
Hiszpanki nie są może zawodniczkami wysokiej klasy, ale na kwalifikowanie się do głównej drabinki cyklu World Tour przeważnie wystarcza. Dodatkowo w ostatnim turnieju w Klagenfurcie pokazały się z dobrej strony zajmując 9m (pokonały po drodze groźne Amerykanki Akers/Turner). Polki ... cóż, oglądając w ostatni weekend Mistrzostwa Polski, nie napawa to wszystko optymizmem. Patrząc na duet Brzostek/Sowała wydaje się, że przez ostatni okres nie zrobiły żadnych postępów. Mnożące się błędy własne, aż biły po oczach. Hiszpanki powinny sobie poradzić z będącymi bez formy (chociaż nie wiem czy to tylko to) Polkami, a kurs proponowany przez buki jest jak najbardziej do przyjęcia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dzisiaj w dziczy dzien przerwy.
Od jutra cwiecfinaly, w piatek mecze o 5-8 i polfinaly, a w sobote mecze o 7, 5, 3 miejsca i final.
Znalazlem rozklad jazdy - http://images.sport.org.cn/File/2010/07/16/1026117558.pdf

Przechodzilem od stron federacji azjatyckiej, az do tych mistrzost - http://www.asianvolleyball.org/bulltin/2010-06-07/308003.html

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
sa juz gdzies kursy na piatkowe mecze Grand Prix?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
jest jakis live do jablonek??

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by marcys22
jest jakis live do jablonek??
http://www.swatchtiming.com/men.htm

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Krystiann
sa juz gdzies kursy na piatkowe mecze Grand Prix?

Również nie widziałem póki co nigdzie, jak znajdziesz to daj znać na priva wink

pzdr

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
gra ktoś plażówke w sj ?

za chwile Urban/Wiatr z wloszkami 1 @2.5 tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
11-8 na 11-8 frown
Grać Poland

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
15-18* pff

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
ten mecz był w oficjalnym livescore?
jak się skończyło?
pytam z czystej ciekawości wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
Ma ktoś live do Dugrip F./Salvetti Y. (FRA) vs. Horrem I./Hordvik O. (NOR) zaczeli o 14 a na bwinie nie ma ... zagrałem grubszą kase ....

Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
Horrem-Hordvik NOR [19] Dugrip-Salvetti FRA [14] 2-1 (18-21, 21-19, 15-10)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Originally Posted by adi1910
Ma ktoś live do Dugrip F./Salvetti Y. (FRA) vs. Horrem I./Hordvik O. (NOR) zaczeli o 14 a na bwinie nie ma ... zagrałem grubszą kase ....
jeżeli nie miałeś jakiegoś dokładnego info, dlaczego jedni, a nie drudzy, to granie takiego meczu za 'grubą kasę' mija się z celem.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Dzisiejszy dzień w SJ dla polskich drużyn, nie okazał się "zbyt dobry":

Kobiety mecze 0-6 sety 0-12 razem z Q 0-8 0-16

Cóż najbardziej chyba zawiodła nasza najlepsza para Urban/Wiatr, trafiając na średnie pary z Holandii i Włoch, żeby nie ugrać nawet seta. Szkoda bo do kompletu dostały duet Keizer-Van Iersel, które po świetnych występach, przeżywają wyraźną zniżkę formy. Na nasz eksportowy (hmm) duet pewnie i to wystarczy.

Kolosinska-Galek - nie ma o czym mówić, bo trafiły do najsilniejszej (obok C) grupy A.

Brzostek-Sowala - skład grupy nie taki tragiczny (+ teraz już wiemy, że najsilniejsze Austryjaczki po niewątpliwych sukcesach w dwóch ostatnich turniejach (mała Monti w obronie wyczyniała cuda) potrzebują trochę odpoczynku. Co z tego jak Polki zupełnie bez formy i trzeba się zapytać jak to możliwe, bo przecież na kołaczącego się po kwalifikacjach duetu powinna to być impreza docelowa, takie małe MŚ, no ale...

Męskie pary w Q narazie też nic dobrego, ale trafili na bardzo silne duety więc nie ma o czym mówić

Jutro męski turniej, gdzie znacznie apetyty są znacznie większe. Zobaczymy jak ułoży się układ w grupach. btw. ciekawe, że z kwali weszły wszystkie najwyżej rozstawione pary (nie chce mi się szukać ale pewnie pierwszy raz w tym sezonie).

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Pojawiły się kursy i...
Harley/Pedro (BRA) - Laciga/Bellaguarda (SUI) 2 @4
Spore value na doświadczonych Szwajcarów. Brazylijczycy w ostatnich turniejach bez jakiegoś specjalnego błysku, pokonują co prawda co słabsze pary, ale ... Szwajcarzy ostatnio formę mają niegorszą i co ciekawe w ostatnich trzech turniejach rozgrywanych systemem Grand Slam, w pierwszych meczach grupowych notowali następujące wyniki:
Klagenfurt: Klemperer-Koreng GER [8] Laciga M.-Bellaguarda SUI [25] 0-2 (16-21, 12-21)
Gstaad: Wu-Xu CHN [4] Laciga M.-Bellaguarda SUI [29] 1-2 (21-19, 14-21, 13-15)
Stavanger: Harley-Pedro BRA [6] Laciga M.-Bellaguarda SUI [27] 1-2 (21-16, 22-24, 7-15)

można by coś jeszcze pisać, ale późna pora... wink

btw. W tej grupie grają Polacy, którzy gorszej grupy nie mogli sobie wyśnić wink

Należy wspomnieć, że w turnieju w Starych Jabłonkach zagrają WSZYSTKIE najlepsze na świecie pary. Dla organizatorów czapki z głów.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
ma ktoś live do meczu australia-taipei?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Sensei, betowiec, aker, alfa, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1