Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 46 1 2 3 4 45 46
mathje #4066881 16/08/2010 19:50
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Pacjenta ktoś gra?

Bonus: Unibet
Azazel #4066885 16/08/2010 19:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
powoli wraca do jakiejś tam formy, Holender poza turniejem w Scheveningen nic nadzwyczajnego, nie widziałem Thomasa w akcji więc ciężko coś powiedzieć

Azazel #4066887 16/08/2010 20:01
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by Gust
Ciekawe jak z serwisem u Dinary ... wygrana z Alona oststnio ..Aga ja rozbila ... typ bardziej przeciw Petkovic wink
Mysle jeszcze nad Groth wink
ja nie wierze w odrodzenie Dinary, Petka ostatnio bardzo solidnie gra- więc stawianie przeciwko to raczej nieporozumienie skoro niemra jest w formie smirk


Na Petkovic dlugo nie postawie - to co zagrala w meczu z Cornet w Bad Gastein mad mad

Moze King i Wozniak (gra u siebie .. rywalka srednia powinna sobie poradzic) ... cos z tego powybieram wink Roddick moze jeszcze ...





mathje #4066888 16/08/2010 20:02
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by mathje
Sed czemu Dulge przeciez ona na hardzie starsznie kaleczy..
czy ja wiem czy tak kaleczy... fakt, nie jestem wstanie wypisac wielu czynnikow, ktore moga sklonic by ja grac, moga ja zaliczyc to typow "wygra bo tak i koniec" smile

Sed #4066889 16/08/2010 20:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
mnie czasem zastanwia wybieracie x meczy z WTA jest cala masa fajnych spotkan ATP a pozniej narzekacie ze to WTA i nigdy nie gracie a nastepnego dnia to samo ;p

Sed #4066890 16/08/2010 20:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
co z tego że King gra u siebie, jest tak cienka jak dupa węża. Medinę widziałem w Bad Gestein i aż tak źle nie grała, nie ruszałbym tego meczu. Pokonanie w kwalach Simony jednostrzałowaca nie jest wielkim wyczynem.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
U
addict
addict
U Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 610
Jak oceniacie Staszka z Almagro i Querreya z Pieczarka???

Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Originally Posted by Alexinhio
mnie czasem zastanwia wybieracie x meczy z WTA jest cala masa fajnych spotkan ATP a pozniej narzekacie ze to WTA i nigdy nie gracie a nastepnego dnia to samo ;p


Jakie to mecze z ATP sa fajne bo ja takich dzis nie widze wink

Mowilem o Wozniak ze gra u siebie wink King moze nie gra super ale Medina to juz nie jest ta sama zawodniczka co kilka lat temu

Gust #4066898 16/08/2010 20:31
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie frown
z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka tongue

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie frown
z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka tongue
zapewne ze wzgledu na weekend ...

Sed #4066905 16/08/2010 20:41
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
do 16.30 bedziesz mial najpozniej

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie frown
z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka tongue
z tego co sie orientuje to o 18:06 w piątek w bankach nikt nie pracuje grin, twoje zlecenie przelewu zostanie przyjęte do realizacji w poniedziałek rano, więc kasa będzie we wtorek rano, no moze w poniedziałek po południu jeśli mb ma szybkie rozliczenia z mbankiem ooo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie frown
z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka tongue

Ja tego nie ruszam, h2h 3:0 dla Czecha. Victor nawet seta nie ugrał. Fakt że Radek formą nie grzeszy. Ale tak było ostatnio w meczu Simona z Luźnym.
Czasami jak ktoś komuś nie pasuje to koniec...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie frown
z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka tongue
zalezy o ktorej maja ustawione sesje wychodzace

Azazel #4066910 16/08/2010 20:51
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by Azazel77
Shveda, Kanapi, Groth, Petkowic, Wickmayer. tera trzeba coś z tego sensownie ułożyć.
peer ma ostatnio dobre wynniki i 3-0 z kanepi ktora przegrala ostatnio w kwalach z hsieh wiec ja tutaj zagram izraelke tongue
Groth widzialem w Istanbul i zagrala bardzo dobry turniej ktory tak na prawde przegrala sama ze soba dlatego ten typ mi sie podoba po bardzo ciekawym kursie wink
Do tego nie wyobrazam sobie porazki Troickiego ze Stepankiem ktory jest calkowicie bez formy i probuje ja zlapac przed US Open ale jeszcze nieteraz bo Viktora widzialem w Toronto wiec jego gra wygladala na prawde calkiem przyzwoicie smile
Myslalem tez o de bakkerze chociaz ciezko cos powiedziec o Monaco i jego formie, de bakker mnie zawiodl w meczu z czarnym bo w 2secie zagral bardzo kiepsko ale dzisiaj powinien mimo to odbic sobie ta porazke i pokonac argentynczyka
Na Shvedova tez dobry kurs bo juz ograna na hardzie amerykanskim w odroznieniu od Kerber

Pier #4066911 16/08/2010 20:56
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Originally Posted by Pier
Originally Posted by ShowMeTheMoney
Panowie jak dlugo idzie ta wyplata z mb do mbanku?? bo wyslalem 13sierpnia o 18:06 i myslalem ze po 12 juz bedzie frown
z peffek to nie wiem czemu nikt nie napisal o troickim ktory zje stepanka tongue

Ja tego nie ruszam, h2h 3:0 dla Czecha. Victor nawet seta nie ugrał. Fakt że Radek formą nie grzeszy. Ale tak było ostatnio w meczu Simona z Luźnym.
Czasami jak ktoś komuś nie pasuje to koniec...

wiem ze w sumie us open sie zbliza i stepanek powinien grac coraz lepiej ale viktora widzialem w Toronto i gral na prawde ciekawie, akurat mecz simona z juznym tutaj niewiele ma wspolnego bo juzny nie byl bez formy tongue

PS dzieki chlopaki, mam nadzieje ze do 16:30 dojdzie bo kasa potrzebna jak najszybciej

Azazel #4066912 16/08/2010 21:00
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by Azazel77
Shveda, Kanapi, Groth, Petkowic, Wickmayer. tera trzeba coś z tego sensownie ułożyć.

Kanepi nie wyglada moim zdaniem sensownie,
pomijajac ubieglotygodniowa wtope w 1 r. kwali 4.6 6.1 2.6 z Hsieh, ostatni mecz na hardzie rozegrala w... marcu w Miami. Wobec zydowki ktora na hardzie czuje sie (i gra) jak ryba w wodzie to Kanepi raczej nie bedzie miala za duzo do powiedzenia; tak mi sie przynajmniej wydaje

Finanz #4066913 16/08/2010 21:04
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
peer + schvedova IZZI smile

Finanz #4066914 16/08/2010 21:05
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
ja cos zmontuje z tych typow: troicki, de bakker, groth, shvedova, peer, kusi takze errani i dulgheru ale za duzo WTA troche a z reszta jest poniedzialek tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Ja wolę nie ruszać meczu przy takim niekorzystnym h2h...

Strona 2 z 46 1 2 3 4 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, betowiec, ElNinho[mmdea], rafal08, aker, Lukasz111, rymoholik, latajaca_holenderka, 11kera11, forty, alfa, Akhu, $-man), 2,764 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,683
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1