Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34
cybi #4063728 14/08/2010 22:53
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
ale tu cisza Panowie gwizdek giles boks

Bonus: Unibet
cybi #4063733 14/08/2010 22:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Morita tydzień temu zmiotła hradecką z kortu.
Dzisiaj 1.52 wink

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by Green Arrow
Morita tydzień temu zmiotła hradecką z kortu.
Dzisiaj 1.52 wink
pograne w dublu z mullerem grin morita 1,6 smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Vendetta
pytanie do forumowych tenisistów ;P
mam problem i liczę na to że mi pomożecie.
Naciągałem wczoraj rakietę i w domu po odebraniu zauważyłem na niej przetarcia na niektórych strunach. Za tydzień mam turniej i boję się że mi może pójść naciąg. Mam pytanie czy to jest normalne że czasami występują takie otarcia? Naciągałem niby u specjalisty ale zdarzyło mi się to pierwszy raz.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

jak utniesz przy ramie to i tak nie pograsz. dwa na turniej z jedna rakietą? grin atp gram bo lubie? tongue
nic ci nie strzeli spokojnie...
300g czy 315? gowniane te babolaty na maxa. chyba tylko ten model roda 300g dla amatorow jest fajny, reszte sobie mozna wsadzic.

cybi #4063793 14/08/2010 23:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
okazja Wigan

wolny z 18 metrów

anfa_ #4063802 14/08/2010 23:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Vendetta
pytanie do forumowych tenisistów ;P
mam problem i liczę na to że mi pomożecie.
Naciągałem wczoraj rakietę i w domu po odebraniu zauważyłem na niej przetarcia na niektórych strunach. Za tydzień mam turniej i boję się że mi może pójść naciąg. Mam pytanie czy to jest normalne że czasami występują takie otarcia? Naciągałem niby u specjalisty ale zdarzyło mi się to pierwszy raz.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

jak utniesz przy ramie to i tak nie pograsz. dwa na turniej z jedna rakietą? grin atp gram bo lubie? tongue
nic ci nie strzeli spokojnie...
300g czy 315? gowniane te babolaty na maxa. chyba tylko ten model roda 300g dla amatorow jest fajny, reszte sobie mozna wsadzic.


e: ten naciag to mysmy na kortach wciagali ludziom ktorzy mieli blade pojecie o tenisie tongue tylko troche grubszy.
generalnie okropne gowno, polecam sciaganie naciagow z neta badz w jakichs decathlonach mozna czasem na red code'a trafic czy cos.

anfa_ #4063808 14/08/2010 23:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Vendetta
pytanie do forumowych tenisistów ;P
mam problem i liczę na to że mi pomożecie.
Naciągałem wczoraj rakietę i w domu po odebraniu zauważyłem na niej przetarcia na niektórych strunach. Za tydzień mam turniej i boję się że mi może pójść naciąg. Mam pytanie czy to jest normalne że czasami występują takie otarcia? Naciągałem niby u specjalisty ale zdarzyło mi się to pierwszy raz.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

jak utniesz przy ramie to i tak nie pograsz. dwa na turniej z jedna rakietą? grin atp gram bo lubie? tongue
nic ci nie strzeli spokojnie...
300g czy 315? gowniane te babolaty na maxa. chyba tylko ten model roda 300g dla amatorow jest fajny, reszte sobie mozna wsadzic.

315 smile ja nie narzekam a zmienilem niedawno z Fischera pro magnetic no1 smile
Ogolnie zanim kupilem czytalem na forum graczy ze ta rakeita jest niezla no i co najwazniejsze pasuje pod moj styl gry smile
Co do naciagu to mam mieszane uczucia. Jedni mowia zeby isc reklamowac inni ze to sie czasami zdarza. Jednak te przetarcia sa dosc mocne - jedno prawie do polowy struny

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
gówno ? laugh jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych smile Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
ale chrum jedzie mloda

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
morita ladnie ale giles blush

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Fognini prawie 100% 1 podania laugh

jaja

cybi #4063819 14/08/2010 23:43
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
panowie faje ktos gral chyba z zemija powinien sobie poradzic


cybi #4063826 14/08/2010 23:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Jarmila set smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
graja juz kobitki kwalifikaje w Toronto ma ktos live?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Golubev ekstra ziomek z Ciebie laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
morita oddaje frown

Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
o prosze jest live he

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
F.Fognini 20\21 piłki po 1 podaniu

Golubev kreczuj

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by grajus87
F.Fognini 20\21 piłki po 1 podaniu

Golubev kreczuj
grajus jak widzisz faje z zemija bo chce go w dublu z v.d. werwe pograc smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
krecz Kazacha wink

papa czas wyjść na GP

Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1