Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#4065209 15/08/2010 18:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tenis

Bonus: Unibet
oli #4065211 15/08/2010 18:53
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Kim boks smile

Sed #4065232 15/08/2010 19:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Nie oglądałem Maszy wczoraj. Czy rzeczywiście była tak słaba, jak piszecie, że nie ma szans z Clijsters?

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by APOLLYON
Nie oglądałem Maszy wczoraj. Czy rzeczywiście była tak słaba, jak piszecie, że nie ma szans z Clijsters?
Szanse za zawsze bo to tylko WTA laugh ale ja pobieram belgijke i szwajcara wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
Ciekawy ten Finał chelka w stambule dla Mannarino to 3-ci kolejny finał i jak narazie 2 porażki a może do 3 razy sztuka?

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by APOLLYON
Nie oglądałem Maszy wczoraj. Czy rzeczywiście była tak słaba, jak piszecie, że nie ma szans z Clijsters?

grala tylko Szparka, druga ruska tylko asystowala przez wiekszy okres czasu, albo winners albo UE Marii, gdyby chciala i byla bardziej skoncentrowana to mogla by to spotkanie skonczyc w niecala godzine. Co ciekawe w 1 secie w ktorym Pavlyuchenkova miala problemy z prawym barkiem, slabo returnowala i widac ze byla zmeczona po ostatnim pojedynku ratowala sie jedynie serwisem i dobrymi dropshotami mogla przy odrobinie szczescia wygrac 1 seta bo Maria caly mecz grala na duzym ryzyku czyli tak jak zawsze: duzo sily i po kątach, rzadko kiedy urozmaicała gre jak juz chciala zagrac jakiegos dropshota czy cos wymagajacego wiekszej techniki najczesciej popelniala bledy. Ciekawostka tez jest fakt ze trzykrotnie badz czterokrotnie w calym meczu Szparka zlamala dzieki pomocy ... Anastasii ktora przy bp zafundowala rodaczce te 3-4 Dfy. O dziwo w 3 secie u Szparki wedlug mnie pojawily sie pierwsze powazniejsze objawy kondycyjne gdyby Pavlu byla zdrowsza,regularniejsza kto wie jak ten mecz moglby sie potoczyc.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Andy czy Ferdek?

RaFiGW #4065448 15/08/2010 21:24
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
mozna gdzies kwale obstawic z dzisiaj ?

JuN #4065459 15/08/2010 21:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by JuN
mozna gdzies kwale obstawic z dzisiaj ?

fonbet, paddy, doxx

!zari #4065470 15/08/2010 21:37
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Witam

dostalem przed chwila smsa tresci
"Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "

dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec..

RaFiGW #4065475 15/08/2010 21:38
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by RaFiGW
Andy czy Ferdek?
dla mnie Ferdek odda to co wczoraj zabral wink
po takim kursie czyli ponad 2,10 to zal nie sp;robowac tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by oNteNNis
Witam

dostalem przed chwila smsa tresci
"Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "

dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec..

Piostar znowu atakuje grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by oNteNNis
Witam

dostalem przed chwila smsa tresci
"Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "

dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec..

Piostar znowu atakuje grin

i ze jak nie pozycze dostana bana , LOL , moglby sie Piostar wypowiedziec? bo dostalem 6 pod rzad smsow , az tel spadł z ławy z wibracji..

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Tak po prawdzie to niejaki miedzioryt za tym stoi grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Tak to jest rozdawać numer na forum ;]

Najlepiej jak kiedyś ktoś wrzucił swój numer i dopisał "tylko weźcie nie dzwońcie" a po paru minutach "mieliście kurwa nie dzwonić" grin

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by oNteNNis
i ze jak nie pozycze dostana bana , LOL , moglby sie Piostar wypowiedziec? bo dostalem 6 pod rzad smsow , az tel spadł z ławy z wibracji..

Ja bym nie ryzykował i pożyczył na twoim miejscu.

Goget #4065501 15/08/2010 21:48
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
no na bank

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
volandri - jesse huta galung 2 2.75
moim zdaniem dzisiaj wygra galung poniewaz jest on ostatnio w bardzo dobrej formie a volandri z zawodnikiami bedacymi w slabszej formie od holendra sie meczyl. Volandri typowy przebijacz i kurs jest naprawde przesadzony i warty zagrania

sascio #4065538 15/08/2010 22:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
A co tu się wypowiadać smile Ignoruj takie smsy wink

PS. Takich akcji już było kilkanaście, jeszcze kilka i dom będzie wykończony laugh laugh tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Originally Posted by oNteNNis
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by oNteNNis
Witam

dostalem przed chwila smsa tresci
"Piostar z tej strony , masz pozyczyc moze 5 zl na MB , jak sie odegram , oddam , znasz mnie "

dostal ktos cos podobnego , pisane z bramki , podejrzewam zapewne ze to nie nasz piostar ale wole ostrzec..

Piostar znowu atakuje grin

i ze jak nie pozycze dostana bana , LOL , moglby sie Piostar wypowiedziec? bo dostalem 6 pod rzad smsow , az tel spadł z ławy z wibracji..

Odpisz ,żeby podał Ci meila.... i wplacaj wink z Pio nie ma żartów juz 100 osob tak zbanował

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,877 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1