Jimmy, a z Monfilsem go widziałeś ? Może jednak odpuszczę ten bet.
Widziałem, bardzo pasywnie zagrał ale nie licząc drugiego seta to po najmniejszej linii oporu co miał ugrać to ugrał. Nalba ma piękną serię ale zmęczenie musi dać o sobie znać, wczoraj znowu 3 sety.. no nie ma siły, nie może przeholować przed US Open i dobrze o tym wie
Dla mnie to typowy no bet, Nalbi w bardzo dobrej dyspozycji, ale z każdym dniem może odczuwać coraz większe zmęczenie. Marej potencjał ma, z każdym dniem, tygodniem, forma powinna zwyżkować.
W Eurosporcie urlopy czy cos ?? wczoraj Stopa z Domańskim komentowali mecz Mani i im szlo nie najlepiej ... od kiedy pamietam to chyba pierwszy taki przypadek w historii Eurosportu
Na dzis chyba tylko Kim i Mania ewntualnie Djoko
Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest
prosta sytuacja - Murray gra teraz dno, tylko pytanie jak Nalbi kondycyjnie stoi, bo widać po nim lekkie zmęczenie, ale sportowo jest w tym momencie 3 razy lepszy.
Jimmy, a z Monfilsem go widziałeś ? Może jednak odpuszczę ten bet.
Widziałem, bardzo pasywnie zagrał ale nie licząc drugiego seta to po najmniejszej linii oporu co miał ugrać to ugrał. Nalba ma piękną serię ale zmęczenie musi dać o sobie znać, wczoraj znowu 3 sety.. no nie ma siły, nie może przeholować przed US Open i dobrze o tym wie
Za przeproszeniem - pierdolenie o Chopinie i dorabianie analizy pod typ. Nalba jest w formie i to,że gra 3 sety, któryś raz z rzędu to nic strasznego. Za 2 tygodnie US Open, więc w formie fizycznej też musi byc,a tam przecież będzie grał przynajmniej 3 sety w każdym meczu. Do tego zwróc uwagę na ranking. David może jeszcze pójśc bardzo wysoko w górę, co może w praktyce dac mu rozstawienie w US Open, a na tym na bank bardzo mu zależy. Na odpoczynek przyjdzie czas po tym tygodniu w czasie turnieju Nev Haven. Nie neguję typu na Murraya bo szanse są dla mnie 50-50. Dlatego pobiorę lay 1.85 i ustawię back na poziomie 1.97. Jedno jest pewne jeżeli Szkot ma wygrac musi zagrac o niebo lepiej niż wczoraj.
W Eurosporcie urlopy czy cos ?? wczoraj Stopa z Domańskim komentowali mecz Mani i im szlo nie najlepiej ... od kiedy pamietam to chyba pierwszy taki przypadek w historii Eurosportu
Na dzis chyba tylko Kim i Mania ewntualnie Djoko
Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest
Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest
Originally Posted by młody gniewny
jak trafia jest dobra.
Hmmm nikomu nie podoba się Chardy ?
To ja wiam ze biega do wszystkiego i jak trafia moze pokonc kazdego tylko czy wczoraj az tak dobrze grala ??? Strzelilem sobie wczoraj samoboja tym meczem niestety
Jimmy to musiałem byc mocno zmęczony patrząc kilka dni temu w kalendarz. Trochę to zmenia w mojej analizie, ale i tak nie wydaje mi się żeby odpuścił. Do tego Ryży nic szczególnego ostatnio nie gra, ale z nim tak czasem bywa odbija, odbija i nagle przychodzi wielki mecz. Dlatego dzisiaj warto usiąśc w roli fana przed tv bez wielkiego inwestowania w zwycięzce