|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157 |
Witam wszytkich ! Jestem noowy na tym forum(no az tak nowy to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Czy moze mi ktos napisać co musze zrobic zeby wyplacic kase z gamebookers ? Bo niezbyt znam english <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy mozna wyplacic kase na karte kredytową ? Jesli tak to prosze napiszcie !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157 |
PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Polix: [qb]Czy moze mi ktos napisać co musze zrobic zeby wyplacic kase z gamebookers ? Czy mozna wyplacic kase na karte kredytową ? [/qb] Kliknij na "withdraw" na dole ekranu po zalogowaniu i wpisz kwotę. Na kartę możesz (a w zasadzie musisz) dostać zwrot tego co wpłaciłeś kartą, w przypadku innego sposobu wpłaty bądź nadwyżek wypłacana kwota wędruje do moneybookers, skąd możesz ją sobie ściągnąć przelewem na swoje konto w Polsce. Jeżeli jest to twoja pierwsza wypłata to prawdopodobnie zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów zanim zostanie ona zrealizowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157 |
Jeżeli jest to twoja pierwsza wypłata to prawdopodobnie zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów zanim zostanie ona zrealizowana. chodzi o dowód osobisty i karte kredytowa czy jakiekie dokumenty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Dowod. Jesli wplacales karta to tez scan karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]Dowod. Jesli wplacales karta to tez scan karty.[/qb] dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
czesc wiem ze to juz x-ty raz bedzie poruszany ten temat pewnie ale przewetowalem forum i sie zagubilem w kwestii placenia do gamebookers. Mianowicie chodzi mi o to zeby ktos napisal mi jak najlepiej wplacic tam kase (mam ekonto w mBanku złowówkowe i ekarte) lacznie z podaniem wszystkich rzeczy ktore musze zrobic dokonujac takiej operacji. z gory dzieki i sorki za kolejny post o tym samym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
wplacasz ekarta i po klopocie od tego pobieraja bodajze 1% prowizji.kasa jest na twoim koncie od razu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał bkaytek: [qb]czesc wiem ze to juz x-ty raz bedzie poruszany ten temat pewnie ale przewetowalem forum i sie zagubilem w kwestii placenia do gamebookers. Mianowicie chodzi mi o to zeby ktos napisal mi jak najlepiej wplacic tam kase (mam ekonto w mBanku złowówkowe i ekarte) lacznie z podaniem wszystkich rzeczy ktore musze zrobic dokonujac takiej operacji. z gory dzieki i sorki za kolejny post o tym samym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Krok po kroku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1 - logujesz się do gamebookers 2 - klikasz na opcję deposit (na dole strony) 3 - zaznaczasz opcję Visa / Mastercard / Diners, wpisz kwotę jaką chcesz wpłacić i klikasz na Submit (jeśli podczas rejestracji nie podałeś numeru karty to zrób to w opcji mydata) 4 - podajesz numer CVV (ten przysłany w oddzielnej kopercie) i klikasz confirm 5 - i już masz na koncie pieniążki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
wielkie dzieki za bardzo szybka odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
nio to kolejne proste pytanie : czy w gamebookers mozna na jeden kupon postawic tylko 10 zakladow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
tak ale - czemu "tylko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
heh no tylko bo np w expekcie mozna dac 20
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
W profie 30 mozna zycze szczescia .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
i tak single sa najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 11 |
Mam pytanie, chcem się zarejestrować w gamebookersach. Czy muszę wpłacać pieniądzę swoją e-kartą(musi widnieć na niej moje imie i nazwisko). Czy wpłaty może dokonać mój znajomy przesyłająć pieniądze ze swojego konta na swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb]W profie 30 mozna zycze szczescia .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] poprawka, w profie mozna 50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał rafal.p: [qb]Mam pytanie, chcem się zarejestrować w gamebookersach. Czy muszę wpłacać pieniądzę swoją e-kartą(musi widnieć na niej moje imie i nazwisko). Czy wpłaty może dokonać mój znajomy przesyłająć pieniądze ze swojego konta na swoje.[/qb] Jeżeli robisz przelew kartą dane na tej karcie muszą być zgodne z danymi jakie podałeś przy rejestracji , czyli wpłaty kartą tylko swoją kartą robić możesz .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Wie ktos z urzytkownikow GM czy jak trzeba wpisac nr karty i jest na dole data to chodzi o date wydania karty???? I w natepnym kroku sa do wpisania 3 cyfry to co wpisac????? I mam inteligo wie ktos ile bedzie mnie kosztowac przelew 50euro i ile to idzie???
Wszystko ze nie znam angielskiego
Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Chodzi o date ważności karty nie wydania . Na odwrocie kart masz numer wydrukowany numer karty i dodatkowo 3 cyfry to je trzeba właśnie wpisać , przynajmniej tak jest z VISAMI .
A i nie wiem co to jest GM , chyba chodzi ci o GB , jezeli nie to nie mam pojęcia jak odpowiedzieć ci na pytania . Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka