Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 51 1 2 5 6 7 8 9 50 51
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by młody gniewny
Jimmy, a z Monfilsem go widziałeś ? Może jednak odpuszczę ten bet.
Widziałem, bardzo pasywnie zagrał ale nie licząc drugiego seta to po najmniejszej linii oporu co miał ugrać to ugrał. Nalba ma piękną serię ale zmęczenie musi dać o sobie znać, wczoraj znowu 3 sety.. no nie ma siły, nie może przeholować przed US Open i dobrze o tym wie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Dla mnie to typowy no bet, Nalbi w bardzo dobrej dyspozycji, ale z każdym dniem może odczuwać coraz większe zmęczenie. Marej potencjał ma, z każdym dniem, tygodniem, forma powinna zwyżkować.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Witam piwo

Ferdynand i Djoko boks

Jimmy #4061342 13/08/2010 21:25
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
do US Open jeszcze ponad 2 tyg wiec na odpoczynek bedzie miał czas...

"nie może przeholować przed US Open i dobrze o tym wie smile"

czyli co ? specjalnie przegra ? a moze nie zagra na 100% ?

glupie gadanie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
kim


ferdex
31/03/2010 Miami, USA Berdych, Tomas 2:1 6:4 6:7 7:6

moze go zje i 2-0 tongue bardziej widziany krecz

volandri ....

z pieca volandriego chleb jadl franek aldi..

Daniele - Trevisan over gemowy

makaroniarze pociagna p2 godzinny makaron na korcie 3 set w opcji

..

wicki ?
Panicz?



NiUNiU #4061350 13/08/2010 21:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Mannarino won 6-4, 7-5

NiUNiU #4061353 13/08/2010 21:32
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Witam

W Eurosporcie urlopy czy cos ?? wczoraj Stopa z Domańskim komentowali mecz Mani i im szlo nie najlepiej ... od kiedy pamietam to chyba pierwszy taki przypadek w historii Eurosportu wink

Na dzis chyba tylko Kim i Mania ewntualnie Djoko

Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest smirk

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Pizza-man
Mannarino won 6-4, 7-5
Dzięki

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
prosta sytuacja - Murray gra teraz dno, tylko pytanie jak Nalbi kondycyjnie stoi, bo widać po nim lekkie zmęczenie, ale sportowo jest w tym momencie 3 razy lepszy.

Jimmy #4061359 13/08/2010 21:34
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Jimmy
Panowie zobaczcie sobie jaki Murray z Nalbą dali pokaz dwa lata temu
Świetne spotkanie, skróty Nalbiego pierwsza klasa aplauz

Jimmy #4061360 13/08/2010 21:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by młody gniewny
Jimmy, a z Monfilsem go widziałeś ? Może jednak odpuszczę ten bet.
Widziałem, bardzo pasywnie zagrał ale nie licząc drugiego seta to po najmniejszej linii oporu co miał ugrać to ugrał. Nalba ma piękną serię ale zmęczenie musi dać o sobie znać, wczoraj znowu 3 sety.. no nie ma siły, nie może przeholować przed US Open i dobrze o tym wie smile
Za przeproszeniem - pierdolenie o Chopinie i dorabianie analizy pod typ. Nalba jest w formie i to,że gra 3 sety, któryś raz z rzędu to nic strasznego. Za 2 tygodnie US Open, więc w formie fizycznej też musi byc,a tam przecież będzie grał przynajmniej 3 sety w każdym meczu. Do tego zwróc uwagę na ranking. David może jeszcze pójśc bardzo wysoko w górę, co może w praktyce dac mu rozstawienie w US Open, a na tym na bank bardzo mu zależy. Na odpoczynek przyjdzie czas po tym tygodniu w czasie turnieju Nev Haven. Nie neguję typu na Murraya bo szanse są dla mnie 50-50. Dlatego pobiorę lay 1.85 i ustawię back na poziomie 1.97. Jedno jest pewne jeżeli Szkot ma wygrac musi zagrac o niebo lepiej niż wczoraj.

Gust #4061361 13/08/2010 21:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Gust
Witam

W Eurosporcie urlopy czy cos ?? wczoraj Stopa z Domańskim komentowali mecz Mani i im szlo nie najlepiej ... od kiedy pamietam to chyba pierwszy taki przypadek w historii Eurosportu wink

Na dzis chyba tylko Kim i Mania ewntualnie Djoko

Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest smirk

jak trafia jest dobra.

Hmmm nikomu nie podoba się Chardy ? smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 773
No ja np. gram Chardy`ego. wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Chardy +1,5 to podstawowy typ na dzisiaj tongue

MagiK #4061366 13/08/2010 21:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Djoko gładko w dwóch setach smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Ogladał ktoś Dabula ostatnio?

MagiK #4061368 13/08/2010 21:39
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by MagiK
Na odpoczynek przyjdzie czas po tym tygodniu w czasie turnieju Nev Haven.
Po tym tygodniu jest kolejny Masters, tym razem w Cincinnati gdzie Nalba też startuje wink

Jimmy #4061369 13/08/2010 21:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
no i Ashour 3:0, handi -2,5 izi po 2,35

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by Gust
Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest smirk
Originally Posted by młody gniewny
jak trafia jest dobra.

Hmmm nikomu nie podoba się Chardy ? smile


To ja wiam ze biega do wszystkiego i jak trafia moze pokonc kazdego tylko czy wczoraj az tak dobrze grala ???
Strzelilem sobie wczoraj samoboja tym meczem niestety mad mad

Jimmy #4061371 13/08/2010 21:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Jimmy to musiałem byc mocno zmęczony patrząc kilka dni temu w kalendarz. Trochę to zmenia w mojej analizie, ale i tak nie wydaje mi się żeby odpuścił.
Do tego Ryży nic szczególnego ostatnio nie gra, ale z nim tak czasem bywa odbija, odbija i nagle przychodzi wielki mecz.
Dlatego dzisiaj warto usiąśc w roli fana przed tv bez wielkiego inwestowania w zwycięzce wink

Strona 7 z 51 1 2 5 6 7 8 9 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon), 2,308 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,198
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1