) Czy moze mi ktos napis..."> ) Czy moze mi ktos napis...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#40535 02/03/2003 18:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
Witam wszytkich !
Jestem noowy na tym forum(no az tak nowy to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Czy moze mi ktos napisać co musze zrobic zeby wyplacic kase z gamebookers ?
Bo niezbyt znam english <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy mozna wyplacic kase na karte kredytową ?
Jesli tak to prosze napiszcie !!

Bonus: Unibet
#40536 02/03/2003 22:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!!

#40537 02/03/2003 22:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Polix:
[qb]Czy moze mi ktos napisać co musze zrobic zeby wyplacic kase z gamebookers ?
Czy mozna wyplacic kase na karte kredytową ?
[/qb]
Kliknij na "withdraw" na dole ekranu po zalogowaniu i wpisz kwotę. Na kartę możesz (a w zasadzie musisz) dostać zwrot tego co wpłaciłeś kartą, w przypadku innego sposobu wpłaty bądź nadwyżek wypłacana kwota wędruje do moneybookers, skąd możesz ją sobie ściągnąć przelewem na swoje konto w Polsce. Jeżeli jest to twoja pierwsza wypłata to prawdopodobnie zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów zanim zostanie ona zrealizowana.

#40538 02/03/2003 22:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
Quote
Jeżeli jest to twoja pierwsza wypłata to prawdopodobnie zostaniesz poproszony o przesłanie kopii dokumentów zanim zostanie ona zrealizowana.
chodzi o dowód osobisty i karte kredytowa czy jakiekie dokumenty ?

#40539 02/03/2003 23:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dowod.
Jesli wplacales karta to tez scan karty.

#40540 03/03/2003 01:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Dowod.
Jesli wplacales karta to tez scan karty.[/qb]
dzieki

#40541 03/03/2003 03:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
czesc wiem ze to juz x-ty raz bedzie poruszany ten temat pewnie ale przewetowalem forum i sie zagubilem w kwestii placenia do gamebookers. Mianowicie chodzi mi o to zeby ktos napisal mi jak najlepiej wplacic tam kase (mam ekonto w mBanku złowówkowe i ekarte) lacznie z podaniem wszystkich rzeczy ktore musze zrobic dokonujac takiej operacji. z gory dzieki i sorki za kolejny post o tym samym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40542 03/03/2003 03:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
wplacasz ekarta i po klopocie od tego pobieraja bodajze 1% prowizji.kasa jest na twoim koncie od razu.

#40543 03/03/2003 04:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]czesc wiem ze to juz x-ty raz bedzie poruszany ten temat pewnie ale przewetowalem forum i sie zagubilem w kwestii placenia do gamebookers. Mianowicie chodzi mi o to zeby ktos napisal mi jak najlepiej wplacic tam kase (mam ekonto w mBanku złowówkowe i ekarte) lacznie z podaniem wszystkich rzeczy ktore musze zrobic dokonujac takiej operacji. z gory dzieki i sorki za kolejny post o tym samym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Krok po kroku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1 - logujesz się do gamebookers
2 - klikasz na opcję deposit (na dole strony)
3 - zaznaczasz opcję Visa / Mastercard / Diners, wpisz kwotę jaką chcesz wpłacić i klikasz na Submit (jeśli podczas rejestracji nie podałeś numeru karty to zrób to w opcji mydata)
4 - podajesz numer CVV (ten przysłany w oddzielnej kopercie) i klikasz confirm
5 - i już masz na koncie pieniążki

#40544 03/03/2003 04:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
wielkie dzieki za bardzo szybka odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40545 06/03/2003 02:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
nio to kolejne proste pytanie :
czy w gamebookers mozna na jeden kupon postawic tylko 10 zakladow?

#40546 06/03/2003 03:08
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
tak
ale - czemu "tylko" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40547 06/03/2003 04:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
heh no tylko bo np w expekcie mozna dac 20

#40548 07/03/2003 00:42
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
W profie 30 mozna zycze szczescia .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40549 07/03/2003 04:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
i tak single sa najlepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40550 07/03/2003 19:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 11
Mam pytanie, chcem się zarejestrować w gamebookersach. Czy muszę wpłacać pieniądzę swoją e-kartą(musi widnieć na niej moje imie i nazwisko). Czy wpłaty może dokonać mój znajomy przesyłająć pieniądze ze swojego konta na swoje.

#40551 07/03/2003 21:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]W profie 30 mozna zycze szczescia .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
poprawka, w profie mozna 50.

#40552 07/03/2003 21:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał rafal.p:
[qb]Mam pytanie, chcem się zarejestrować w gamebookersach. Czy muszę wpłacać pieniądzę swoją e-kartą(musi widnieć na niej moje imie i nazwisko). Czy wpłaty może dokonać mój znajomy przesyłająć pieniądze ze swojego konta na swoje.[/qb]
Jeżeli robisz przelew kartą dane na tej karcie muszą być zgodne z danymi jakie podałeś przy rejestracji , czyli wpłaty kartą tylko swoją kartą robić możesz .

#40553 08/03/2003 16:08
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Wie ktos z urzytkownikow GM czy jak trzeba wpisac nr karty i jest na dole data to chodzi o date wydania karty???? I w natepnym kroku sa do wpisania 3 cyfry to co wpisac????? I mam inteligo wie ktos ile bedzie mnie kosztowac przelew 50euro i ile to idzie???

Wszystko ze nie znam angielskiego

Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc

#40554 08/03/2003 17:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Chodzi o date ważności karty nie wydania .
Na odwrocie kart masz numer wydrukowany numer karty i dodatkowo 3 cyfry to je trzeba właśnie wpisać , przynajmniej tak jest z VISAMI .

A i nie wiem co to jest GM , chyba chodzi ci o GB , jezeli nie to nie mam pojęcia jak odpowiedzieć ci na pytania .
Pozdrawiam

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, alfa, rymoholik, Sensei, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,008
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1