|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
ale tu cisza Panowie  giles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Morita tydzień temu zmiotła hradecką z kortu. Dzisiaj 1.52 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Morita tydzień temu zmiotła hradecką z kortu. Dzisiaj 1.52  pograne w dublu z mullerem  morita 1,6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
pytanie do forumowych tenisistów ;P mam problem i liczę na to że mi pomożecie. Naciągałem wczoraj rakietę i w domu po odebraniu zauważyłem na niej przetarcia na niektórych strunach. Za tydzień mam turniej i boję się że mi może pójść naciąg. Mam pytanie czy to jest normalne że czasami występują takie otarcia? Naciągałem niby u specjalisty ale zdarzyło mi się to pierwszy raz.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. jak utniesz przy ramie to i tak nie pograsz. dwa na turniej z jedna rakietą?  atp gram bo lubie?  nic ci nie strzeli spokojnie... 300g czy 315? gowniane te babolaty na maxa. chyba tylko ten model roda 300g dla amatorow jest fajny, reszte sobie mozna wsadzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
okazja Wigan
wolny z 18 metrów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
pytanie do forumowych tenisistów ;P mam problem i liczę na to że mi pomożecie. Naciągałem wczoraj rakietę i w domu po odebraniu zauważyłem na niej przetarcia na niektórych strunach. Za tydzień mam turniej i boję się że mi może pójść naciąg. Mam pytanie czy to jest normalne że czasami występują takie otarcia? Naciągałem niby u specjalisty ale zdarzyło mi się to pierwszy raz.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. jak utniesz przy ramie to i tak nie pograsz. dwa na turniej z jedna rakietą?  atp gram bo lubie?  nic ci nie strzeli spokojnie... 300g czy 315? gowniane te babolaty na maxa. chyba tylko ten model roda 300g dla amatorow jest fajny, reszte sobie mozna wsadzic. e: ten naciag to mysmy na kortach wciagali ludziom ktorzy mieli blade pojecie o tenisie  tylko troche grubszy. generalnie okropne gowno, polecam sciaganie naciagow z neta badz w jakichs decathlonach mozna czasem na red code'a trafic czy cos.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
pytanie do forumowych tenisistów ;P mam problem i liczę na to że mi pomożecie. Naciągałem wczoraj rakietę i w domu po odebraniu zauważyłem na niej przetarcia na niektórych strunach. Za tydzień mam turniej i boję się że mi może pójść naciąg. Mam pytanie czy to jest normalne że czasami występują takie otarcia? Naciągałem niby u specjalisty ale zdarzyło mi się to pierwszy raz.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. jak utniesz przy ramie to i tak nie pograsz. dwa na turniej z jedna rakietą?  atp gram bo lubie?  nic ci nie strzeli spokojnie... 300g czy 315? gowniane te babolaty na maxa. chyba tylko ten model roda 300g dla amatorow jest fajny, reszte sobie mozna wsadzic. 315  ja nie narzekam a zmienilem niedawno z Fischera pro magnetic no1  Ogolnie zanim kupilem czytalem na forum graczy ze ta rakeita jest niezla no i co najwazniejsze pasuje pod moj styl gry  Co do naciagu to mam mieszane uczucia. Jedni mowia zeby isc reklamowac inni ze to sie czasami zdarza. Jednak te przetarcia sa dosc mocne - jedno prawie do polowy struny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
gówno ?  jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych  Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
morita ladnie ale giles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Fognini prawie 100% 1 podania  jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
panowie faje ktos gral chyba z zemija powinien sobie poradzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jarmila set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175 |
graja juz kobitki kwalifikaje w Toronto ma ktos live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Golubev ekstra ziomek z Ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
morita oddaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 175 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
F.Fognini 20\21 piłki po 1 podaniu
Golubev kreczuj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
F.Fognini 20\21 piłki po 1 podaniu
Golubev kreczuj grajus jak widzisz faje z zemija bo chce go w dublu z v.d. werwe pograc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
krecz Kazacha   czas wyjść na GP
|
|
|
Link skopiowany do schowka