|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
powoli wraca do jakiejś tam formy, Holender poza turniejem w Scheveningen nic nadzwyczajnego, nie widziałem Thomasa w akcji więc ciężko coś powiedzieć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Ciekawe jak z serwisem u Dinary ... wygrana z Alona oststnio ..Aga ja rozbila ... typ bardziej przeciw Petkovic  Mysle jeszcze nad Groth  ja nie wierze w odrodzenie Dinary, Petka ostatnio bardzo solidnie gra- więc stawianie przeciwko to raczej nieporozumienie skoro niemra jest w formie  Na Petkovic dlugo nie postawie - to co zagrala w meczu z Cornet w Bad Gastein Moze King i Wozniak (gra u siebie .. rywalka srednia powinna sobie poradzic) ... cos z tego powybieram  Roddick moze jeszcze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Sed czemu Dulge przeciez ona na hardzie starsznie kaleczy.. czy ja wiem czy tak kaleczy... fakt, nie jestem wstanie wypisac wielu czynnikow, ktore moga sklonic by ja grac, moga ja zaliczyc to typow "wygra bo tak i koniec" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
mnie czasem zastanwia wybieracie x meczy z WTA jest cala masa fajnych spotkan ATP a pozniej narzekacie ze to WTA i nigdy nie gracie a nastepnego dnia to samo ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
co z tego że King gra u siebie, jest tak cienka jak dupa węża. Medinę widziałem w Bad Gestein i aż tak źle nie grała, nie ruszałbym tego meczu. Pokonanie w kwalach Simony jednostrzałowaca nie jest wielkim wyczynem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610 |
Jak oceniacie Staszka z Almagro i Querreya z Pieczarka???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
mnie czasem zastanwia wybieracie x meczy z WTA jest cala masa fajnych spotkan ATP a pozniej narzekacie ze to WTA i nigdy nie gracie a nastepnego dnia to samo ;p Jakie to mecze z ATP sa fajne bo ja takich dzis nie widze  Mowilem o Wozniak ze gra u siebie  King moze nie gra super ale Medina to juz nie jest ta sama zawodniczka co kilka lat temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka  zapewne ze wzgledu na weekend ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
do 16.30 bedziesz mial najpozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka  z tego co sie orientuje to o 18:06 w piątek w bankach nikt nie pracuje  , twoje zlecenie przelewu zostanie przyjęte do realizacji w poniedziałek rano, więc kasa będzie we wtorek rano, no moze w poniedziałek po południu jeśli mb ma szybkie rozliczenia z mbankiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka  Ja tego nie ruszam, h2h 3:0 dla Czecha. Victor nawet seta nie ugrał. Fakt że Radek formą nie grzeszy. Ale tak było ostatnio w meczu Simona z Luźnym. Czasami jak ktoś komuś nie pasuje to koniec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka  zalezy o ktorej maja ustawione sesje wychodzace
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Shveda, Kanapi, Groth, Petkowic, Wickmayer. tera trzeba coś z tego sensownie ułożyć. peer ma ostatnio dobre wynniki i 3-0 z kanepi ktora przegrala ostatnio w kwalach z hsieh wiec ja tutaj zagram izraelke  Groth widzialem w Istanbul i zagrala bardzo dobry turniej ktory tak na prawde przegrala sama ze soba dlatego ten typ mi sie podoba po bardzo ciekawym kursie  Do tego nie wyobrazam sobie porazki Troickiego ze Stepankiem ktory jest calkowicie bez formy i probuje ja zlapac przed US Open ale jeszcze nieteraz bo Viktora widzialem w Toronto wiec jego gra wygladala na prawde calkiem przyzwoicie  Myslalem tez o de bakkerze chociaz ciezko cos powiedziec o Monaco i jego formie, de bakker mnie zawiodl w meczu z czarnym bo w 2secie zagral bardzo kiepsko ale dzisiaj powinien mimo to odbic sobie ta porazke i pokonac argentynczyka Na Shvedova tez dobry kurs bo juz ograna na hardzie amerykanskim w odroznieniu od Kerber
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka  Ja tego nie ruszam, h2h 3:0 dla Czecha. Victor nawet seta nie ugrał. Fakt że Radek formą nie grzeszy. Ale tak było ostatnio w meczu Simona z Luźnym. Czasami jak ktoś komuś nie pasuje to koniec... wiem ze w sumie us open sie zbliza i stepanek powinien grac coraz lepiej ale viktora widzialem w Toronto i gral na prawde ciekawie, akurat mecz simona z juznym tutaj niewiele ma wspolnego bo juzny nie byl bez formy PS dzieki chlopaki, mam nadzieje ze do 16:30 dojdzie bo kasa potrzebna jak najszybciej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Shveda, Kanapi, Groth, Petkowic, Wickmayer. tera trzeba coś z tego sensownie ułożyć. Kanepi nie wyglada moim zdaniem sensownie, pomijajac ubieglotygodniowa wtope w 1 r. kwali 4.6 6.1 2.6 z Hsieh, ostatni mecz na hardzie rozegrala w... marcu w Miami. Wobec zydowki ktora na hardzie czuje sie (i gra) jak ryba w wodzie to Kanepi raczej nie bedzie miala za duzo do powiedzenia; tak mi sie przynajmniej wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
peer + schvedova IZZI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
ja cos zmontuje z tych typow: troicki, de bakker, groth, shvedova, peer, kusi takze errani i dulgheru ale za duzo WTA troche a z reszta jest poniedzialek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Ja wolę nie ruszać meczu przy takim niekorzystnym h2h...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|