Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 51 1 2 6 7 8 9 10 50 51
Gust #4061375 13/08/2010 21:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Gust
Originally Posted by Gust
Ogladal ktos mecz Karoliny ?? Bartoli az tak dobra jest smirk
Originally Posted by młody gniewny
jak trafia jest dobra.

Hmmm nikomu nie podoba się Chardy ? smile


To ja wiam ze biega do wszystkiego i jak trafia moze pokonc kazdego tylko czy wczoraj az tak dobrze grala ???
Strzelilem sobie wczoraj samoboja tym meczem niestety mad mad
Trzeba sobie zadac inne pytanie czy Karolina jest tak dobra jakby wskazywał na to jej ranking?

Bonus: Unibet
Gust #4061376 13/08/2010 21:45
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Roger, Rafa, Djoko, Nalbi - wielka 4 ATP gra dalej piwo

w półfinale nie ma miejsce na ogórki typu Chardy smile

MagiK #4061377 13/08/2010 21:48
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by MagiK
Jimmy to musiałem byc mocno zmęczony patrząc kilka dni temu w kalendarz. Trochę to zmenia w mojej analizie, ale i tak nie wydaje mi się żeby odpuścił.
Do tego Ryży nic szczególnego ostatnio nie gra, ale z nim tak czasem bywa odbija, odbija i nagle przychodzi wielki mecz.
Dlatego dzisiaj warto usiąśc w roli fana przed tv bez wielkiego inwestowania w zwycięzce wink
Zmienia zmienia, szczególnie że w Cincirinci w pierwszych rundach można łatwe punkty złapać. Poza tym ja nie sugeruję, że Nalba odpuści tylko że fizycznie może po prostu nie dać rady. Serwisem od początku turnieju dobrego świadectwa nie daje, a Murray to Murray. Swoje wyrzeźbi.

Suazo #4061385 13/08/2010 21:55
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by Suazo
Roger, Rafa, Djoko, Nalbi - wielka 4 ATP gra dalej piwo

w półfinale nie ma miejsce na ogórki typu Chardy smile
dzis zostanie tylko trojka smile nalbi pakuje sie dzis smile

torres #4061387 13/08/2010 21:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Nie wiem co Was tak kusi żeby grac Rogera?
Tylko nie piszcie o kontuzji Tomka, albo że zmotywowany Roger chce rewanżu tongue
Jakieś inne argumenty?

MagiK #4061388 13/08/2010 21:57
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by MagiK
Nie wiem co Was tak kusi żeby grac Rogera?
Tylko nie piszcie o kontuzji Tomka, albo że zmotywowany Roger chce rewanżu tongue
Jakieś inne argumenty?
niski kurs laugh

MagiK #4061389 13/08/2010 21:57
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by MagiK
Nie wiem co Was tak kusi żeby grac Rogera?
Tylko nie piszcie o kontuzji Tomka, albo że zmotywowany Roger chce rewanżu tongue
Jakieś inne argumenty?
Oglądałem i Rokera i Tomcia. Zdecydowanie Berdych smile

Jimmy #4061392 13/08/2010 21:59
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
To ja nie wiem, który ty mecz oglądałeś Berdycha, że mówisz zdecydowanie Tomek. Aczkolwiek też go zagram smile

MagiK #4061394 13/08/2010 22:00
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by MagiK
Trzeba sobie zadac inne pytanie czy Karolina jest tak dobra jakby wskazywał na to jej ranking?


Nie jest az taka dobra ale podobnie bylo z Ivanovic ktora krotko byla #1 ... obie graja silowo jak prawie wszystkie mlode gwiazdy .. wink

Jimmy #4061395 13/08/2010 22:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Jimmy tu się zgadzamy. Gdyby chodzący drwal Llodra miał więcej oleju w głowie + trochę umiejętności to już wczoraj Fed miałby pełne gacie i większe problemy niż 1*-4 w 1 secie.

Co do Murraya mnie nie przekonasz tongue
Rozumiem,że to taki typ na czucie - dla mnie no bet wink
Chociaż przyznam,że spodziewałem się odwrotnych kursów i tu jest mini value na Szkota...

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
chyba trzeba zagrać jeszcze DW 2:0 Clijsters [email protected], przecież ona dzisiaj zamiecie kort Flaviettą smile

MagiK #4061398 13/08/2010 22:04
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by MagiK
Jimmy tu się zgadzamy. Gdyby chodzący drwal Llodra miał więcej oleju w głowie + trochę umiejętności to już wczoraj Fed miałby pełne gacie i większe problemy niż 1*-4 w 1 secie.

Co do Murraya mnie nie przekonasz tongue
Rozumiem,że to taki typ na czucie - dla mnie no bet wink
Chociaż przyznam,że spodziewałem się odwrotnych kursów i tu jest mini value na Szkota...
kurs na murrya to promocja, kto wystawil davida jako faworyta laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by młody gniewny
To ja nie wiem, który ty mecz oglądałeś Berdycha, że mówisz zdecydowanie Tomek. Aczkolwiek też go zagram smile
ten który Ty. Wystarczająco dużo widziałem żeby stwierdzić, że Tomek tyle nie wyrzuca i potrafi pograć to czym zawsze Rokera straszył.

MagiK ja dokładnie tak jak Ty spodziewałem się odwróconych kursów smile

MagiK #4061401 13/08/2010 22:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Młody Tomek grał wczoraj bardzo solidnie. Dolgo strzelał tak,że śmiem twierdzic,że nikt by tych jego ataków nie obronił. Ale tak samo jak dobrze strzelał, tak samo siebie wystrzelał. Trzeba przyznac, że Olek ma bardzo duży potencjał. Poza tym podobała mi się jego chłodna głowa w tb, który dla mnie zagrał perfekcyjnie - jeden z najlepszych jaki widziałem w wykonaniu jednego zawodnika.
Co do Tomka? To cały czas był cierpliwy, miał jakieś problemy z udem, ale to raczej nic poważnego skoro dał radę całego seta rozegrac. Do tego w trudnych momentach zawsze sobie radził.
Reasumując:
Berdych +1,5 boks

Suazo #4061402 13/08/2010 22:06
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by Suazo
chyba trzeba zagrać jeszcze DW 2:0 Clijsters [email protected], przecież ona dzisiaj zamiecie kort Flaviettą smile


Czy zmiecie .. nie wiem ale powinna wygrac wink

Gust #4061405 13/08/2010 22:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Btw to kursy na Ivanovic to jakaś kpina laugh
Widział ktoś ją w tym tygodniu?

MagiK #4061408 13/08/2010 22:13
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by MagiK
Btw to kursy na Ivanovic to jakaś kpina laugh
Widział ktoś ją w tym tygodniu?
wymiata

MagiK #4061409 13/08/2010 22:13
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
czas powili zaczac sklejac jakies dubelki lub tripelki do gry:)

widze ze oprocz Kim to nie ma zadnej masowki:)

Gust #4061411 13/08/2010 22:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Llodra wczoraj spod jajec zaserwował przy bp i Fedex się trochę zmieszał -


Tak więc Berdych wiesz co masz robić boks

A na koniec Francuz się wymienił koszulkami, żeby żona miała w czym chodzić -


Jak Nalbo dzisiaj wygra to zapewni sobie rozstawienie na USO.

RaFiGW #4061412 13/08/2010 22:16
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by RaFiGW
czas powili zaczac sklejac jakies dubelki lub tripelki do gry:)

widze ze oprocz Kim to nie ma zadnej masowki:)

+4,5 na Akgul masówka trochę na forum, ale ja nie ruszam. Kurde nie wiem czy dać Nalbiego na główny czy Berdych z jakimś hc

Strona 8 z 51 1 2 6 7 8 9 10 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1