|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2009
Posty: 97 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
niema co grac czarów pół wypłaty wjebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Tak to grac mecze rozgrywane w dziczy i zagrac przeciw dzikusom  MVP meczu: Ślepi sędziowie. Jaka masowka na jutro? Chetnie pogram przeciw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Siatkówka Plażowa Poland Open: Brzostek/Sowala (POL) - Liliana/Baquerizo (ESP) 2 @1,5 Hiszpanki nie są może zawodniczkami wysokiej klasy, ale na kwalifikowanie się do głównej drabinki cyklu World Tour przeważnie wystarcza. Dodatkowo w ostatnim turnieju w Klagenfurcie pokazały się z dobrej strony zajmując 9m (pokonały po drodze groźne Amerykanki Akers/Turner). Polki ... cóż, oglądając w ostatni weekend Mistrzostwa Polski, nie napawa to wszystko optymizmem. Patrząc na duet Brzostek/Sowała wydaje się, że przez ostatni okres nie zrobiły żadnych postępów. Mnożące się błędy własne, aż biły po oczach. Hiszpanki powinny sobie poradzić z będącymi bez formy (chociaż nie wiem czy to tylko to) Polkami, a kurs proponowany przez buki jest jak najbardziej do przyjęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
sa juz gdzies kursy na piatkowe mecze Grand Prix?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,096 |
jest jakis live do jablonek??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
sa juz gdzies kursy na piatkowe mecze Grand Prix? Również nie widziałem póki co nigdzie, jak znajdziesz to daj znać na priva  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
gra ktoś plażówke w sj ? za chwile Urban/Wiatr z wloszkami 1 @2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
11-8 na 11-8  Grać Poland
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
ten mecz był w oficjalnym livescore? jak się skończyło? pytam z czystej ciekawości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562 |
Ma ktoś live do Dugrip F./Salvetti Y. (FRA) vs. Horrem I./Hordvik O. (NOR) zaczeli o 14 a na bwinie nie ma ... zagrałem grubszą kase ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Horrem-Hordvik NOR [19] Dugrip-Salvetti FRA [14] 2-1 (18-21, 21-19, 15-10)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Ma ktoś live do Dugrip F./Salvetti Y. (FRA) vs. Horrem I./Hordvik O. (NOR) zaczeli o 14 a na bwinie nie ma ... zagrałem grubszą kase .... jeżeli nie miałeś jakiegoś dokładnego info, dlaczego jedni, a nie drudzy, to granie takiego meczu za 'grubą kasę' mija się z celem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Dzisiejszy dzień w SJ dla polskich drużyn, nie okazał się "zbyt dobry":
Kobiety mecze 0-6 sety 0-12 razem z Q 0-8 0-16
Cóż najbardziej chyba zawiodła nasza najlepsza para Urban/Wiatr, trafiając na średnie pary z Holandii i Włoch, żeby nie ugrać nawet seta. Szkoda bo do kompletu dostały duet Keizer-Van Iersel, które po świetnych występach, przeżywają wyraźną zniżkę formy. Na nasz eksportowy (hmm) duet pewnie i to wystarczy.
Kolosinska-Galek - nie ma o czym mówić, bo trafiły do najsilniejszej (obok C) grupy A.
Brzostek-Sowala - skład grupy nie taki tragiczny (+ teraz już wiemy, że najsilniejsze Austryjaczki po niewątpliwych sukcesach w dwóch ostatnich turniejach (mała Monti w obronie wyczyniała cuda) potrzebują trochę odpoczynku. Co z tego jak Polki zupełnie bez formy i trzeba się zapytać jak to możliwe, bo przecież na kołaczącego się po kwalifikacjach duetu powinna to być impreza docelowa, takie małe MŚ, no ale...
Męskie pary w Q narazie też nic dobrego, ale trafili na bardzo silne duety więc nie ma o czym mówić
Jutro męski turniej, gdzie znacznie apetyty są znacznie większe. Zobaczymy jak ułoży się układ w grupach. btw. ciekawe, że z kwali weszły wszystkie najwyżej rozstawione pary (nie chce mi się szukać ale pewnie pierwszy raz w tym sezonie).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!! 
|
|
!!Visca el Barça!! 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423 |
Pojawiły się kursy i... Harley/Pedro (BRA) - Laciga/Bellaguarda (SUI) 2 @4 Spore value na doświadczonych Szwajcarów. Brazylijczycy w ostatnich turniejach bez jakiegoś specjalnego błysku, pokonują co prawda co słabsze pary, ale ... Szwajcarzy ostatnio formę mają niegorszą i co ciekawe w ostatnich trzech turniejach rozgrywanych systemem Grand Slam, w pierwszych meczach grupowych notowali następujące wyniki: Klagenfurt: Klemperer-Koreng GER [8] Laciga M.-Bellaguarda SUI [25] 0-2 (16-21, 12-21) Gstaad: Wu-Xu CHN [4] Laciga M.-Bellaguarda SUI [29] 1-2 (21-19, 14-21, 13-15) Stavanger: Harley-Pedro BRA [6] Laciga M.-Bellaguarda SUI [27] 1-2 (21-16, 22-24, 7-15) można by coś jeszcze pisać, ale późna pora...  btw. W tej grupie grają Polacy, którzy gorszej grupy nie mogli sobie wyśnić  Należy wspomnieć, że w turnieju w Starych Jabłonkach zagrają WSZYSTKIE najlepsze na świecie pary. Dla organizatorów czapki z głów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
ma ktoś live do meczu australia-taipei?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|