|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Kim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nie oglądałem Maszy wczoraj. Czy rzeczywiście była tak słaba, jak piszecie, że nie ma szans z Clijsters?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Nie oglądałem Maszy wczoraj. Czy rzeczywiście była tak słaba, jak piszecie, że nie ma szans z Clijsters? Szanse za zawsze bo to tylko WTA  ale ja pobieram belgijke i szwajcara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Ciekawy ten Finał chelka w stambule dla Mannarino to 3-ci kolejny finał i jak narazie 2 porażki a może do 3 razy sztuka?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Nie oglądałem Maszy wczoraj. Czy rzeczywiście była tak słaba, jak piszecie, że nie ma szans z Clijsters? grala tylko Szparka, druga ruska tylko asystowala przez wiekszy okres czasu, albo winners albo UE Marii, gdyby chciala i byla bardziej skoncentrowana to mogla by to spotkanie skonczyc w niecala godzine. Co ciekawe w 1 secie w ktorym Pavlyuchenkova miala problemy z prawym barkiem, slabo returnowala i widac ze byla zmeczona po ostatnim pojedynku ratowala sie jedynie serwisem i dobrymi dropshotami mogla przy odrobinie szczescia wygrac 1 seta bo Maria caly mecz grala na duzym ryzyku czyli tak jak zawsze: duzo sily i po kątach, rzadko kiedy urozmaicała gre jak juz chciala zagrac jakiegos dropshota czy cos wymagajacego wiekszej techniki najczesciej popelniala bledy. Ciekawostka tez jest fakt ze trzykrotnie badz czterokrotnie w calym meczu Szparka zlamala dzieki pomocy ... Anastasii ktora przy bp zafundowala rodaczce te 3-4 Dfy. O dziwo w 3 secie u Szparki wedlug mnie pojawily sie pierwsze powazniejsze objawy kondycyjne gdyby Pavlu byla zdrowsza,regularniejsza kto wie jak ten mecz moglby sie potoczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
mozna gdzies kwale obstawic z dzisiaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
mozna gdzies kwale obstawic z dzisiaj ? fonbet, paddy, doxx
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Witam
dostalem przed chwila smsa tresci "Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "
dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
dla mnie Ferdek odda to co wczoraj zabral po takim kursie czyli ponad 2,10 to zal nie sp;robowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Witam
dostalem przed chwila smsa tresci "Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "
dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec.. Piostar znowu atakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Witam
dostalem przed chwila smsa tresci "Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "
dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec.. Piostar znowu atakuje  i ze jak nie pozycze dostana bana , LOL , moglby sie Piostar wypowiedziec? bo dostalem 6 pod rzad smsow , az tel spadł z ławy z wibracji..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Tak po prawdzie to niejaki miedzioryt za tym stoi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tak to jest rozdawać numer na forum ;] Najlepiej jak kiedyś ktoś wrzucił swój numer i dopisał "tylko weźcie nie dzwońcie" a po paru minutach "mieliście kurwa nie dzwonić" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
i ze jak nie pozycze dostana bana , LOL , moglby sie Piostar wypowiedziec? bo dostalem 6 pod rzad smsow , az tel spadł z ławy z wibracji.. Ja bym nie ryzykował i pożyczył na twoim miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
volandri - jesse huta galung 2 2.75 moim zdaniem dzisiaj wygra galung poniewaz jest on ostatnio w bardzo dobrej formie a volandri z zawodnikiami bedacymi w slabszej formie od holendra sie meczyl. Volandri typowy przebijacz i kurs jest naprawde przesadzony i warty zagrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
Witam
dostalem przed chwila smsa tresci "Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "
dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec.. Piostar znowu atakuje  i ze jak nie pozycze dostana bana , LOL , moglby sie Piostar wypowiedziec? bo dostalem 6 pod rzad smsow , az tel spadł z ławy z wibracji.. Odpisz ,żeby podał Ci meila.... i wplacaj  z Pio nie ma żartów juz 100 osob tak zbanował
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|