Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 51 1 2 10 11 12 13 14 50 51
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by The Boss
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie kto pomoze ogarnac wyplate z moneybookers do mbanku?? bo mam pewne watpliwosci frown

z czym

Originally Posted by The Boss
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie kto pomoze ogarnac wyplate z moneybookers do mbanku?? bo mam pewne watpliwosci frown

z czym

No wiec tak bo robie po raz pierwszy wyplate z moneybookers i nie ogarniam troche, kiedy wchodze w moje konto-profil-lista kont bankowych wpisywalem najpierw NRB ktory zgadza sie i po jego wpisaniu wyskoczyla mi opcja Bre Bank i Bre Bank Lodz - ja wybralem 2opjce i nie jestem przekonany czy dobrze zrobilem bo kiedy wchodze w wyplac pieniadze to widze ze imie i nazwisko oraz nr konta zgadzaja sie ale pisze: BRE BANK SA
11402004
AL.MICKIEWICZA 10
-
LODZ
Polska

a na tej ulicy jest z tego co mi wiadomo multibank a mbank znajduje sie na al.Pilsudskiego 3 wiec nie chcialbym zeby moje pieniadze zostaly przelane do kogos innego na konto, napisalem takze maila do nich i odpisali mi:
Dziękujemy za napisanie do Centrum obsługi klienta Moneybookers.

Chcielibyśmy Pana poinformować, że jeżeli wpisał Pan prawidłowy NRB (Numer rozliczeniowy banku), nie powinno być problemów z zarejestrowaniem Pana konta bankowego w profilu Moneybookers.

Numer ten (NRB) to osiem kolejnych cyfr numeru Pana konta bankowego, począwszy od trzeciej.

Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania, prosimy napisać do nas.

wiec czy mohe byc pewny ze ten pieniadze trafia na moje konto w mbanku a nie komus innemu do multibanku??

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Yanina jedziesz boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Vicky i Maria zapierdzielać tam na koncie,rozpoczynamy walke o wiele kasy boks

M@rcin #4061571 14/08/2010 00:30
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Panowie Dabul gra po Wittenie?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
ShowMeTheMoney możesz być pewny jeśli prawidłowo wpisałeś NRB wink

Dołączył: Feb 2010
Posty: 25
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 25
mbank = bre bank

Dojdzie ci kasa na pewno! Wiem, bo sam przelewałem na konto w mbank

Jimmy #4061576 14/08/2010 00:32
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
no jak numer jest poprawny wszystko bedzie ok

Jimmy #4061577 14/08/2010 00:34
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by Jimmy
ShowMeTheMoney możesz być pewny jeśli prawidłowo wpisałeś NRB wink
tak mi sie wydawalo bo wkoncu to te nrb pasuje tylko do 1banku a w moim przypadku mbanku ale bylem zdziwiony przy probie wyplaty kiedy wyskoczyl mi adres al. Mickiewicza 10 blush dziekuje bardzo, mam nadzieje ze dojdzie bo bede musial wrocic do ziemniakow a korzystajac z okazji jak teraz zlece wypate to kiedy moge spodziewac sie kasy?? w wekend w ogole dzialaja??

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Wicki no weź że to skończ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Originally Posted by Jimmy
ShowMeTheMoney możesz być pewny jeśli prawidłowo wpisałeś NRB wink
tak mi sie wydawalo bo wkoncu to te nrb pasuje tylko do 1banku a w moim przypadku mbanku ale bylem zdziwiony przy probie wyplaty kiedy wyskoczyl mi adres al. Mickiewicza 10 blush dziekuje bardzo, mam nadzieje ze dojdzie bo bede musial wrocic do ziemniakow a korzystajac z okazji jak teraz zlece wypate to kiedy moge spodziewac sie kasy?? w wekend w ogole dzialaja??
Raczej w poniedziałek się możesz pieniążków spodziewać, to zależy jeszcze od buka

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
6sty bp dla Anastazji frown

M@rcin #4061584 14/08/2010 00:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551
Likes: 11
5€ free jesli ktos ma ochote pograc w pokera TEMAT

Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
panowie ma ktos live DomVicky z Pavlu?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
Panowie, jest jakis stream gdzie mozna oglądnąć Anastazje i Janine ?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Będziesz miał kasę w poniedziałek popoludiu

Jimmy #4061589 14/08/2010 00:41
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Originally Posted by Jimmy
ShowMeTheMoney możesz być pewny jeśli prawidłowo wpisałeś NRB wink
tak mi sie wydawalo bo wkoncu to te nrb pasuje tylko do 1banku a w moim przypadku mbanku ale bylem zdziwiony przy probie wyplaty kiedy wyskoczyl mi adres al. Mickiewicza 10 blush dziekuje bardzo, mam nadzieje ze dojdzie bo bede musial wrocic do ziemniakow a korzystajac z okazji jak teraz zlece wypate to kiedy moge spodziewac sie kasy?? w wekend w ogole dzialaja??
Raczej w poniedziałek się możesz pieniążków spodziewać, to zależy jeszcze od buka
z buka to kasa dawno przelana do moneybookers bo akurat to nieproblem i dochodzi bardzo szybko bo mam konto w bet365 ale z moneybookers do mbanku to pewnie juz dluzej, jak do poniedzialku dojdzie to i tak bede zadowolony bo akurat na wtedy potrzebuje kasy wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Yanina niszczy, powinno byc izi smile

Zostanie Nalbi i masowka dnia Kim 2:0. Juz wiem co nie wejdzie laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Wicki koncz seta smile

M@rcin #4061595 14/08/2010 00:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
oglądacie ją gdzieś czy tylko jakis livescores ?

kabak #4061598 14/08/2010 00:48
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
kto tam miał wyniki z czelka we Włoszech ? odpadł Jurek ?

Strona 12 z 51 1 2 10 11 12 13 14 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1